• رها فهیمی
  نویسنده: رها فهیمی

سطل‌های زباله و بازیافت پر از صورت‌حساب‌های بانکی و پیشنهادات کارت اعتباری است که فرصتی را برای سارقان ایجاد می‌کند. راه حل این مشکل امنیتی استفاده از دستگاه کاغذ خرد کن است که می‌تواند اسناد حساس را به ریزترین حالت ممکن در بیاورد.

بهترین دستگاه کاغذ خردکن‌ها دارای طیف وسیعی از ویژگی‌ها هستند که به شما کمک می‌کنند تا اسناد و موارد غیر کاغذی مثل کارت‌های اعتباری را نیز خرد کنید.

به‌همین دلیل این دستگاه‌ها می‌توانند برای هر دفتر کاری مناسب باشند. ما در این مقاله بهترین دستگاه کاغذ خرد کن را در جنبه‌هایی مانند تعداد ورق‌هایی که می‌توانند به طور هم‌زمان از بین ببرند، انواع موادی که می‌توانند خرد کنند (کاغذ، کارت‌های اعتباری، سی‌دی و فلزات)، سرعت خرد کردن و صدای دستگاه مقایسه و بررسی خواهیم کرد.


فهرست مطالب

کاغذ خردکن چیست؟

کاغذ خردکن دستگاهی برای برش کاغذ به نوارهای نازک یا ذرات ریز است. این ماشین‌ها معمولاً برای از بین بردن اسناد حساس استفاده می‌شوند و برخی از بهترین دستگاه کاغذ خردکن‌ها می‌توانند کارت‌های اعتباری و فلزات کوچک را هم خرد کنند.

چگونه بهترین دستگاه کاغذ خردکن را برای خود انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین دستگاه کاغذ خردکن برای خود، ابتدا باید در نظر بگیرید که نیازهای خردایش شما چیست و چه توقع و انتظارتی از دستگاه دارید. اگر می‌خواهید انبوهی از اسناد را از بین ببرید، دستگاهی نیاز خواهید داشت که بتواند چندین ورق را هم‌زمان برش دهد.

بسته به تعداد اسنادی که باید حذف کنید، باید زمان کارکرد و خنک شدن دستگاه خردکن را هم بررسی کنید. همه خردکن‌ها نمی‌توانند به مدت ۳۰ تا ۴۵ دقیقه به طور مداوم کار کنند.

برخی از آنها 2 تا 10 دقیقه قبل از نیاز به دوره خنک شدن 15 تا 30 دقیقه کار می‌کنند. برخی از دستگاه‌ها هم می‌توانند کارت‌های اعتباری و سی‌دی را نیز از بین ببرند.

اگر اغلب نیاز به از بین بردن این مواد هم دارید، یک خردکن مناسب برای کار خود انتخاب کنید. همچنین باید صدای دستگاه را در نظر بگیرید. به‌طور مثال اگر سر و صدای دستگاه زیاد باشد، برای مصرف در خانه نمی‌تواند مناسب باشد. در کل باید بتوانید بهترین دستگاه کاغذ خرد کن برای خودتان را انتخاب کنید.

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن

چه ویژگی‌هایی را در انتخاب بهترین دستگاه کاغذ خردکن باید در نظر گرفت؟

باید ببینید که دستگاه خرد کن چه موادی را می‌توانند از بین ببرند. آیا مکانیسم‌های ایمنی برای جلوگیری از آسیب انگشتان وجود دارد یا خیر. اندازه سطل زباله آن چقدر است و نویز، اندازه و وزن دستگاه خردکن هم باید مورد بررسی قرار داد.

بیشتر بخوانید: تعویض تونر کارتریج در پرینترهای لیزری

باید ارزیابی کنید که این دستگاه برای مصرف در خانه مناسب است یا اداره‌جات و کارهای سنگین‌تر ساخته شده است. این ها مواردی هستند که در انتخاب بهترین دستگاه کاغذ خرد کن باید در نظر داشته باشید.

دستگاه کاغذ خرد کن Amazon Basics 8-Sheet

این دستگاه بهترین دستگاه کاغذ خردکن برای استفاده اداری و خانگی است. این خردکن با امنیت بالا بهترین تعادل را بین سهولت استفاده، ظرفیت ورق و قیمت ارائه می‌دهد. می‌تواند بدون وقفه به مدت 10 دقیقه بدون گرم شدن کار کند.

