• رها فهیمی
  نویسنده: رها فهیمی

با تکامل فناوری و پیشرفت در موضوعات متفاوت، گوش کردن به موسیقی یا پادکست برای بسیاری از ما به یک سرگرمی تبدیل شده است. همین امر سبب شده تا افراد زیادی به صورت روزانه و مرتباً از هدفون و هندزفری استفاده کنند. فرقی نمی‌کند که آن بلوتوثی باشد یا سیمی، در دسترس نبودن آن ممکن است برایتان عذاب آور باشد.

این هندزفری‌ها فارغ از نوع و برندشان پس از مدتی استفاده دیگر کیفیت قبل را ندارند. بنابراین ممکن است شما هم متوجه آن شده باشید که صدای هندزفری شما کمتر از حالت معمول می‌باشد و حتی پس از تغییر فایلی که به آن گوش می‌دهید نیز کیفیت سابق را در آن نمی‌بینید.

هدفون و هندزفری‌های شیائومی نیز از این امر مستثنی نیستند. پس اگر شما نیز از هندزفری شیائومی استفاده می‌کنید و با این مشکل رو به رو شده‌اید؛ به شما پیشنهاد می‌کنم تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

چرا که در این مقاله تصمیم داریم به راه‌های افزایش صدای هندزفری شیائومی بپردازیم. البته شما می‌توانید از بیشتر این راه‌ها برای هندزفری‌های دیگرتان هم استفاده کنید.

افزایش صدای هندزفری شیائومی


دلایل کم شدن صدای هندزفری چیست؟

برای اینکه بهتر بتوانیم مشکل کم شدن صدای هندزفری شیائومی حل کنیم؛ باید دلایل کاهش کیفیت آن را بدانیم تا با برطرف کردن آن باعث افزایش صدای هندزفری شیائومی خود شویم. در بیشتر اوقات کاهش صدای هندزفری به دلیل کثیف بودن آن است.

همچنین مشکل در فایل پخشی و یا خرابی دستگاه متصل به هندزفری از دیگر دلایل آن است. یکی از ایرادات رایج در هندزفری‌های سیمی، خرابی یا قطعی سیم هندزفری می‌باشد. البته در هندزفری‌های بیسیم و بلوتوثی نیز با کاهش شارژ هندزفری شیائومی شما؛ کیفیت صدا ممکن است کاهش یابد. به علاوه دور شدن از تلفن همراه نیز باعث ایجاد نویز و کاهش صدای هندزفری شیائومی شما می‌شود. ما تمام اشکالات احتمالی را به صورت خلاصه در پایین آورده‌ایم:

 • کثیف بودن سری هندزفری یا هدفون
 • مشکل از فایل است
 • مشکل از دستگاه متصل به هندزفری است
 • وجود خرابی یا قطعی در سیم هندزفری
 • کم بودن شارژ هندزفری‌های بلوتوثی
 • دور بودن از دستگاه‌های متصل به هندزفری‌های بلوتوثی
 • فیک بودن هندزفری یا کم بودن کیفیت اصلی آن
 • محدودیت صدا در برخی کشورها
 • محدود کردن صدای خروجی از هندزفری توسط دستگاه متصل برای جلوگیری از آسیب به گوش
 • فیت نشدن سری هندزفری در گوش شما

بیشتر بخوانید: ساخت ایمیل در گوشی سامسونگ با چند روش ساده

افزایش صدای هندزفری شیائومی


چطور مطمئن شویم که هندزفری ما مشکل دارد؟

ابتدا باید از اصل بودن هندزفری خود اطمینان حاصل کنید. شما می‌توانید با پیدا کردن اطلاعات هدفون خود از قدرت و کیفیت واقعی هندزفری خود آگاه شوید.

