تبلیغات در مقداد

            با ما کیفیتی متفاوت از دنیای تبلیغات آنلاین را تجربه کنید         

 
در هر وب سایت جایگاهی برای تبلیغات وجود دارد. تبلیغات شما با در نظر گرفتن اهداف، بودجه و زمان در جای مناسب و مرتبط به مخاطبان نمایش داده می شود تا بهترین بازدهی و اثربخشی را برای شما داشته باشد.
 

بهینه هزینه کنید

 
با تبلیغات در مقداد، هزینه‌ی تبلیغاتی بسیار کمتری در مقایسه با هزینه‌ی سنگین تبلیغات در بیلبوردها و رسانه‌های صوتی و تصویری می‌پردازید.
 
در صورتی که محتوای یک صفحه مرتبط با هدف تبلیغاتی شما باشد تبلیغ شما در آن صفحه نمایش داده خواهد شد. با این روش، میتوانید مخاطبان خود را با توجه به علاقه مندیشان دقیق هدف گیری و از بازدید بالای کاربران سایت مقداد آی تی بیشترین بهره را ببرید.
 

جهت هماهنگی و انجام امور تبلیغات با شماره 88919010 داخلی 100-101 تماس بگیرید، یا از طریق ایمیل Meghdadit@gmail.com با ما در ارتباط باشید.

 
در زیر محل قرار گیری بنرهای تبلیغاتی مشخص شده تا براساس نیاز خود محل قرار گیری بنر تبلیغاتی خود را انتخاب کنید:
 
 

يکي از پر کاربرد ترين تبليغات در حوزه وب تبليغات بصورت بنر بوده و همچنین اولين شکل تبليغات در فضاي اينترنت مي باشد  در اين شيوه تبليغ، نام، لوگو و توليدات و خدمات شرکت ها و اشخاص به روشهاي گوناگون به نمايش در مي آيد و معمولا بصورت کادر هايي با اندازه هاي استاندارد ( که البته اين استاندارد ممکن است توسط سايت تغيير يابد) در نقاط مختلف سايت قرار مي گيرد و بصورت تصوير، انيميشن و متن بصورت چند لايه قابل اجرا مي باشد.

با توجه به نوع نرم افزار ساخت، بنر ها داراي پسوندهاي گوناگوني هستند که البته بطور معمول در سايت هاي اينترنتي با پسوند gif يا swf بکار مي رود در تبليغات بنري همانند اغلب تبليغات اينترنتي با کليک بروي آگهي می توان به سايت شرکت اگهي دهنده وارد شد و اطلاعات مورد نياز را استفاده نمود.

بنا بر آنچه گفته شد تبليغات بنري نقش بسيار زيادي در معروفيت نام هاي تجاري دارد، در نتيجه يک روش مطمئن براي افرادي که به تبليغات اينترنتي پرداخته اند استفاده از بنر در سايتهاي پربيننده مي باشد و يکي از نکاتي که آگهي دهنده گان در حوزه وب بايد به آن توجه داشته باشند اين است که بازخورد تبليغات اينترنتي در طي زمان مشخص مي گردد.