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن

خردکن میکرو برش 8 ورقی Amazon Basics با سبد خروجی نسبت به رقبای خود ارزش خرید و سرمایه گذاری را دارد. مثل سایر خردکن‌های میکرو برش، این خردکن Basics آمازون اسناد را به قطعات کوچک در اندازه‌های حدود 5/32 در 15/32 اینچ تقسیم می‌کند که باعث می‌شود هرگونه سوء استفاده از اسناد حساس را غیر ممکن می‌کند. این دستگاه توانسته با ویژگی هایش در رده بهترین دستگاه کاغذ خرد کن قرار بگیرد.

دستگاه کاغذ خرد کن Amazon Basics 12-Sheet

اگر نیاز به یک خرد کردن با حجم بالاتر این دستگاه می‌تواند مناسب باشد. این خردکن تقریباً شبیه نسخه 8 ورق میکرو برش آمازون Basics است؛ اما می‌تواند 50 درصد صفحات بیشتری را در یک زمان خرد کند؛ سطل بزرگ‌تری دارد و می‌تواند در زیر میزهای معمولی جا بگیرد.

در واقع کاغذ خردکن 12 ورقی، با سبد و امنیت بالا به‌روزرسانی شده است. همان طور که از اسم این دستگاه مشخص است؛ می‌تواند هم‌زمان چهار برگه بیشتر از مدل هشت برگه Amazon Basics را خرد کند و دو برابر زمان بیشتری هم می‌تواند کار کند. این تفاوت در حد ۵ دقیقه است.

بیشتر بخوانید: نصب پرینترهای Canon با چند راهکار ساده

افزایش ظرفیت و زمان کار دستگاه به این معنی است که می‌توانید کاغذهای بیشتری را خرد کنید. این دستگاه توانسته یکی از بهترین دستگاه کاغذ خرد کن باشد و فروش بالای آن هم سندی برای این موضوع است.

 

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن

دستگاه کاغذ خرد کن Fellowes Powershred 79Ci Paper shredder

کاغذ خردکن Fellowes Powershred 79Ci یک انتخاب عالی برای دفتر و خانه است. این محصول ظرفیت 23 لیتری داشته و از مکانیزمی برش متقاطع استفاده می‌کند که برای حداکثر امنیت، هر چیزی را که به آن وارد می‌کنید به دو صورت برش می‌دهد و قطعه‌ قطعه می‌کند.

دستگاه خردکن همراه با کاغذ، کارت‌های پلاستیکی، سی دی و انواع دیگر مواد را نیز خرد می‌کند و شما در این دستگاه نگران گیر کردن کاغذ یا مواردی نظیر سی دی نخواهید بود.

دارای فناوری SafeSense است که در صورت نزدیک شدن خطرناک انگشتان به اجزای داخلی دستگاه، فوراً دستگاه را غیرفعال می‌کند. این ویژگی در اکثر بهترین دستگاه کاغذ خرد کن وجود دارد. این دستگاه دارای حداکثر ورودی 14 برگه است.

بیشتر بخوانید: مزایا و معایب پرینترهای جوهر افشان

مشخصات فنی

 • اندازه: ۳۹ در ۵۴.۲ در ۲۶.۵ سانتی‌متر
 • ویژگی‌ها: امکان خردایش مداوم بدون توقف

نکات مثبت

 • ظرفیت 23 لیتر
 • گیر نمی‌کند
 • ایمن
 • ورودی +14 برگه

نکات منفی

 • گران قیمت

 

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن

کاغذ خرد کن Bonsaii Evers Bonsaii Evershred

این دستگاه می‌تواند با یک بار شارژ 3500 برگ کاغذ A4 را در عرض 30 دقیقه تکه‌تکه کرده و به گزینه‌ای عالی برای خرد کردن تمام اسنادی که منتظر دور ریختن آن‌ها بوده‌اید، تبدیل می‌شود.

این دستگاه حداکثر ظرفیت خرد کردن 14 برگ را دارد و کاغذ را به ذرات ریز 5 میلی متری 50 میلی متری خرد می‌کند و حتی کارت‌های اعتباری، سی‌دی‌ها و منگنه‌ها را از بین می‌برد.