زیرا ممکن است حجم صدای هندزفری شما کم باشد. بنابراین نباید انتظار زیادی از آن داشته باشید. هر چند ممکن است چند راه برای افزایش صدای هندزفری شیائومی شما وجود داشته باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

برای اینکه بفهمید کم بودن صدای خروجی از هندزفری شیائومی شما یک مشکل خارجی نیست باید از درست بودن دستگاه متصل و فایل پخشی مطمئن شوید. شما می‌توانید با اتصال هندزفری خود به دستگاه‌های دیگر و چک کردن حجم صدای خروجی بدانید که این مشکل از دستگاه شما است یا خیر.

بیشتر بخوانید: بهترین تم گوشی سامسونگ در تنوع بالا

همچنین با چک کردن فایل‌ها و آهنگ‌های دیگر نیز متوجه خرابی آن خواهید شد. اگر از کاربران هندزفری و هدفون‌های بلوتوثی هستید؛ باید زمانی آن را بررسی کنید که در یک فاصله استاندارد از دستگاه خود قرار دارید. علاوه بر آن شارژ هندزفری شما کاملاً پر باشد.

افزایش صدای هندزفری شیائومی


راه‌های افزایش صدای هندزفری شیائومی

برای کمک به شما در افزایش صدای هندزفری شیائومی ما لیستی از ساده‌ترین راه‌هایی که شما می‌توانید انجام دهید را گردآوری کرده‌ایم. شما می‌توانید این مراحل را برای تقویت صدای دیگر هدفون‌های خود نیز استفاده کنید.


 • چک کردن تنظیمات صدا

ساده‌ترین و اولین کاری که باید انجام دهید این است که با رفتن به تنظیمات صدا در دستگاه اندروید خود مطمئن شوید که صدای هدفون شما تا جایی که می‌شود، بلند است! این کار چند ثانیه بیشتر برای شما زمان نمی‌برد و ممکن است تمام مدت مشکل از آن باشد.

بیشتر بخوانید: کالیبره کردن باتری اندروید و بهینه‌سازی آن

افزایش صدای هندزفری شیائومی

زمانی که تنظیمات صدا را در تلفن همراه خود باز می‌کنید با چهار تنظیمات مختلف رو به رو می‌شوید:

 • Media Volume: تمام صدایی که از برنامه‌های شما پخش می‌شود از قبیل آهنگ، پادکست، ویدئو و صدای بازی‌های شما مربوط به این قسمت است. بنابراین شما در این قسمت می‌توانید حجم صدای خروجی رسانه‌های خود را کنترل کنید.
 • Call Volume: زمانی که در حال مکالمه با شخصی هستید؛ با کم یا زیاد کردن این تنظیمات می‌توانید صدای تماس تلفنی خود را کنترل کنید. فرقی نمی‌کند که در چه برنامه و پلتفرمی مشغول به مکالمه هستید.
 • Ringtone Volume: این تنظیمات صدای زنگ و نوتیفیکیشن‌های گوشی شما را کنترل می‌کند.
 • Alarm Volume: در این قسمت بدون نیاز به تنظیمات جداگانه در برنامه ساعت برای آلارم‌ها و تایمرهای خود می‌توانید صدای آن‌ها را کنترل کنید.

بیشتر بخوانید: تنظیمات اینترنت گوشی سامسونگ

دکمه‌های کنترل صدا که در کنار تلفن همراه شما قرار دارند معمولاً تمام این تنظیمات را به طور هم‌زمان کنترل می‌کنند. اگر Media Volume (صدای رسانه) کم باشد؛ مهم نیست چقدر صدای کلی و عمومی گوشی خود را بالا ببرید. این صدا همچنان محدود خواهد ماند.

افزایش صدای هندزفری شیائومی

بنابراین ممکن است مشکل از تنظیمات صدای شما باشد. مخصوصاً زمانی که صدا در تماس‌ها و آلارم‌های شما مناسب باشد ولی صدای آهنگ‌ها و بازی‌های شما به خوبی قبل نباشد. برای سهولت بیشتر، ما مراحل دقیق درست کردن این تنظیمات را برای شما آورده‌ایم. البته ممکن است با توجه به گوشی شما این تنظیمات کمی متفاوت باشد؛ اما به طور کلی مراحل مشابهی دارد.

