• MeghdadIT
    نویسنده: MeghdadIT

با تامین کنندگان و شرکای تجاری در حال مذاکرت جدید هستیم!

بیانیه مقداد آی تی در مورد مشکلات اخیر

به گزارش واحد روابط عمومی مقداد آی تی در خصوص بحران اخیر در تاخیر ارسال کالا و عودت وجه، هیئت مدیره واکنش نشان داده و از مذاکره جدید با تامین کنندگان و شرکای جدید در این زمینه خبر داد.

«متأسفانه، قادر به ارائه خدمات و ارسال سفارشات در بازه‌های زمانی مانند سابق نیستیم. این موضوع طی چند هفته گذشته باعث ایجاد بحران نسبت به مقداد آی تی شده است. ما انتظارات و نگرانی‌های کاربران و شرکای تجاری خود را درک می‌کنیم و ضمن قبول مسئولیت این اتفاق، عمیقاً از کاربران مقداد آی تی که همواره همراه شرکت بوده‌اند پوزش میخواهیم.»

شرکت مقداد آی تی که همواره به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های آی تی در کشور با سابقه ۱۷ ساله در تامین کالا در دسته بندی‌های مختلف بوده است، مسئولیت این اتفاق اخیر در حوزه تامین سفارشات مشتریان خود را می‌پذیرد و حتما بررسی دقیقی در مورد دلایل وقوع آن انجام خواهد داد.

قطعا این بحران به منزله پایان فعالیت این شرکت نمی‌باشد و ما امیدوارم در ادامه مسیر فعالیت خود و بعد از سپری شدن این بحران که در بازار کنونی برای هر کسب و کاری احتمال وقوع آن می‌باشد بتوانیم به پاس خدمات و همراهی سالیان قبل، رضایت کاربران خود را داشته باشیم.

لازم به ذکر است که کلیه سفارشات کاربران مقداد آی تی و علت مشکل سفارش هر یک از کاربران بررسی شده و اقدامات متناسبی بنا به درخواست مشتریان در نظر گرفته شده است.

طبق صحبتی که با مدیریت این مجموعه صورت گرفته تیم پشتیبانی و عارضه‌یابی جدید به این شرکت در خصوص بحران اخیر ملحق شده تا در کمترین بازه زمانی با تمامی کاربران به صورت مستقیم ارتباط گرفته و بنا به تصمیم کاربر مسیر جدیدی برای سفارش وی صورت گیرد.

پیش بینی این تیم جهت ارتباط گیری و به نتیجه رسیدن درخواست مشتریان، با توجه به حجم سفارشات تا آخر دی ماه بوده که امید داریم درنهایت فرآیند تحویل سفارشات و یا عودت وجه تا پایان آخرین هفته بهمن به صورت کامل انجام پذیرد.