این دستگاه دارای سیستم محافظت از گیر کردن با شروع خودکار و معکوس خودکار است که نگرانی شما را از بابت گیر کردن برگه‌ها بر طرف می‌کند. سطل 17 لیتری که برای این دستگاه تعبیه شده است، می‌تواند به اندازه کافی و مناسب باشد.

برای محافظت از تیغه‌ها و موتور خردکن و افزایش عمر آن، یک فناوری حفاظت از گرمای بیش از حد و اضافه بار تعبیه شده است. ویزگی های تعبیه شده در این دستگاه چیزی است که از بهترین دستگاه کاغذ خرد کن انتظار می رورد.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید پرینتر در سال ۲۰۲۲ + معرفی آن‌ها

مشخصات فنی

 • اندازه: ۵۰.۵ در ۳۱.۸ در ۲۴.۱ سانتی‌متر
 • ویژگی‌ها: 30 دقیقه خردایش مداوم، نویز کم

نکات مثبت

 • ورودی 14 برگه
 • خرد کردن کامل
 • محافظت بیشتر
 • امکان خردایش سی‌دی‌ها و منگنه‌ها

نکات منفی

 • نیاز به نگهداری بیشتر

 

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن

دستگاه کاغذ خرد کن Rexel 2101942UK

این خردکن Rexel یک مدل کوچک و در عین حال توانا برای خرد کردن هر چیزی از صورت‌حساب بانکی گرفته تا صورت‌حساب‌ها و کارت‌های اعتباری است. اما توانایی خرد کردن سی دی در آن وجود ندارد. دستگاه از انطباق با GDPR پشتیبانی کرده و از مدارک کار شما در برابر سرقت هویت با دور انداختن اسناد شما به شیوه‌ای ایمن و سازگار محافظت می‌کند.

دستگاه دارای عملکرد شروع و توقف خودکار است که برای گیر نکردن کاغذ اجرا می‌شود. این خردکن تا دو دقیقه به طور مداوم کار می‌کند قبل از اینکه نیاز به دوره خنک شدن داشته باشد.

اگر در سطل 7.5 لیتری با روغن کاری منظم با ورقه‌های روغن خردکن رکسل استفاده کنید؛ می توانید دستگاه را برای مدت طولانی‌تر در حال کار نگه دارید. همچنین برای محافظت از بهترین دستگاه کاغذ خرد کن خود می توانید این دستورالعمل را اجرا کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین پرینترهای سه بعدی + معرفی مدل های برتر

مشخصات فنی

 • اندازه: ۳۸.۶ در ۲۸.۲ در ۲۳.۶ سانتی‌متر
 • ویژگی‌ها: طراحی فشرده، شروع و توقف خودکار

نکات مثبت

 • قابل حمل
 • امکان قرارگیری روی میز
 • مطابق با GDPR

نکات منفی

 • محدودیت در خردایش

 

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن

دستگاه کاغذ خرد کن Bonsaii DocShred C156-C

با قابلیت از بین بردن اسناد چند صفحه‌ای تا هشت صفحه در یک زمان، یک خردکن امنیتی عالی برای هر دفتر خانگی است. با داشتن رتبه امنیتی بالای P-4، می‌تواند قطعات اصلی، گیره‌ها، رسیدهای خودپرداز، صورت‌حساب‌های کارت اعتباری و حتی سی‌دی‌ها را از بین ببرد.

زمانی که حسگر نور آن چیزی را که در حال خرد شدن است تشخیص دهد؛ موتور آن شروع به کار می‌کند و حالت معکوس به شما این امکان را می‌دهد به راحتی انسداد را رفع کنید. سطل 21 لیتری این دستگاه اندازه‌ی مناسبی دارد. DocShred خیلی سریع کار نمی‌کند. حدود 44 برگ در دقیقه خرد می‌شود. اگر مجبور باشید صدها ورق را خرد کنید، ممکن است؛ زمانی طولانی نیاز باشد.