مرحله اول: یکی از دکمه‌های کم یا زیاد کردن صدا را در گوشی خود فشار دهید. پس از این کار باید در سمت راست صفحه یک نوار صدا ظاهر شود.

مرحله دوم: روی سه نقطه‌ای که در بالای نوار صدا قرار دارد ضربه بزنید تا منوی صدا باز شود.

مرحله سوم: اکنون باید چهار نوار صدا برای تنظیماتی که قبل‌تر به شما توضیح دادیم در دسترس شما قرار بگیرد. مطمئن شوید که صدای رسانه تا آخرین سطح بالا باشد.

افزایش صدای هندزفری شیائومی

این مراحل برای اندروید 12 یا بالاتر است. این مراحل ممکن است در اندرویدهای قبلی متفاوت‌تر باشد ولی عموماً این تغییرات در محل قرار گیری نوار صدا و پنجره باز شده است. همچنین شما می‌توانید با باز کردن تنظیمات کلی تلفن خود وارد بخش تنظیمات صدا شوید و یا از دستیار صوتی گوشی خود بخواهید تا این تنظیمات را باز کند.


 • لغو محدودیت صدایی که سازندگان گوشی روی آن قرار داده‌اند

این روش مخصوص کسانی است که از هدفون‌های بلوتوثی استفاده می‌کنند. پس اگر شما جز این دسته نیستید می‌توانید این مرحله را رد کنید.

Absolute Bluetooth Volume ویژگی است که در سال 2015 در دستگاه‌های اندرویدی معرفی شد. شما در این قسمت زمانی که هندزفری بلوتوث خود را متصل می‌کنید به مجموعه کاملی از تنظیمات صدا دسترسی پیدا می‌کنید که هم صدای دستگاه و هم صدای هدفون خود را می‌توانید کنترل کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش انتقال مخاطبین از جیمیل به گوشی موبایل

بدون آن شما باید هم صدای تلفن همراه خود را زیاد کنید؛ هم صدای هدفون بلوتوثی خود را. چرا که تو تنظیمات صدای متفاوت برای آن وجود دارد.

افزایش صدای هندزفری شیائومی

متأسفانه برخی از هندزفری‌های بلوتوثی برای این تنظیمات بهینه نشده‌اند و همین باعث می‌شود که صدایی که به گوش شما می‌رسد وضوح و حجم صدای کمی داشته باشد. این مشکل می‌تواند اذیت کننده باشد و شما را از هندزفری جدید خود نا امید کند. اما شما می‌توانید با غیرفعال‌کردن Absolute Volume(صدای مطلق) این مشکل را بر طرف کنید.

پس از غیر فعال کردن این تنظیمات نیازی نیست نگران باشید. زیرا شما می‌توانید صدای هدفون خود را تا انتها زیاد کنید و صدای خروجی را تنها از تلفن همراه خود کنترل کنید. برای غیر فعال کردن Absolute Volume لازم است مراحل زیر را انجام دهید:

 • وارد تنظیمات شوید.
 • روی About device (درباره دستگاه) ضربه بزنید.
 • به پایین لیست اسکرول کنید تا به شماره ساخت یا Build number برسید؛ سپس هفت بار روی آن ضربه بزنید.
 • اگر از شما خواست تا رمز خود را وارد کنید این کار را انجام دهید تا منوی اختیارات سازنده را در دسترس شما قرار دهد.
 • به منوی اصلی برگردید و در آن جا Developer Options را پیدا کنید و وارد آن شوید.
 • در این قسمت شما باید Disable Absolute Volume را فعال کنید.
 • رفع محدودیت صدا در اتحادیه اروپا روی گوشی شیائومی

اگر قصد دارید سبب افزایش صدای هندزفری شیائومی خود شوید و از گوشی‌های هوشمند شیائومی که رابط کاربری آنها MIUI است استفاده می‌کنید؛ مراحل زیر را دنبال کنید

 • به app> Region بروید.
 • منطقه و Region خود را روی هند یا دیگر کشورهایی که خارج از اتحادیه اروپا هستند قرار دهید.

