• رها فهیمی
  نویسنده: رها فهیمی

طیف محصولات لنوو بزرگتر و بهتر از همیشه است. آن‌ها لپ‌تاپ، رایانه‌های شخصی، تبلت‌ها، تلفن‌های هوشمند دارند و اخیراً به دستگاه‌های خانه هوشمند منشعب شده‌اند. لنوو همچنین‌ ایستگاه‌های کاری علمی و فنی، سرور‌های کامپیوتری و موارد دیگر را برای مشتریان تجاری در سراسر جهان تولید می‌کند.

با این حال، این آخرین لپ‌تاپ‌ها، رایانه‌های رومیزی، تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند آنهاست که ما را به عنوان مصرف‌کننده بیشتر مورد توجه قرار می‌دهد. امروزه محصولات شرکت لنوو توانسته بخش عظیمی از بازار را پوشش بدهد و کیفیت محصولات این برند بسیار عالی است. به همین دلیل است که جزء بهترین برند‌های جهان شناخته می‌شود.

گارانتی لپ تاپ لنوو چه خسارت‌هایی را پوشش می‌دهد؟ تمام محصولات لنوو دارای گارانتی هستند، که جزء بهترین مزایای یک محصول است. گارانتی لپ تاپ لنوو محدودیت‌هایی دارد که اگر می‌خواهید در مورد گارانتی لپ تاپ لنوو اطلاعاتی را کسب کنید؛ با ما تا پایان همراه باشید.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو


بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو کدام است؟

دقیقاً از نظر رایانه‌های رومیزی، لپ‌تاپ‌ها و‌ ایستگاه‌های کاری، لنوو پس از پشت سر گذاشتن HP در سال ۲۰۲۱، اکنون سهم بازار بزرگ‌تری نسبت به هر تولیدکننده دیگری در سراسر جهان است. آیا شرکت لنوو برای محصولات خود چه تضمینی ارائه می‌دهد؟

شرکت لنوو که جزء برند‌های معروف وسایل الکترونیکی است برای محصولات خود گارانتی مدت‌دار قرار داده است. به عنوان مثال اگر گارانتی لپ تاپ لنوو شما هنوز تاریخ داشته باشد و کارت گرافیک لپ تاپ به مشکل بخورد؛ مهندسان شرکت لنوو وظیفه دارند تا کارت گرافیک لپ تاپ شما را تعمیر کنند و اگر قابل تعمیر نبود یک استوک آن را بر روی لپ تاپ شما قرار بدهند.

بیشتر بخوانید: بهترین لپ تاپ برای دانشجویان

همانطور که می‌دانید سرویس دهندگان معتبر لنوو بسیار زیاد هستند. چون طیف گسترده محصولات شرکت لنوو بسیار زیاد است و همچنین باید سرویس دهندگان گارانتی بسیار زیاد بوده تا بتواند جوابگوی مشتریان باشد.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو


لیست گارانتی و سرویس‌دهندگان معتبر لنوو در ایران

 • گارانتی امرتات
 • گارانتی آوات
 • گارانتی گرین
 • گارانتی امتداد سازگار ارقام

گارانتی تمدید شده لنوو

چه محصولات لنوو یا محصولات تولید‌کننده یا مارک دیگری باشد، ضمانتهای تمدید شده علاوه بر ضمانت محدود استاندارد که به صورت استاندارد با اکثر محصولات جدید ارائه می‌شود، محافظت طولانی‌مدت را ارائه می‌دهد. آن‌ها برای چیز‌هایی مانند رایانه، تلفن‌های هوشمند و تبلت مهم هستند.

بیشتر بخوانید: بهترین لپ تاپ لمسی با قلم؛ بررسی مدل‌های مختلف

ضمانتهای تمدید شده خسارت‌هایی همچون خطاهای غیر عمد، مشکل سخت افزاری و… می‌تواند پاسخگوی شما عزیزان باشد. اگر لپ تاپ شما بر اثر ضربه به مشکل برخورد کنند شما نمی‌توانید از ضمانت تمدید شده خود استفاده کنید.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو

بهترین گارانتی‌های تمدید شده شامل محافظت از آسیب‌های تصادفی است. با حفاظت از آسیب تصادف، مشتریان بیشتر در برابر سقوط، نشت آب و سایر حوادث ناخوشایند محافظت می‌شوند که می‌تواند به قطعات گران قیمت فناوری آسیب برساند.