مشخصات فنی

 • اندازه: ۳۵۲ در ۲۲۱ در ۴۴۳ میلی‌متر
 • ویژگی‌ها: شروع/توقف خودکار، دارای سطل زباله، ظرفیت 5.5 گالنی، پنجره شفاف

نکات مثبت

 • رتبه امنیتی بالا
 • سطل +21 لیتری

نکات منفی

 • پر سر و صدا

 

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن

دستگاه کاغذ خرد کن Robert Dyas 6-sheet Cross-Cut paper Shredder

این خردکن جمع و جور و مقرون به صرفه می‌تواند کاغذ را به دو صورت طولی و عرضی برش دهد و پس از خرد شدن کاغذ، خواندن اطلاعات شخصی را دشوارتر می‌کند. به لطف محافظت خودکار در برابر گرمای بیش از حد، می‌توانید تا 6 ورقه را در یک زمان بدون نگرانی از گرم شدن بیش از حد آن خرد کنید.

خردکن 6 ورقی Robert Dyas می‌تواند کارت‌های اعتباری را هم خرد کند؛ اما اگر ورق‌ها بیش از حد ضخیم باشند؛ ممکن است در خرد کردن به مشکل بر بخورد. این دستگاه تمام ویژگی های بهترین دستگاه کاغذ خرد کن را دارد.

خردکن یک چرخه خرد کردن دو دقیقه‌ای دارد که سپس برای تنظیم مجدد خاموش می‌شود. بسیاری از ویژگی‌های معمولی که در یک خردکن پیدا خواهید کرد؛ مثل خاموش شدن خودکار، عملکرد معکوس برای رفع انسداد کاغذ، و دسته دسترسی برای حمل و نقل آسان همگی در این دستگاه تعبیه شده است. این خردکن ارزان قیمت و ظاهری درجه یک نیز نسبتاً بی صدا است و برای استفاده در خانه کاملاً مناسب است.

بیشتر بخوانید: تفاوت پرینترهای جوهرافشان و لیزری

مشخصات فنی

 • اندازه: ۳۹ در ۳۱ در ۱۶.۴ سانتی‌متر
 • ویژگی‌ها: محافظت در برابر گرمای بیش از حد، حجم سبد 15 لیتری

نکات مثبت

 • بر اساس عرض یا طول خرد می‌کند
 • ویژگی‌های معمولی
 • دستگیره برای حمل و نقل

نکات منفی

 • پایه‌ای

 

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن

دستگاه کاغذ خرد کن Amazon Basics shredder

برای کارهای خرد کردن کوچک‌تر، این خردکن ارزان آمازون در سری Basics عملکردهای زیادی را انجام می‌دهد که در مدل‌های گران‌تر هم می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. کاغذ، کارت‌های اعتباری و سی‌دی را به صورت نوارهای کوچک برش داده می‌شود. البته این کار را فقط به مدت 5 دقیقه انجام گرفته و تا 30 دقیقه خنک می‌شود.

هنگامی که چیزی را به آن وارد می‌کنید، به طور خودکار شروع به خرد شدن می‌کند و دارای یک حالت معکوس دستی است که برای پاک کردن گیر کردن کاغذ طراحی شده است.

دستگاه خرد کن مدل آمازون، ظرفیت کاغذی بین 10 تا 12 برگ دارد و سطل 18.2 لیتری آن نسبت به هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، مناسب است. خردکن آمازون Basics یک خردکن سبک است که در واقع نمی‌تواند گیره‌های کاغذ و سایر اقلام فلزی را از بین ببرد و برای مصارف خانگی مناسب‌تر است.

تنها ایرادی که این دستگاه دارد، پر سر و صدا بودن آن است. درواقع این دستگاه با قابلیت هایی که دارد؛ تمام انتظاراتی که از بهترین دستگاه کاغذ خرد کن دارید که برآورده می کند.

مشخصات فنی

 • اندازه: ۳۰.۵ در ۲۸.۱ در ۱۹.۶ سانتی‌متر
 • ویژگی‌ها: 2 دقیقه زمان کار مداوم، شروع خودکار

نکات مثبت

 • کاغذ خردکن مقرون به صرفه
 • برش ضربدری
 • راه اندازی خودکار

نکات منفی

 • فاقد ویژگی‌های دیگری که در خردکن‌ها است

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن

دستگاه کاغذ خرد کن Aurora AS810SD 8-Sheet shredder

این خردکن برند Aurora بسیار مقرون به صرفه است و هر چیزی از کاغذ گرفته تا سی دی و کارت اعتباری را خرد می‌کند. این دستگاه می تواند تا هشت ورق را به طور هم‌زمان در سبد دور 20.4 لیتری خود خرد کند. خرد کن Aurira همچنین می‌تواند فلزات (منگنه‌ها و گیره‌های کاغذ) را از بین ببرد.