با این کار می‌توانید محدودیت‌های اتحادیه اروپا را که باعث محدود شدن حجم صدای گوشی شما می‌شود را از بین ببرید. در نتیجه حجم صدای خروجی هم در هندزفری شما و هم در بلندگوی تلفن همراه شما تقویت خواهد شد.

افزایش صدای هندزفری شیائومی


 • از برنامه‌های افزایش صدا استفاده کنید

شاید از نظرتان این برنامه‌ها الکی باشند و هیچ تأثیری در صدای گوشی شما نداشته باشند یا ممکن است قبل‌تر تنها با برنامه‌های فیک که قصدشان چیزی جر کلاهبرداری نیست رو به رو شده باشید. با این حال برنامه‌های افزایش صدایی وجود دارند که واقعاً کار کنند!

بیشتر بخوانید: آموزش آپلود ویدیو در یوتیوب با گوشی

طبیعتاً این برنامه‌ها نمی‌توانند توان بلندگوهای شما را بیشتر کنند. با این حال شیوه کار این برنامه‌ها به این صورت است که تمام محدودیت‌های دستگاه که برای آسیب نرسیدن به گوش شما از طرف سازنده فعال شده را لغو می‌کند و تمام تنظیمات صدا را تا حد امکان زیاد می‌کند تا بتوانید از آخرین توان هندزفری شیائومی خود استفاده کنید.

ما در این قسمت برترین برنامه‌های تقویت صدای هندزفری شیائومی را آورده‌ایم:

افزایش صدای هندزفری شیائومی


استفاده از برنامه Volume Booster GOODEV

اگر دنبال یک برنامه با حجم کم و رابط کاربری ساده برای افزایش صدای هندزفری شیائومی خود هستید این برنامه مخصوص شماست. با توجه به نظر کاربران این برنامه به طور خودکار حجم صدای خروجی را تا 60 درصد افزایش می‌دهد.

همچنین به شما این قابلیت را می‌دهد که صدای هر رسانه را به صورت مجزا کنترل و تنظیم کنید. این تنها ویژگی این برنامه نیست و امکانات دیگری نیز در آن وجود دارد که استفاده از آن را راحت می‌کند.

با فعال کردن این برنامه در تلفن همراه خود پس از هر بار که تلفن شما مجدداً راه اندازی می‌شود با قابلیتی به اسم Boost on Boot به صورت خودکار صدای خروجی را تقویت می‌کند. برای استفاده از برنامه GOODEV  باید مراحل زیر را انجام دهید:

مرحله اول: این اپلیکیشن را از گوگل پلی استور یا فروشگاه‌های دیگر دانلود و روی دستگاهتان نصب کنید.

مرحله دوم: زمانی که یک اخطار روی صفحه قرار می‌گیرد آن را با کلیک روی ok تأیید کنید.

مرحله سوم: هر جور که دوست دارید صدای خروجی را تنظیم کنید و از امکانات دیگری که برای افزایش صدای هندزفری شیائومی شما وجود دارد استفاده کنید.

افزایش صدای هندزفری شیائومی


استفاده از برنامه Super Volume Booster

مطمئن باشید این برنامه ارزش امتحان کردن را دارد. رابط کاربری آن بسیار ساده است و هنگامی که Super Volume Booster را باز می‌کنید تنها با دو دکمه چرخنده و یک صفحه برای تنظیم میزان صدا رو به رو خواهید شد.

اگر ظاهر برنامه‌ها برای شما اهمیت زیادی دارد؛ این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا تم‌های متفاوت را روی برنامه امتحان کنید. گذشته از این ها با طیف وسیع امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد؛ شما می‌توانید بلندگوی گوشی، صدای هدفون و حتی صدای باس را نیز افزایش دهید.

