اگر شما هم با خرید مک بوک به جمع کاربران اپل پیوستید و نیاز دارید فایل‌های PDF را به Word تبدیل کنید، باید از نرم افزارهای اختصاصی مک استفاده کنید. در این مقاله به معرفی چند نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک می‌پردازیم که کار شما را آسان می‌کنند.

مک بوک و انواع گوشی آیفون، مثل گوشی آیفون 13 و آیفون 14، اکوسیستم خاص خود را دارند؛ به این معنی که برای استفاده از آنها باید از ابزارها و نرم افزارهایی استفاده کرد که مخصوص اکوسیستم طراحی شده‌اند. این قاعده برای نرم‌افزارهای PDF to Word هم صدق می‌کند.

ابزاری که برای تبدیل PDF به Word استفاده می‌کنید باید عملکرد دقیقی داشته باشد تا فایل شما به صورت درست و با فرمت اصلی به فایل Word تبدیل شود. همچنین، استفاده از نرم افزار باید برای شما آسان باشد.
با توجه به اینکه تعداد بسیار زیادی نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک وجود دارد، ممکن است انتخاب گزینه مناسب کمی سخت باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم برخی از بهترین نرم افزارهای تبدیل pdf به word را به شما معرفی می‌کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.


ویژگی‌های بهترین نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

برای معرفی نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک ، چند ویژگی مهم را در نظر گرفتیم. برای مثال، نرم افزارهایی که معرفی کردیم، بسیار دقیق هستند و از قابلیت‌های پیشرفته‌ای مثل OCR برای تشخیص متن‌های تصویری پشتیبانی می‌کنند. همچنین، توانایی پردازش فایل‌های PDF سنگین را هم دارند.

ویژگی بعدی برای انتخاب بهترین نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک این است رابط کاربری زیبا، قابل درک و آسانی داشته باشد و از نظر عملکرد و طراحی، با سایر اپلیکیشن‌های اپ استور مک اختلاف چشمگیری نداشته باشد. پس از تحقیق و بررسی نرم افزارهای تبدیل pdf به word برای مک و با در نظر گرفتن شرایط ذکر شده، فهرست زیر را برای شما آماده کردیم.


UPDF for Mac

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

UPDF for Mac یکی از ابزارهای بسیار قوی برای تبدیل pdf به word در مک و ویندوز است که می‌تواند ظرف چند ثانیه، فایل‌های پی‌دی‌اف را به نسخه‌های کاربردی، از جمله word تبدیل کند. این نرم افزار که برای همه نسخه‌های macOS 10.14.6 و بعد از آن در دسترس است (از جمله macOS 13 ونچورا)، انسجام و یکپارچگی قالب فایل را حتی برای فایل‌های چند صد صفحه‌ای حفظ می‌کند و کار کردن با آن بسیار راحت است.

کافیست UPDF را روی کامپیوتر نصب کنید، فایل پی‌دی‌اف مورد نظرتان را انتخاب کرده و روی گزینه Export PDF کلیک کنید تا فرایند تبدیل شروع شود. ماژول OCR (تشخیص کاراکتر نوری) مورد استفاده در UPDF به تبدیل آسان پی‌دی‌اف‌های اسکن شده یا پر از عکس کمک می‌کند.

مزایا

 • فرایند تبدیل بسیار راحت است. کار کردن با رابط کاربری UPDF آسان است و نیاز به آموزش خاصی ندارد.
 • فرمت اصلی داکیومنت در همه صفحات به صورت منسجم حفظ می‌شود.
 • فرایند تبدیل به سرعت انجام می‌شود.
 • می‌توان از این نرم افزار برای تبدیل فایل پی‌دی‌اف به فرمت‌های دیگر از جمله ورد، اکسل، PPT، تصویر، HTML و غیره استفاده کرد.
 •  ماژول OCR موجود در این نرم افزار بسیار دقیق است و از بیش از 38 زبان پشتیبانی می‌کند.
 • فایل‌های پی‌دی‌اف را به صورت دسته‌ای تبدیل می‌کند.
 • UPDF فراتر از یک نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک است. این ابزار یک ویرایشگر پی‌دی‌اف، سازمان دهنده پی‌دی‌اف و حاشیه نویس پی‌دی‌اف هم هست.