گزینه‌های گارانتی تمدید شده متنوعی برای اکثر محبوب‌ترین محصولات لنوو وجود دارد، از جمله مواردی که توسط سازنده فروخته می‌شود و سیاست‌هایی که فروشگاه‌های بزرگ و سایر خرده فروشان تبلیغ می‌کنند. برخی از ضمانتهای شخص ثالث و قرارداد‌های خدمات نیز موجود است.

در نگاه اول، انتخاب بین آن‌ها ممکن است ساده به نظر برسد. با این حال، هزینه‌ها می‌تواند بسیار متفاوت باشد. برخی از ارائه‌دهندگان گارانتی لپ تاپ لنوو فقط 80 درصد از کل مبلغ خسارت دیده را پرداخت می‌کنند و 20 درصد مبلغ را شما باید بپردازید.

بیشتر بخوانید: جدیدترین لپ تاپ هواوی و آشنایی با گزینه‌های برتر

این در زمانی اتفاق می‌افتد که هزینه رفع مشکل بسیار بالا باشد و ارائه دهندگان گارانتی لپ تاپ لنوو فقط می‌توانند بخشی از هزینه‌های لپ تاپ را بدهند. اگر مدت گارانتی لپ تاپ لنوو شما به پایان برسد هیچ سرویس دهنده گارانتی پاسخگوی شما نخواهد بود. برای درک تفاوت‌های اصلی، به سه گزینه اصلی نگاه خواهیم کرد: ضمانتهای سازنده، ضمانتهای فروشگاهی و ضمانتهای ارائه‌دهندگان مستقل.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو


گارانتی سازنده لپ­تاپ لنوو

گارانتی تمدید شده سازنده از Lenovo ممکن است یک انتخاب واضح به نظر برسد. مانند گارانتی‌های تمدید شده اکثر سازندگان، به ظاهر بسیار جامع هستند. آن‌ها همچنین دسترسی مستقیم به مهندسان لنوو، تخصص و ذخایر گسترده قطعات یدکی حیاتی و سایر مواد را فراهم می‌کنند. گارانتی سازنده لپ تاپ لنوو جزء گران‌ترین گارانتی‌ها محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: بهترین رم DDR4 برای لپ تاپ در سال 2022

اگر قطعاتی مثل کارت گرافیک، رم، صفحه نمایشگر، صفحه کلید و… به مشکل برخورد کنند شما باید از گارانتی سازنده لپ تاپ لنوو استفاده کنید تا قطعات استوک دوباره جایگزین قطعات خراب لپ تاپ شما شوند. آن‌ها همچنین به احتمال زیاد محدودیت‌هایی را تعیین می‌کنند که ممکن است به سرعت منجر به محصولات بدون پوشش بر اساس تخصص آن‌ها شود.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو


گارانتی خرده فروش

اکثر خرده فروشان بزرگ اکنون نسخه خود را از گارانتی تمدید شده فروخته شده توسط سازنده ارائه می‌دهند. به طور کلی کمتر کامل، سطح کمتر پوشش در قیمت کمتر منعکس می‌شود. تقریباً تمام ضمانتهای خرده‌فروشی توسط شرکت‌های دیگر پذیرفته می‌شود. بنابراین، توصیه می‌شود قبل از گرفتن بیمه نامه با خرده فروش، بیمه‌گر را پیدا کنید.

مانند گارانتی سازنده، بسیاری از بیمه‌گران محدودیت‌ها، شرایط و سایر شرایط متعددی را مشخص می‌کنند. درک و قدردانی از آن‌ها مهم است. زیرا در صورت نیاز به طرح ادعا، تیم بیمه‌گر مسئول حل مشکل است نه خود خرده فروش.

بیشتر بخوانید: بهترین لپ تاپ مدیریتی + انتخاب یک مدیر تراز اول

در ضمن حتما باید قبل از خرید لپ تاپ لنوو به گارانتی لپ تاپ لنوو دقت کنید. چون بعضی از لپ تاپ‌ها مدت زمان گارانتی آن‌ها به پایان رسیده است و اگر لپ تاپ شما به مشکل برخورد کنند شما نمی‌توانید از گارانتی لپ تاپ لنوو خود استفاده کنید.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو


بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو

خدمات گارانتی لپ تاپ لنوو یکی از مهمترین ویژگی‌های برند لنوو می‌باشد. گارانتی لپ تاپ لنوو خدمات تعمیر حرفه‌ای را ارائه می‌دهد. درباره ضمانت نامه لپ تاپ لنوو بیشتر بدانید.