البته این برنامه مشکلاتی نیز دارد. برای مثال کاربران گزارش داده‌اند که صدا به صورت ناگهانی تغییر می‌کند و ممکن است پس از چند ساعت پخش به صورت ناگهانی صدا کاهش یابد یا با انتقال به آهنگ بعدی صدا افزایش یابد. بنابراین حین استفاده از این برنامه حتماً مراقب گوش‌هایتان باشید.

بیشتر بخوانید: هات اسپات آیفون + نحوه حل مشکلات آن

شیوه استفاده از این برنامه شبیه برنامه قبلی است. با این تفاوت که شما باید مستقیماً موزیک پلیر خود را در برنامه Super Volume Booster انتخاب کنید.

افزایش صدای هندزفری شیائومی


استفاده از برنامه Volume Plus

این برنامه بسیار شبیه برنامه‌های قبلی است. اما با رابط کاربری و ویژگی‌های متفاوت. در اینجا مراحل استفاده از این برنامه آورده شده است:

مرحله اول: این اپلیکیشن را از گوگل پلی استور یا فروشگاه‌های دیگر دانلود و روی دستگاهتان نصب کنید.

مرحله دوم: تنظیماتی که از شما می‌خواهد را انجام دهید و پس از ورود به برنامه با تغییر تنظیمات آن سبب افزایش صدای هندزفری شیائومی خود شوید.

این تنظیمات به شما اجازه می‌دهند تا تمام چهار بخش صدا را به صورت جداگانه شخصی سازی کنید.

افزایش صدای هندزفری شیائومی


استفاده از برنامه VLC for Android

VLC عموماً به عنوان یک برنامه پخش کننده رسانه استفاده می‌شود که قابلیت تقویت صدا را به کاربرانش می‌دهد. برای افزایش صدای هندزفری شیائومی به وسیله این برنامه باید مراحل زیر با دنبال کنید:

مرحله اول: این اپلیکیشن را از گوگل پلی استور یا فروشگاه‌های دیگر دانلود و روی دستگاهتان نصب کنید.

مرحله دوم: برنامه را باز کنید و به Preferences > Video > Audio Boost بروید تا صدای بلندتری داشته باشید.

مرحله سوم: برنامه را دوباره باز کنید و فایل خود را از قسمت پایین انتخاب و پلی کنید. شما همچنین می‌توانید به فایل منیجر خود بروید و انتخاب کنید که فایل شما با این برنامه اجرا شود.

بیشتر بخوانید: روش ریست کردن گوشی سامسونگ در مدل‌های مختلف

افزایش صدای هندزفری شیائومی


 • استفاده از تنظیمات اکولایزر

کار اصلی اکولایزر متعادل سازی صدا است. تغییر این تساوی حجم صدای کلی را افزایش نمی‌دهد. اما اگر تمام این فرکانس‌ها را به حداکثر برسانید می‌توانید قسمت‌هایی که حجم صدای کمتری دارند را واضح‌تر بشنوید. برای آن شما باید مراحل زیر را انجام دهید:

 • به Settings > Sound بروید. (ممکن است نام این قسمت در گوشی شما Sound and Vibration یا Audio and Media باشد)
 • تنظیمات اکولایزر را پیدا کنید. این تنظیمات معمولاً در بخش Sound Effects یا Additional Settings قرار دارد. همچنین شما می‌توانید کلمه Equalizer را سرچ کنید.
 • در این قسمت شما می‌توانید با قرار دادن تمام تنظیمات روی سطح حداکثر سبب افزایش صدای هندزفری شیائومی خود شوید.

اگر نمی‌توانید این تنظیمات را پیدا کنید؛ شاید گوشی شما دارای این تنظیمات نیست. بنابراین شما باید از یک مدیا پلیر و یا اکولایزر داخلی استفاده کنید.