پس لازم نیست آنها را به صورت دستی بررسی و از اسناد خود حذف کنید. این ویژگی‌ای است که معمولا در بهترین دستگاه کاغذ خرد کن قرار می گیرد.

این دستگاه دارای ویژگی های زیادی از جمله قابلیت فوروارد و معکوس کردن دستی گیر کردن کاغذ است. این مدل به محض وارد کردن چیزی به آن شروع به خرد شدن می‌کند و اگر انگشت‌های شما نزدیک تیغه‌های آن قرار بگیرند؛ به لطف یک کلید ایمنی سه طرفه، دستگاه به‌طور خودکار خاموش می‌شود و از خطر جلوگیری می کند.

بیشتر بخوانید: بهترین پرینترهای خانگی سال ۲۰۲۱

مشخصات فنی

 • اندازه: ۳۳ در ۳۳ در ۱۷.۸ سانتی‌متر
 • ویژگی‌ها: امکان خرد کردن سی دی

نکات مثبت

 • برچسب قیمت پایین
 • سبد +20.4 لیتری
 • صرفه جویی در مصرف برق

نکات منفی

 • فاقد ویژگی‌های دیگر خردکن‌ها است
 • ممکن است دستگاه داغ بشود

 

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن

دستگاه کاغذ خرد کن GoECOlife GMW124P-Wht Limited Edition

این مدل از GoEcolife دارای یک موتور قدرتمند است که به شما امکان می‌دهد تا 12 ورق کاغذ را به طور هم‌زمان خرد کنید. یکی از بهترین ویژگی‌های این دستگاه عملکرد بی صدا آن است که توانسته این دستگاه را در رده بهترین دستگاه کاغذ خرد کن قرار دهد.

سطل زباله 16 لیتری آن به اندازه کافی اندازه دارد و می‌تواند هر چیزی را که خرد می‌کنید، از کاغذ گرفته تا منگنه‌های استاندارد و کارت‌های اعتباری را از بین ببرد.

این دستگاه همچنین دارای نشانگر سر بار (و اضافه بار) است که با محافظت از موتور از آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌کند. در مقایسه با یک کاغذ خردکن معمولی که ورق‌ها را به 300 تا 400 ذره برش می‌دهد، GoECOlife GMW124P-Wht Limited Edition یک خردکن ریز برش است که اسناد را به 1200 تا 1500 قطعه برش می‌دهد.

از آ‌ن‌جایی که این خرد کن برگه‌ها را به ریزترین حالت ممکن در می‌آورد؛ نیازی نیست مدام سطل را خالی کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ویدئو پروژکتور خانگی + معرفی گزینه‌های مهم

مشخصات فنی

 • اندازه: ۱۶.۹ در ۱۲.۸ در ۸.۵ اینچ
 • ویژگی‌ها: حداکثر 12 صفحه در هر بار، قابلیت میکرو کات برای امنیت، امکان خرد کردن کارت اعتباری

نکات مثبت

 • خردکن بی صدا
 • برای دفتر کوچک خوب است
 • از اضافه بار جلوگیری می‌کند

نکات منفی

 • می‌تواند بیش از حد گرم شود

 

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن

دستگاه کاغذ خرد کن ProAction 5 Sheet 10 Litre Strip Cut Shredder

این خردکن با قابلیت برش دادن پنج ورق A4 به طور هم‌زمان، برای استفاده در هر دفتر خانگی ایده آل و مناسب است.

ProAction 5 یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین خردکن‌ها است، اما با توجه به هزینه کمی که دارد باز هم ویژگی‌های استاندارد از جمله خاموش/روشن کردن خودکار، عملکرد قطع ایمنی برای محافظت از انگشتان را دارد و مواد را معکوس می‌کند تا به سرعت انسداد کاغذ را باز کند.