بیشتر بخوانید: نرم افزار Nero چیست؟ + دانلود Nero


Kofax Power PDF Standard

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

این نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک از یک رابط کاربری قابل درک برخوردار شده و کار کردن با آن بسیار ساده است. این ابزارقدرتمند برای ارتقای بهره‌وری ساخته شده است؛ بنابراین اگر حجم داکیومنت‌های مورد نظر شما بالا است و یا اگر می‌خواهید بیش از یک داکیومنت را به صورت همزمان تبدیل کنید، Kofax Power PDF Standard پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.
این نرم افزار توانایی تبدیل فایل‌های پی‌دی‌اف به انواع فرمت‌های دیگر از جمله اکسل، پاور پوینت، HTML و غیره را دارد. همچنین یک ویرایشگر پی‌دی‌اف داخلی هم دارد که با استفاده از آن می‌توانید تغییرات را مستقیما در پی‌دی‌اف اعمال کنید.

مزایا

 • این نرم افزار توانایی تبدیل پی‌دی‌اف به word و فرمت‌های پرکاربرد دیگر از جمله اکسل، پاورپوینت، تصویر، HTML و غیره را دارد.
 • Kofax Power PDF Standard یک رابط کاربری قابل درک دارد که فرایند تبدیل را آسان می‌کند.
 • این ابزار دارای قابلیت OCR است که برای تبدیل پی‌دی‌اف‌های اسکن شده یا پر از عکس به سایر فرمت‌ها بسیار مناسب خواهد بود.
 • با استفاده از این ابزار فرمت داکیومنت اصلی حفظ می‌شود.

معایب

 • می‌توان از این نرم افزار برای ویرایش فایل‌های پی‌دی‌اف استفاده کرد؛ اما گزینه‌های ویرایش نسبتا محدود هستند و ممکن است برای ویرایش فایل‌ها لازم باشد که آنها را تبدیل کنید.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره چت جی پی تی


Foxit PhantomPDF

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

PhantomPDF Foxit یک نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک است که عملکرد عالی و رابط کاربری ساده‌ای دارد. دقت این نرم افزار بسیار خوب است، حتی وقتی که پی‌دی‌اف مورد نظر شما پر از تصویر باشد. این ابزار جامع، قابلیت‌هایی فراتر از تبدیل پی‌دی‌اف به ورد و فرمت‌های دیگر دارد.

می‌توانید از این نرم افزار برای ایجاد و ویرایش فایل‌های پی‌دی‌اف استفاده کنید. PhantomPDF Foxit دارای ابزارهای جانبی مختلفی است که به حاشیه نویسی، امضاء کردن، رمزنگاری و مدیریت فایل‌های پی‌دی‌اف به روش‌های مختلف کمک می‌کند.

فرایند تبدیل با استفاده از PhantomPDF بسیار راحت است. کافی‌است فایل مورد نظرتان را وارد این برنامه کرده و بعد فرمت تبدیل را انتخاب کنید.

مزایا

 • PhantomPDF ابزارهای مدیریت پی‌دی‌اف مختلفی دارد که به ایجاد، ویرایش و تبدیل هر چه راحت‌تر فایل‌های پی‌دی‌اف کمک می‌کنند.
 • پیمایش رابط کاربری این ابزار بسیار راحت است و می‌تواند فایل‌های بسیار حجیم را ظرف چند ثانیه تبدیل کند.
 • PhantomPDF می‌تواند فایل‌های پی‌دی‌اف را به ورد، اکسل، اچ‌تی‌ام‌ال، پاور پوینت و فرمت‌های مختلف دیگر تبدیل کند.

معایب

 • PhantomPDF Foxit قیمت بالایی دارد.
 • این نرم افزار از قابلیت تبدیل پی‌دی‌اف به EPUB پشتیبانی نمی‌کند.
 • قابلیت OCR این ابزار گاهی اوقات دقیق کار نمی‌کند.

بیشتر بخوانید: روش تشخیص فونت از روی عکس با چند راهکار جالب


ABBY FineReader Pro

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

اگر می‌خواهید پی‌دی‌اف اسکن شده را تبدیل کنید، ABBY FineReader Pro پاسخگوی نیاز شما خواهد بود. این ابزار یک ماژول OCR بسیار قدرتمند دارد که تخصص آن اسکن دقیق داکیومنت‌های پی‌دی‌اف است.