لپ تاپ‌های لنوو از بهترین و با کیفیت‌ترین لپ تاپ‌ها هستند. لپ تاپ‌های شرکت لنوو از نظر قیمت بسیار مناسب هستند و به همین دلیل مشتریان بسیار زیادی دارند. از نظر گارانتی شرکت لنوو بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهد و همچنین از نظر عمر باتری و سرعت عملکرد لپ تاپ، شرکت اپل حرف اول را می‌زند. این لپ تاپ‌ها از طریق نمایندگی‌های فروش لنوو به فروش می‌رسند و علاوه بر آن خدمات پس از فروش ویژه‌ای نیز دارند.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو


نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو

همانطور که گفتیم، لنوو جدا از فروش، تمرکز خود را بر ارائه خدمات پس از فروش ویژه برای کاربران خود نیز گذاشته است. این خدمات شامل کلیه تعمیرات و گارانتی می‌باشد. در ابتدای خرید لپ تاپ از شرکت رسمی لنوو گارانتی واقعی دریافت خواهید کرد. این گارانتی برای تضمین کیفیت و سلامت محصولات خریداری شده در نظر گرفته شده و به عنوان گارانتی استفاده می‌شود.

در صورت بروز مشکل در لپ‌تاپ، می‌توانید از گارانتی لپ‌تاپ لنوو خود استفاده کنید و تعمیرات رایگان دریافت کنید. واحد تعمیرات نمایندگی لنوو با کمک متخصصان مجرب در این زمینه قادر به تعمیر انواع لپ تاپ با دقت و کیفیت بالا می‌باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین لپ‌تاپ اقتصادی؛ معرفی ارزان قیمت ترین ها

تعمیر لپ تاپ با مشارکت کارشناسان مجرب در گروه با دقت بالایی انجام می‌شود و احتمال خطا را کاهش می‌دهد. تکنسین‌های فعال واحد تعمیرات نمایندگی آموزش‌های تخصصی مجموعه را گذرانده‌اند و از مهارت و تجربه کافی در این زمینه برخوردارند. همچنین تمامی تکنسین‌ها دارای صلاحیت کامل برای کار با ابزار و تجهیزات مدرن برای تعمیرات هستند.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو

کارشناسان عیب‌یابی اولیه را انجام می‌دهند. پس از شناسایی مشکل دستگاه شما را رفع می‌کنند و دستگاه در اسرع وقت مجدداً در دسترس شما قرار می‌گیرد. گارانتی لپ تاپ لنوو جزء بهترین گارانتی‌ها در وسایل الکترونیکی است.

گارانتی یکی از مهمترین عوامل تأثیرگذار در خرید یک محصول دیجیتال است دستگاه‌های الکترونیکی و هوشمند همواره در برابر خطا‌ها و مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مختلف آسیب‌پذیر هستند. لپ تاپ‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

لپ تاپ‌های لنوو گاهی اوقات ممکن است دچار نقص نرم‌افزاری و نقص سخت‌افزاری شوند که نیاز به تعمیر دارند. به همین دلیل گارانتی لپ تاپ لنوو خیال کاربران را برای خدمات تعمیر راحت کرده است. گارانتی هر محصول مدت و قوانین خود را دارد. در صورتی که کامپیوتر دچار خرابی و مشکلات ذکر شده در قسمت گارانتی محصول شود، کاربر می‌تواند از خدمات تعمیر رایگان بهره‌مند شود.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو

گارانتی تمام نگرانی‌های شما را به دلیل خرابی‌های ناگهانی برطرف می‌کند. روش کار بدین صورت است که دستگاه معیوب شما ابتدا توسط تکنسین بررسی و تشخیص داده می‌شود. اگر علت خرابی مشمول گارانتی باشد تعمیر تجهیزات به صورت رایگان و حرفه‌ای انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: بهترین لپ تاپ تا ۲۵ میلیون؛ ۴ مدل از جدیدترین ها


انواع گارانتی لپ­تاپ لنوو در سال ۲۰۲۲

البته انواع مختلفی از گارانتی لپ تاپ لنوو وجود دارد که در ادامه شما را با آن‌ها آشنا می‌کنیم.