این دستگاه جمع و جور است و به همین خاطر برای جابه‌جایی آسان است و فضای کمی را اشغال می‌کند. به طور این دستگاه برای کسانی که نیازی به ویژگی‌های اضافی ندارند؛ کافی و مناسب است. این دستگاه با توجه به این که فقط قابلیت های اساسی در آن به کار برده است؛ باز هم توانسته است در رده بهترین دستگاه کاغذ خرد کن قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید: بهترین دوربین مدار بسته در سال ۲۰۲۲

مشخصات فنی

 • اندازه: ۳۹.۵ در ۲۸.۵ در ۱۳.۴۹ سانتی‌متر
 • ویژگی‌ها: سبد زباله 10 لیتری، امکان برش همزمان 5 برگ A4

نکات مثبت

 • برای دفترهای در خانه خوب است
 • ویژگی‌های استاندارد
 • مقرون به صرفه

نکات منفی

 • این دستگاه فقط ویژگی‌های اساسی را دارد

 

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن

دستگاه کاغذ خرد کن Bonsaii 10-Sheet Cross-Cut Paper Shredder

دستگاه خردکن Bonsaii با داشتن یک پنجره کوچک، امکان نمایش داخل دستگاه را فراهم کرده و می‌توانید از پر یا خالی بودن آن آگاه شوید. با این امکان خواهید دانست که تقریباً چه زمانی باید سطل زباله آن را خالی کنید.

معمولا در بیشتر خرد کن‌ها این امکان وجود ندارد. دستگاه سطل زباله 25 لیتر بزرگی (320 برگ کاغذ A4) را در خود جای می‌دهد و با زمان کار مداوم ۴ دقیقه‌ای همراه با زمان خنک شدن 40 دقیقه‌ای طراحی شده است.

خرد کن می‌تواند 10 ورق کاغذ را در یک زمان از بین ببرد و با وجود کارت‌های اعتباری، منگنه‌ها و گیره‌های کاغذ باز هم کار کند. این دستگاه با توجه به قابلیت های مناسبی که دارد، یکر از بهترین دستگاه کاغذ خرد کن ها است.

بیشتر بخوانید: بهترین مودم VDSL + معرفی گزینه‌های برتر

مشخصات فنی

 • اندازه: ۳۲.۱ در ۴۷ در ۲۰.۱ سانتی‌متر
 • ویژگی‌ها: ظرفیت 10 برگ، 4 دقیقه کار مداوم

نکات مثبت

 • سطل 25 لیتری
 • ببین چقدر سطل پر شده
 • حفاظت از اضافه بار

نکات منفی

 • زمان خنک شدن طولانی

 

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن

دستگاه کاغذ خرد کن LX22M Powershred

اگر به دنبال بهترین دستگاه کاغذ خرد کن در سطح بالا هستید که برای دوام ساخته شده باشد، این مدل از شرکت Fellowes می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. دستگاه می‌تواند تا 20 ورق کاغذ را به طور هم‌زمان خرد کند. این برگ‌ها به‌راحتی به ذرات ریز خرد تبدیل شده و دستگاه می‌تواند به طور مداوم تا 30 دقیقه کار کند.

به‌علاوه، سطل هشت گالنی آن هم تا 750 ورق کاغذ خرد شده را قبل از نیاز به خالی کردن در خود جای می‌دهد.

ویژگی ایمنی آن نیز چشمگیر است و عالی عمل می‌کند. در واقع این همان قابلیتی است که از بهترین دستگاه کاغذ خرد کن انتظار می رود. حسگرها می‌توانند تشخیص دهند که انگشتان یا حتی پنجه‌های حیوانات با ورودی دستگاه کاغذ خرد کن تماس پیدا کرده‌اند و تا زمانی که جدا نشوند؛ دستگاه خرد کردن را متوقف می‌کند.

بیشتر بخوانید: بهترین دستگاه چاپ سیاه و سفید برای خرید

مشخصات فنی

 • ابعاد: ۲۳.۲۵ در ۱۱.۷۵ در ۱۶.۵ اینچ
 • ظرفیت کاغذ: 20 برگ
 • اندازه سطل: 8 گالن
 • سبک برش: میکرو

نکات مثبت

 • ظرفیت کاغذ بالاتر
 • زمان اجرای مداوم 30 دقیقه
 • در دو رنگ موجود است

نکات منفی

 • گران

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن

مراقبت و نگهداری از کاغذ خردکن

از هر دستگاه کاغذ خردکنی که استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که دستورالعمل‌های سازنده را در مورد اینکه چه چیزی را باید خرد کنید و چه چیزی را نباید خرد کنید و همچنین چند صفحه را در یک زمان می‌توانید خرد کنید را رعایت می‌کنید. فشار آوردن بیش از حد دستگاه خردکن می‌تواند به سرعت تیغه‌ها، موتور و سایر قطعات خردکن را فرسوده کند.