پس از اسکن فایل پی‌دی‌اف می‌توانید آن را به فرمت‌های مختلف از جمله ورد، پاورپوینت، EPUB، اکسل و غیره تبدیل کنید. این نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک مجموعه‌ای از ابزار‌های ویرایشی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید پیش از تبدیل، از آنها برای ایجاد تغییر در داکیومنت استفاده کنید.

مزایا

 • ABBY FineReader Pro یکی از دقیق‌ترین ماژول‌های OCR حال حاضر را دارد.
 • می‌توانید فایل‌های پی‌دی‌اف را به فرمت‌های مختلف تبدیل کنید.
 • رابط کاربری این ابزار بسیار ساده است.

معایب

 • قابلیت‌های ویرایش این ابزار محدود هستند و توانایی ایندکس کردن کامل متن را ندارد.

بیشتر بخوانید: روش تبدیل پی دی اف به ورد با گوشی؛ برنامه‌های مخصوص تبدیل فایل PDF


DeskUNPDF

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

DeskUNPDF یک ابزار بسیار کارآمد است که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی فایل‌های پی‌دی‌اف را به ورد تبدیل کنید. فرایند تبدیل با این ابزار، بسیار ساده، دقیق و مطمئن است. DeskUNPDF فایل‌های پی‌دی‌اف را به فرمت‌های دیگر از جمله اکسل و پاورپوینت هم تبدیل می‌کند.

مزایا

 • این نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک از قابلیت تبدیل همزمان تعداد زیادی داکیومنت پشتیبانی می‌کند.
 • می‌توانید داکیومنت‌ها را به فرمت‌های دیگری مثل اکسل و پاورپوینت هم تبدیل کنید.

معایب

 • فرمت داکیومنت اصلی همیشه حفظ نمی‌شود.
 • DeskUNPDF قابلیت OCR یا حتی گزینه‌های ویرایش ندارد.

Cisdem PDFMaster

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

Cisdem PDFMaster مخصوص مک، یکی از محصولات نسبتا جدید است؛ با این حال، برای تبدیل پی‌دی‌اف به فرمت‌های مختلف، ابزاری مفید و کارآمد محسوب می‌شود. این نرم افزار از 16 فرمت مختلف پشتیبانی می‌کند، از جمله ورد، اکسل، اچ‌تی‌ام‌ال، PPT، EPUB و غیره.

مزایا

 • استفاده از رابط کاربری این نرم افزار بسیار راحت است.
 • ماژول OCR این نرم افزار بسیار قدرتمند است.
 • Cisdem PDFMaster توانایی تبدیل پی‌دی‌اف به فرمت‌های دیگر را دارد.
 • این نرم افزار از قابلیت تبدیل دسته‌ای هم پشتیبانی می‌کند.

معایب

 • Cisdem PDFMaster به ابزارهای جانبی مدیریت پی‌دی‌اف مجهز نیست.
 • ممکن است نتوانید از این ابزار برای تبدیل انبوه پی‌دی‌اف استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: چرا باید برای موبایل خود آنتی ویروس نصب کنیم؟ + معرفی انواع ضد ویروس های برتر


Ab2Extract

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

Ab2Extract از جمله ابزارهای بسیار قدرتمند برای تبدیل پی‌دی‌اف به ورد در مک است که می‌توان از آن برای تبدیل داکیومنت‌های pdf به فرمت‌های دیگر هم استفاده کرد. این ابزار از فرمت‌های مختلف پشتیبانی می‌کند و قابلیت تبدیل پی‌دی‌اف به ورد، اکسل، پاورپوینت، تصویر و غیره را دارد.

مزایا

 • استفاده از این نرم افزار بسیار آسان است.
 • این نرم افزار از قابلیت تبدیل دسته‌ای پشتیبانی می‌کند.

معایب

 • گاهی اوقات Ab2Extract دچار مشکل می‌شود و کرش می‌کند.

Aiseesoft Mac PDF Converter Ultimate

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

اگر به دنبال نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک هستید که استفاده از آن آسان باشد، Aiseesoft Mac PDF converter Ultimate برای شما مناسب خواهد بود. این نرم افزار از فرمت‌های محبوب پشتیبانی می‌کند و بسیار سریع و ریسپانسیو است.

مزایا

 • استفاده از این نرم افزار بسیار آسان است و سرعت بالایی دارد.
 • Aiseesoft Mac PDF converter Ultimate از قابلیت تبدیل pdf به فرمت‌های دیگر از جمله ورد، اکسل، پاورپوینت، اچ‌تی‌ام‌ال و غیره پشتیبانی می‌کند.