افزایش صدای هندزفری شیائومی


 • از برنامه‌ها و آهنگ‌هایی استفاده کنید که کیفیت بیشتری دارند

فایل‌هایی که کیفیت پایینی دارند باعث می‌شوند تا هندزفری شیائومی شما حجم صدای کمتری تولید کند. به همین دلیل زمانی که یک فایل صوتی فشرده می‌شود؛ قسمت‌های اوج خود را از دست می‌دهد. بیشتر پخش کننده‌های موسیقی محبوب در قسمت رایگان خود آهنگ‌ها را با حجم پایین در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

بنابراین بهتر است برای گوش دادن به موسیقی باکیفیت‌تر، اشتراک یکی از آنها را خریداری کنید. همچنین توجه داشته باشید که هنگام دانلود آهنگ آنها را با کیفیت 320 یا بالاتر دانلود کنید.


 • هدفون خود را تمیز کنید

یکی از راه حل‌های اساسی برای افزایش صدای هندزفری شیائومی باید آن را تمیز کنید. زیرا زمانی که هندزفری برای مدت زمان زیادی داخل گوش قرار داشته باشد؛ به علت ترشحات داخل گوش، کثیف می‌شود. بنابراین سری هندزفری شما جرم می‌گیرد و این کثیفی‌ها و گرد و غبارها در صورت انباشته شدن، جلوی عبور صدا را می‌گیرند و باعث کاهش صدا می‌شوند.

بیشتر بخوانید: آموزش تغییر فونت فارسی گوشی شیائومی به شیوه ساده

افزایش صدای هندزفری شیائومی

اگر زمان زیادی از آخرین باری که هندزفری خود را تمیز کردید می‌گذرد و مشکل کاهش صدای هندزفری شیائومی را دارید؛ تمیز کردن هندزفری اوین کاری است که باید انجام دهید. برای تمیز کردن هدفون خود بهتر است دفترچه آن را به خوبی مطالعه کنید و از راه پیشنهادی سازنده استفاده کنید. اگر این دفترچه در دسترس شما نیست؛ ما یک راهنمای کلی برای شما در پایین آورده‌ایم:

سری هندزفری خود را در بیاورید و تمیز کنید

ابتدا سری هندزفری را جدا کنید و حدود پنج دقیقه در آب گرم و صابون قرار دهید. با استفاده از یک گوش پاک کن داخل آن را تمیز کنید. سپس یک پارچه تمیز را به الکل آغشته کنید و با آن‌ها را پاک کنید.

در نهایت اجازه دهید که آنها خشک شوند.

افزایش صدای هندزفری شیائومی

Earbuds خود را تمیز کنید

هدفون خود را طوری نگه دارید که توری آن رو به پایین باشد. یک مسواک خشک را روی توری هدفون خود بکشید تا کثیفی‌ها و جرم‌های آن از بین بروند. پس از آن با یک پارچه آغشته به الکل هدفون را تمیز کنید و همچنین از یک دستمال کاغذی برای خشک کردن آنها استفاده کنید.

هدفون خود را دوباره سر هم کنید

بعد از اینکه هدفون و سری آن کاملاً خشک شدند؛ سری‌ها را دوباره متصل کنید و از هندزفری تمیز لذت ببرید.

توجه داشته باشید که پارچه شما نباید کاملاً خیس باشد زیرا می‌تواند به هدفون شما آسیب بزند. برای تمیز کردن هندزفری و هدفون خود، همیشه باید از یک پارچه مرطوب برای پاک کردن کثیفی‌ها استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: روش برگرداندن پیام های واتس اپ در اندروید و آیفون

مخصوصاً در قسمت توری. چرا که این قسمت بسیار حساس است. همچنین شما می‌توانید به جای الکل از یک ضدعفونی کننده دست و یا پراکسید هیدروژن استفاده کنید.