برای اینکه بهترین دستگاه کاغذ خردکن شما به خوبی کار کند و دیرتر دچار فرسودگی شود؛ سازندگان خردکن توصیه می‌کنند که تیغه‌های خردکن را به طور مرتب روغن کاری کنید. در واقع هر توصیه سازندگان برای هر دستگاه متفاوت است و شما باید طبق دستورالعملی که برای بهترین دستگاه کاغذ خرد کن شما قرار داده شده است؛ عمل کنید.

خردکن را هر از چند گاهی برعکس کنید تا تیغه‌ها با تکه‌های کاغذ جمع نشوند و سطل را قبل از پر شدن خالی کنید. در اکثر خرد کن‌ها اگر سطل بیش از حد پر باشد ممکن است گیر کنند. اگر دستگاه خردکن بیش از حد گرم شود یا خراب شود؛ می‌تواند یک خطر ایمنی باشد.

اگر دستگاه شما زمانی که از حداکثر زمان کار خود بیش‌تر رفت به طور خودکار خاموش نمی‌شود؛ یا اگر متوجه شدید که بیش از حد گرم شده است؛ دستگاه را از برق بکشید و بگذارید حداقل 30 دقیقه دستگاه خنک شود.

بیشتر بخوانید: آموزش شارژ کارتریج و شیوه‌های مهم آن

برای حداکثر ایمنی، بهتر است دستگاه کاغذ خردکن خود را زمانی که از آن استفاده نمی‌کنید؛ از برق جدا کنید، یا حداقل به جای تنظیم خودکار، در حالت خاموش قرار بگیرید؛ در این صورت از آسیب‌های احتمالی در بهترین دستگاه کاغذ خرد کن جلوگیری می‌کنید.

بهترین دستگاه کاغذ خرد کن


سخن آخر

اگر برای اداره‌جات و شرکت خود به یک دستگاه کاغذ خرد کن نیاز دارید، در این مطلب سعی کردیم که جمعی از بهترین نمونه‌ها را به شما معرفی کنیم. هر کدام از این موارد ارزش خرید بالایی در بازار دارند و چندین سال بدون مشکل می‌توانند قابل استفاده باشند. نکاتی هنگام خرید آن‌ها هم وجود دارد که سعی کردیم به‌‌صورت اجمالی به آن‌ها اشاره کنیم. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید.

به نظر شما کدام یک از محصولات یاد شده بهترین گزینه برای انتخاب است به عنوان بهترین دستگاه کاغذ خرد کن است؟ می‌توانید در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

کاغذ خردکن چیست؟

کاغذ خردکن دستگاهی برای برش کاغذ به نوارهای نازک یا ذرات ریز است. این ماشین‌ها معمولاً برای از بین بردن اسناد حساس استفاده می‌شوند و برخی از بهترین دستگاه کاغذ خردکن‌ها می‌توانند کارت‌های اعتباری و فلزات کوچک را هم خرد کنند.

چگونه بهترین دستگاه کاغذ خردکن را برای خود انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین دستگاه کاغذ خردکن برای خود، ابتدا باید در نظر بگیرید که نیازهای خردایش شما چیست و چه توقع و انتظارتی از دستگاه دارید. اگر می‌خواهید انبوهی از اسناد را از بین ببرید، دستگاهی نیاز خواهید داشت که بتواند چندین ورق را هم‌زمان برش دهد.

چه ویژگی‌هایی را در انتخاب بهترین دستگاه کاغذ خردکن باید در نظر گرفت؟

باید ببینید که دستگاه خرد کن چه موادی را می‌توانند از بین ببرند. آیا مکانیسم‌های ایمنی برای جلوگیری از آسیب انگشتان وجود دارد یا خیر. اندازه سطل زباله آن چقدر است و نویز، اندازه و وزن دستگاه خردکن هم باید مورد بررسی قرار داد.

شما میتوانید برای خرید و خواندن مقاله های بیشتر به فروشگاه مقداد آی تی و مجله مقداد آی تی مراجعه کنید.