معایب

 • این نرم افزار یک نسخه رایگان دارد؛ اما بیشتر ابزارها فقط در نسخه پریمیوم آن وجود دارند.
 • برخی از گزینه‌های پیشرفته این نرم افزار فقط در طرح اشتراک سالیانه آن که قیمت بسیار بالایی دارد، در دسترس هستند.

بیشتر بخوانید: آموزش خروجی گرفتن ویدئو از نرم افزار پریمیر(Adobe Premiere)


PDFelement

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

PDFelement برای مک از جمله ابزارهایی است که کارشناسان صنایع مختلف از جمله معماران، طراحان، نویسندگان، توسعه‌دهندگان، مدیران منابع انسانی، حسابدارها و غیره از آن استفاده می‌کنند. PDFelement برای هر محیطی که در آن اسناد پردازش شده و پی‌دی‌اف ابزار اصلی انتشار اطلاعات مکتوب است، کارایی دارد.

PDFelement هر آنچه برای مدیریت جریان کار داکیومنت‌های پی‌دی‌اف نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. ابزارهای ویرایش این نرم افزار بسیار جامع هستند و امکان اضافه کردن، ویرایش و کنترل کامل بخش‌هایی مثل متن، تصاویر، لینک‌ها، حاشیه نویسی‌ها، سرصفحه، پاصفحه، شماره صفحه، واترمارک‌ها، فایل‌های چند رسانه‌ای درج شده در متون و غیره را فراهم می‌کنند.

تبدیل از فرمت‌های دیگر به PDF و از PDF به سایر فرمت‌ها با این نرم افزار به‌سادگی انجام می‌شود. این نرم افزار مجموعه ابزارهایی قوی برای حفاظت از اطلاعات دارد که از جمله آنها می‌توان به رمزنگاری فایل، اعمال محدودیت، ایجاد واترمارک و غیره اشاره کرد.

می‌توانید به ابزارهای پیشرفته تشکیل فرم، ثبت فرم و ابزارهای تبدیل فرم هم دسترسی داشته باشید و ظرف چند ثانیه یک امضای دیجیتال به فایل خودتان اضافه کنید که اعتبار قانونی داشته باشد. یکی از ویژگی‌های خیلی خوب این نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک ، طراحی خوب رابط کاربری آن است که باعث شده پیمایش در این نرم افزار به راحتی انجام شود و بسیار کاربرپسند باشد.

مزایا

 • وجود ابزارهایی برای ویرایش، تبدیل، ایجاد، حفاظت، طراحی فرم، حاشیه نگاری و غیره که استفاده از آنها بسیار راحت است.
 • ابزارهایی جامع برای مدیریت داکیومنت‌ها؛ از جمله بهینه‌سازی فایل، مدیریت صفحه، چاپ، به اشتراک گذاری، ادغام در ابر و غیره.
 • جایگزینی مقرون به صرفه برای Adobe Acrobat DC for Mac.
 • وجود نسخه‌هایی برای ویندوز، iOS و اندروید.
 • سازگار با macOS 10.14,10.15 Catalina و 11 Big Sur.

معایب

 • در نسخه رایگان این ابزار، هنگام ادیت یا تبدیل فایل، روی آن واتمارک قرار می‌گیرد.

Adobe Acrobat DC for Mac

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

Adobe Acrobat DC for Mac یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌های PDF سازمانی است. این ابزار امکانات زیادی برای مدیریت داکیومنت‌ها دارد که از جمله آنها می‌توان به ایجاد، ویرایش، تبدیل، امنیت، بهینه‌سازی و امضاء اشاره کرد. یکی از بهترین ویژگی‌های Acrobat DC این است که سازندگان آن، سال‌ها تخصص و تجربه رسیدگی به نظرات مشتریان را داشتند؛ بنابراین در این ابزار هر چه که برای مدیریت فایل‌های پی‌دی‌اف لازم است را در اختیار کاربران قرار داده‌اند.

ایراد این نرم افزار ادوبی این است که ابزارهای مختلف، بدون ایجاد تغییری چشمگیر در رابط کاربری اصلی به آن اضافه شده‌اند. به همین دلیل از نظر خیلی از کاربران، این ابزار بسیار شلوغ و کمی گیج کننده است؛ بخصوص برای کاربرانی که تازه‌کار هستند.