گارانتی سخت‌افزار

همانطور که می‌دانید شرکت لنوو فقط برخی از خسارت‌ها را جبران می‌کنند. اگر مشکل لپ تاپ شما به سخت افزاری مربوط باشد مانند خرابی مادربرد، کارت گرافیک، کارت صدا، باتری و غیره، دستگاه شما دارای گارانتی سخت‌افزاری برند لنوو می‌باشد که شما می‌توانید از آن استفاده کنید.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو

حفاظت گارانتی

این گارانتی برای استفاده در برابر آسیب‌های تصادفی در نظر گرفته شده است. گاهی اوقات یک لپ تاپ به طور تصادفی روی یک سطح سخت افتاده و ممکن است آسیب ببیند.

یا برخورد با لپ تاپ می‌تواند به آن آسیب برساند و به برخی از قطعات آن آسیب برساند. در شرایط ذکر شده لپ تاپ شما مشمول ضمانت ایمنی می‌باشد. در نتیجه می‌توانید به صورت رایگان از خدمات دفتر تعمیرات لنوو استفاده کنید.

انواع تعمیرات لپ تاپ در نمایندگی لنوو با گارانتی

انواع تعمیرات تخصصی لپ تاپ در نمایندگی با گارانتی لپ تاپ لنوو انجام می‌شود. در زیر به هر یک از آن‌ها خواهیم پرداخت.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو

مشکل مادربورد

مادربرد بخش اصلی لپ تاپ است. مادربرد دارای قطعات ویژه‌ای برای قرار دادن سایر قطعات سخت‌افزاری است. در واقع مادربرد وظیفه تأمین انرژی و ایجاد هماهنگی و ارتباط بین سایر دستگاه‌های مهم را بر عهده دارد. اگر قطعاتی از مادربرد بسوزد یا از کار بیفتد، عملکرد اصلی لپ تاپ مختل شده و عوارض زیادی به وجود می‌آید.

در صورتی که هنگام استفاده از گارانتی لپ تاپ لنوو، خرابی ناگهانی مادربرد به دلیل نوسانات برق و یا حوادث دیگر تشخیص داده شود، تعمیر آن به صورت رایگان انجام می‌شود. در ضمن اگر آسیب زیاد باشد با اصل تعویض می‌شود.

کارت گرافیک

کارت گرافیک لپ تاپ یکی از مهم‌ترین قسمت‌های لپ تاپ است که وظیفه پردازش گرافیکی را بر عهده دارد. شاید فکر کنید که کارت گرافیک فقط برای اجرای نرم‌افزار‌ها و بازی‌های مختلف است. اما این تصور اشتباه است. کارت گرافیک وظیفه پردازش تصویر در سیستم را بر عهده دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین لپ تاپ تا 15 میلیون؛ 28 مدل ارزان و کارآمد

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو

اگر کارت گرافیک مشکل داشته باشد یا بسوزد، سیستم نمی‌تواند تصاویر، فیلم‌ها، نرم‌افزار‌ها و بازی‌ها را به درستی اجرا کند و با خطا مواجه می‌شود. در برخی موارد ممکن است سیستم خاموش شود یا صفحه لپ تاپ سیاه بماند. با گارانتی لپ تاپ لنوو می‌توانید پس از مراجعه یا تماس با نمایندگی از خدمات ویژه تعمیرات استفاده کنید.

کارت گرافیک شما توسط تکنسین‌های مجرب نمایندگی با دقت بالا تعمیر می‌شود. همچنین اگر کارت گرافیک سوخته یا به دلیل آسیب جدی قابل تعمیر نباشد، بر اساس مدل لپ تاپ، کارت گرافیک اصلی دیگری جایگزین قطعه معیوب می‌شود.

خطای کارت صدا

کارت صدا نیز وظیفه پردازش صدا در سیستم را بر عهده دارد. اگر کارت صدا به هر دلیلی از کار بیفتد، سیستم نمی‌تواند صدا را دریافت کند. البته اکثر این مشکلات کارت صدا مشکلات نرم‌افزاری است و با کمی تحقیق به راحتی قابل رفع است.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو

به طور کلی، اگر در پخش موسیقی یا فایل‌های صوتی مشکل دارید، ممکن است کارت صدا آسیب دیده باشد. شما می‌توانید با فروشنده خود تماس بگیرید یا لپ تاپ خود را شخصاً به مرکز تعمیرات نمایندگی لنوو ببرید تا تحت ضمانت لپ تاپ لنوو خود تعمیر شود.