افزایش صدای هندزفری شیائومی


 • انتخاب یک سری هندزفری متناسب با گوش شما

استفاده از یک هدفون مناسب و سری هندزفری که تمام گوش را می‌پوشاند باعث می‌شود با حذف صدای پس زمینه و صداهای خارجی کیفیت صدایی که از هندزفری به گوش شما می‌رسد بالاتر باشد. این کار به نوعی سبب حذف نویز اطراف شما می‌شود و با وضوح فایل صوتی شما می‌افزاید.


 • استفاده از هندزفری و هدفون‌ با قابلیت Noise Canceling

این دقیقاً مانند گزینه قبلی عمل می‌کند. اما بسیار پیشرفته‌تر است. این هندزفری‌ها با ساختار پیشرفته خود قادر به حذف نویز خارجی هستند.

حتی در برخی از آنها شما می‌توانید انتخاب کنید که چه مقدار از صدای خارجی را بشنوید. خرید یک هدفون جدید می‌تواند گران باشد؛ اما حذف نویز فعال می‌تواند تأثیر بسیار زیادی روی کیفیت موسیقی شما داشته باشد.

افزایش صدای هندزفری شیائومی

خطر

امروزه بیشتر افراد هنگامی که از هدفون استفاده می‌کنند؛ تمایل دارند تا سطح صدا را روی حداکثر قرار دهند. باید توجه داشته باشید که گوش دادن به موسیقی با صدای بلند، می‌تواند آسیب جدی به گوش شما برساند و رفته رفته باعث کاهش شنوایی شود. این اتفاق آنقدر آهسته اتفاق می‌افتد که شما حتی متوجه آن نخواهید شد. بنابراین محدوده شنوایی توصیه شده 85 دسیبل، آن هم برای 8 ساعت در روز است.

بیشتر بخوانید: آموزش ساخت اپل آیدی با دو روش ساده


سخن آخر

در این مقاله ما با بررسی دلایل کاهش صدای هندزفری شیائومی شما راهکارهایی را برای افزایش آن ارائه دادیم. در ادامه بهترین برنامه‌های تقویت صدا را به شما معرفی کردیم. همچنین گفتیم که در شنیدن یک صدای با کیفیت همه چیز به هندزفری شیائومی شما بستگی ندارد.

بلکه کیفیت فایل پخشی، سروصدای محیط و حتی دستگاه شما نیز در آن نقش دارند. به علاوه به شما یاد دادیم که چطور مطمئن شوید که مشکل از دستگاه یا فایل شما نیست و صرفاً هندزفری شما دچار مشکل شده است.

افزایش صدای هندزفری شیائومی

شما می‌توانید از این مراحل در تمامی هدفون‌ها و هندزفری‌های خود استفاده کنید. امیدوارم این نکات به شما کمک کرده باشد تا صدای بهتری را از هندزفری شیائومی خود دریافت کنید. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما در میان گذارید. شما چه راهکارهای دیگری برای افزایش صدای هندزفری شیائومی سراغ دارید؟ با ما در ارتباط باشید.

بهترین برنامه افزایش صدای هندزفری شیائومی چیست؟

برنامه Volume Booster GOODEV، برنامه ای با حجم کم و رابط کاربری ساده یکی از بهترین برنامه های افزایش صداست. این برنامه به طور خودکار حجم صدای خروجی را تا 60 درصد افزایش می‌دهد.

قابلیت Noise Canceling در هندزفری ها چیست؟

هندزفری‌های با قابلیت Noise Canceling، قادر به حذف نویز خارجی هستند. در برخی از آنها شما می‌توانید انتخاب کنید که چه مقدار از صدای خارجی را بشنوید.

برنامه Super Volume Booster چه ویژگی هایی دارد؟

در این برنامه شما می توانید تم های متفاوت را روی برنامه امتحان کنید، بلندگوی گوشی، صدای هدفون و صدای باس را افزایش دهید.

شما می‌توانید برای خرید و خواندن مقاله های بیشتر به فروشگاه مقداد آی تی و مجله مقداد آی تی مراجعه کنید.