مزایا

 • ویرایشگر پی‌دی‌اف پر امکانات با قابلیت‌های بسیار وسیع
 • موتور تبدیل بسیار قوی و ابزارهای کاربردی بک‌اند
 • پرکاربردترین پلتفرم پی‌دی‌اف در دنیای کسب و کار

معایب

 • قیمت بالا برای مشاغل کوچک و کارآفرینان تازه‌کار
 • رابط کاربری پیچیده که باعث شده این نرم افزار چندان کاربرپسند نباشد؛ بخصوص برای افراد مبتدی

بیشتر بخوانید: معرفی ۱۰ نرم افزار بنچمارک کارت گرافیک + انواع روش های انجام


PDFpenPro

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

PDFpenPro یک نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک است که قابلیت‌های زیادی دارد و علاوه بر تبدیل فایل، امکانات پیشرفته‌ای مثل ویرایش پی‌دی‌اف، OCR، ایجاد فرم به صورت تعاملی و امضاهای دیجیتال را هم به کاربر ارائه می‌دهد.

این اپلیکیشن نسبت به سایر گزینه‌هایی که تا اینجا بررسی کردیم، محبوبیت زیادی ندارد؛ اما طبق تجربه کاربران، قدرت آن بسیار زیاد و نصب آن راحت است. تنها ایراد این نرم افزار از نظر کاربران، آپدیت‌های مکرر آن است و اینکه هیچ کدام از آپدیت‌های مهم آن رایگان نیستند.

مزایا

 • قابلیت پردازش دسته‌ای فایل‌های پی‌دی‌اف
 • قیمت کمی مناسب‌تر نسبت به Acrobat DC
 • نرم افزار متمرکز بر macOS که با سایر اپلیکیشن‌های مک هم سازگاری دارد.

معایب

 • آپدیت‌های مکرر
 • مشکلات مربوط به تولید گزارش
 • ضعف در رابط و تجربه کاربری

HiPDF

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

HiPDF یک افزونه آنلاین از مجموعه ابزارهای پی‌دی‌اف Wondershare است. هر قابلیت مربوط به PDF در این ابزار، یک صفحه وب اختصاصی دارد و خود سایت آن، مجموعه قابلیت‌های گسترده‌ای دارد که در قالب تبدیل به پی‌دی‌اف و از پی‌دی‌اف، ابزارهای pdf و ابزارهای مربوط به تصویر دسته‌بندی شده‌اند.

ابزارهای pdf این سایت شامل ویرایش، فشرده‌سازی، باز کردن قفل، ادغام، تقسیم، برش زدن، چرخش، حفاظت، حذف صفحه، تغییر جهت صفحه، امضای دیجیتال، استخراج تصویر و جایگزینی متن هستند. ابزارهای تبدیل این سایت هم فقط مربوط به تبدیل پی‌دی‌اف به ورد برای مک، لینوکس و ویندوز نیستند، بلکه می‌توان فایل‌های pdf را به فرمت‌های مختلف مثل اکسل، ptt، فرمت تصویری و حتی انواع خاصی مثل Apple Pages و DXF هم تبدیل کرد.

نرم افزار بک‌اند این پکیج هنگام تبدیل pdf به word یا استفاده از سایر سرویس‌ها روی بستر ابر اجرا می‌شود و استفاده از آن رایگان است؛ مگر اینکه از قابلیت‌های پیشرفته‌ای مثل OCR استفاده کنید.

مزایا

 • تبدیل پی‌دی‌اف به ورد و چند قابلیت دیگر برای کار با فایل‌های PDF
 • رابط کاربری ساده که برای کاربران تازه کار بسیار مناسب است.
 • موتور تبدیل قابل اطمینان که محتوای اصلی را به صورت دقیق به فرمت‌های دیگر تبدیل می‌کند.
 • وجود منابع آموزشی گسترده برای این نرم افزار

معایب

 • وجود یکسری محدودیت برای کاربرانی که ثبت نام نکرده باشند.