خرابی باتری

به طور کلی باتری‌های لپ تاپ پس از مدتی کمتر از حد معمول شارژ نگه می‌دارند. گاهی اوقات باتری می‌تواند به سرعت و کاملاً ناگهانی تخلیه شود. همچنین ممکن است باتری نتواند شارژ نگه دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین لپ تاپ تا 20 میلیون؛ معرفی 39 مدل از تاپ ترین ها

در این صورت تعویض باتری بهترین گزینه است. با توجه به گارانتی لپ تاپ لنوو، در صورتی که باتری زودتر از حد معمول دچار مشکل شد، باید از خدمات تعمیرات ویژه نمایندگی به صورت رایگان استفاده کنید.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو

خطای صفحه نمایش

معمولاً خود صفحه کامپیوتر مشکلی ندارد. اگر هنگام پردازش تصویر برنامه خطایی وجود داشته باشد، احتمالاً مادربورد یا کارت گرافیک شما مشکل دارد.

اما گاهی اوقات صفحه نمایش کامپیوتر در اثر ضربه، فشار، افتادن و غیره آسیب می‌بیند. اگر لپ تاپ لنوو شما طبق این مقاله دارای گارانتی می‌باشد، می‌توانید در اسرع وقت آن را به واحد تعمیرات برده تا بازرسی و تعمیر شود.


 آنچه بهترین گارانتی لپ­تاپ لنوو پوشش می‌دهد

لنوو تضمین می‌کند که هر محصول لنوو که خریداری می‌کنید اگر هر نقص یا مشکلی داشته باشد را تعمیر کند. در استفاده معمولی در طول دوره گارانتی محصول از تاریخ خرید اصلی شروع می‌شود.

در صورت‌ حساب یا رسید یا همانطور که توسط Lenovo مشخص شده است؛ مدت گارانتی و نوع گارانتی نوشته شده است و هر زمانی که لپ تاپ شما به مشکل برخورد کند می‌توانید از آن گارانتی استفاده کنید.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو


ضمانت مشتری برای خدمات گارانتی

قبل از انجام خدمات گارانتی، مراحل زیر باید طی شود:

 • ۱. مراحل درخواست خدمات مشخص شده توسط ارائه دهنده خدمات را دنبال کنید.
 • ۲. از همه برنامه‌ها و داده‌های محصول پشتیبان تهیه یا محافظت کنید.
 • ۳. تمام کلید‌های سیستم یا رمز‌های عبور را در اختیار ارائه دهنده خدمات خود قرار دهید.
 • ۴. برای انجام خدمات، دسترسی معقول، رایگان و ایمن به محل خود را در اختیار ارائه دهنده خدمات قرار دهید.
 • ۵. حذف تمام داده‌ها، از جمله اطلاعات محرمانه، اطلاعات اختصاصی و اطلاعات شخصی، از محصول یا اگر نمی‌توانید این اطلاعات را حذف کنید، آن را تغییر دهید تا از دسترسی هر شخص دیگری به آن جلوگیری شود.
 • این اطلاعات شخصی تحت قانون قابل اجرا نیست. ارائه دهنده خدمات مسئولیتی در قبال از دست دادن یا فاش شدن ندارد. داده‌ها، از جمله اطلاعات محرمانه، اختصاصی یا شخصی، در مورد یک محصول برگشت داده شده یا قابل دسترسی برای خدمات گارانتی باشد.
 • ۶. تمام عملکرد‌ها، لوازم جانبی، گزینه‌ها، تغییرات و پیوست‌هایی که تحت ضمانت نیستند را حذف کنید
 • ۷. اگر مالک محصول یا قطعه نیستید، از مالک اجازه بگیرید تا ارائه دهنده خدمات بتواند آن را ارائه دهد.

بیشتر بخوانید: بهترین لپ تاپ تا 30 میلیون؛ پر طرفداران خوش قیمت

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو


ارائه دهنده خدمات شما برای رفع مشکل چه کاری انجام خواهد داد؟

هنگامی که با ارائه دهنده خدمات خود تماس می‌گیرید، باید مراحل شناسایی و حل مشکل را دنبال کنید. ارائه دهنده خدمات سعی خواهد کرد مشکل شما را از طریق تلفن، ‌ایمیل یا کمک از راه دور تشخیص داده و حل کند. ممکن است ارائه دهنده خدمات شما را راهنمایی کند تا برخی از به روز‌رسانی‌های نرم‌افزار را دانلود و نصب کنید.