بیشتر بخوانید: آموزش سیستم عامل مک + یادگیری پیچ وخمِ مکینتاش


Google Docs

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

Google Docs هم یک نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک است و یکی از پرکاربردترین ویرایشگرهای متن آنلاین در جهان محسوب می‌شود. این ابزار دارای قابلیت‌هایی برای استخراج فایل است که pdf را به word، Excel و فرمت‌های دیگر تبدیل می‌کند.
تبدیل فایل پی‌دی‌اف به ورد از نظر حفظ طرح اصلی به خوبی انجام می‌شود؛ اما در رابطه با داکیومنت‌های پیچیده‌تری که محتوای متنوعی دارند، شرایط این طور نیست. یکی از مهم‌ترین مزایای Google Docs، رایگان بودن آن همراه اکانت گوگل است و اینکه وقتی به سقف ظرفیت رایگان 15 گیگابایت رسیدید، می‌توانید ظرفیت آن را ارتقاء دهید. البته، 15 گیگابایت برای استفاده‌های شخصی کاملا مناسب است.

مزایا

 • دانلود سریع فایل پی‌دی‌اف به صورت فایل word پس از تبدیل آن
 • رابط کاربری آشنا برای بیشتر کاربران اپلیکیشن G Suite

معایب

 • فایل‌های ورد استخراج شده به صورت آنلاین قابل دسترس نیستند؛ مگر اینکه دوباره در گوگل درایو بارگذاری شوند.
 • معمولا ساختار فایل‌هایی با طرح‌های پیچیده، پس از تبدیل به هم ریخته و نامرتب می‌شود و باید وقت خودتان را صرف بازسازی داکیومنت کنید.

PDF to Word Free

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

PDF to Word Free که جزء اپلیکیشن‌های اپ استور مک و تایید شده توسط شرکت اپل است، به صورت اختصاصی برای مک و با تمرکز ویژه به رابط کاربری و تجربه کاربری طراحی شده است. با استفاده از این ابزار می‌توانید تبدیل را به صورت انبوه انجام دهید. این نرم افزار همچنین از چندین زبان هم پشتیبانی می‌کند. می‌توانید خروجی را به صورت .doc، .docx یا .txt استخراج کنید، اما استفاده از این نرم افزار فقط برای سه صفحه اول داکیومنت PDF شما رایگان است.

مزایا

 • نرم افزار اختصاصی تبدیل pdf به word برای مک
 • تأیید شده توسط اپل
 • تبدیل سریع و دقیق

معایب

 • نداشتن قابلیت‌های جانبی
 • محدود بودن نسخه رایگان به 3 صفحه پی‌دی‌افپ

بیشتر بخوانید: دانلود برنامه موزیلا فایر فاکس – معرفی ویژگی های جدید


Doxillion PDF to Word Converter

نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک

Doxillion PDF to Word Converter برای اشخاصی مفید است که می‌خواهند فقط بخش‌های متنی یک PDF را به Word، txt و سایر فرمت‌های متنی تبدیل کنند. مزیت این ابزار این است که می‌توانید متن فایل خروجی را ویرایش کنید، بدون اینکه نیاز به یک ویرایشگر pdf داشته باشید که معمولا قیمت بالایی دارد.

مزایا

 • اپلیکیشن ساده و سبک که دانلود و نصب آن بسیار راحت است.
 • پشتیبانی از همه فرمت‌های متنی
 • قابلیت تبدیل دسته‌ای

معایب

 • نداشتن قابلیت تبدیل pdf اسکن شده یا متن‌های تصویری
 • رتبه کم از نظر راحتی استفاده
 •  نداشتن قابلیت ویرایش pdf و امکانات دیگر

جمع‌بندی

تبدیل فایل pdf به word در مک کار سختی نیست. خوشبختانه فرمت ورد کاملا محبوب است؛ به همین دلیل ابزارهای رایگان زیادی برای این کار وجود دارند. اما دقت داشته باشید که اگر داکیومنت پی‌دی‌اف شما عناصر گرافیکی مثل عکس، صفحه گسترده یا طرح‌های گرافیکی دارد، ممکن است حین تبدیل این اطلاعات از دست بروند. در چنین مواقعی استفاده از ابزارهای تخصصی‌تر توصیه می‌شود.

در این مطلب 15 نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک را معرفی کردیم. انتظار می‌رود که حداقل یکی از این ابزارها بتواند نیاز شما را رفع کند؛ اما قطعا UPDF می‌تواند یکی از این ابزارها باشد. با استفاده از این نرم افزار تبدیل pdf به word برای مک می‌توانید فایل خودتان را به 14 فرمت مختلف تبدیل کنید و این کار را به صورت دسته‌ای هم انجام دهید.

شما می توانید برای خرید و خواندن مقاله های بیشتر به فروشگاه مقداد آی تی و مجله مقداد آی تی مراجعه کنید.