برخی از مشکلات را می‌توان با تعویض قطعه‌ای که خودتان نصب می‌کنید به نام ماژول قابل تعویض کاربر باشد. اگر مشکل شما از طریق تلفن حل نمی‌شود؛ با اعمال یا نصب به روز‌رسانی نرم‌افزار CRU، ارائه‌دهنده خدمات خدماتی را مطابق با نوع خدمات گارانتی مشخص شده برای محصول در قسمت «بخش» ارائه می‌کند.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو


اطلاعات خدمات گارانتی لپ­تاپ لنوو

ارائه دهنده اگر نتواند مشکل لپ تاپ شما را شناسایی کند یا قادر به تعمیر قسمتی از لپ¬ تاپ نباشد محصول یا قطعه استوک را جایگزین قطعه خراب می‌کند. در ضمن در نظر داشته باشید که شرکت لنوو هیچگاه محصول یا قطعه‌ای که از روی لپ تاپ باز شده باشد به شما برگشت نخواهد و شما فقط مالک اجزای جایگزین شده در لپ تاپ هستید.

ممکن است یک محصول یا قطعه جدید ارائه شده توسط لنوو جدید نباشد، اما به همان خوبی کار می‌کند، حداقل به اندازه محصول یا قطعه اصلی مؤثر است. محصول یا قطعه جایگزین با تعادل تضمین می‌شود.

بیشتر بخوانید: بهترین لپ تاپ لنوو؛ مجموعه ای کارآمد برای هر سلیقه ای!

وقتی خدماتی را تحت این ضمانت دریافت می‌کنید، به Lenovo اجازه ذخیره، استفاده و پردازش اطلاعات خدمات گارانتی را می‌دهید، و اطلاعات تماس شما، از جمله نام، شماره تلفن، آدرس و آدرس‌ایمیل. Lenovo ممکن است از این اطلاعات استفاده کند. خدمات تحت این گارانتی. ممکن است با شما تماس بگیرد تا رضایت شما را از خدمات گارانتی جویا شود.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو


گارانتی لپ­تاپ لنوو چه چیزی را پوشش نمی‌دهد؟

این گارانتی شامل موارد زیر نمی‌شود: عملکرد بدون وقفه یا بدون خطا محصول، از دست دادن یا آسیب به داده‌های شما، هر برنامه نرم‌افزاری، چه همراه با محصول ارائه شده باشد و چه بعداً نصب شده باشد.

شکست یا آسیب ناشی از، سوء استفاده، تصادف، تغییر محیط فیزیکی یا کاری نامناسب، حوادث، قطع برق، نگهداری نادرست، یا استفاده غیرمطابق با مواد اطلاعاتی محصول هیچگاه گارانتی لپ تاپ لنوو آن را پوشش نمی‌دهد.

لنوو تنها مسئول مفقود شدن یا آسیب دیدن محصول شما در زمانی که در اختیار ارائه دهنده خدمات است یا در حال حمل و نقل است می‌باشد. نه لنوو و نه ارائه‌دهنده خدمات مسئولیتی در قبال از دست دادن یا افشای هیچ‌یک از داده‌ها، از جمله اطلاعات محرمانه، ندارند.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو

تحت هیچ شرایطی نباید هدف اولیه هر مجموعه‌ای از تجهیزات حفاظتی ضروری باشد. بدین وسیله، LENOVO، وابسته‌ها، تأمین‌کنندگان، فروشندگان یا ارائه‌دهندگان خدمات آن مسئول این امر هستند. شرکت‌های وابسته، تامین کنندگان، فروشندگان یا ارائه دهندگان خدمات آن مسئولیتی در قبال هیچ گونه خسارتی نخواهند داشت.

شرکت لنوو نه تنها بلکه شرکت‌های دیگر برند‌ها هیچ گاه خسارت‌های که توسط شما به لپ تاپ وارد شده است را پوشش نمی‌دهد. حتی اگر می‌خواهی لپ تاپی را برای خود خریداری کنید باید به طور کامل از سلامت لپ تاپ مطمئن شوید.


پوشش‌های گارانتی

این ضمانت محدود نقص در مواد یا طرز کار در محصول سخت افزاری که در استفاده معمولی یافت می‌شود را پوشش می‌دهد.

بیشتر بخوانید: بهترین لپ تاپ تا 10 میلیون؛ معرفی کمترین قیمت بازار

در طول دوره گارانتی، اگر محصول به دلیل نقصی که در دوره گارانتی پوشش داده شده از کار بیفتد، لنوو به شما ارائه خواهد کرد. درمان تحت این ضمانت محدود است دوره گارانتی محصول از تاریخ اصلی خرید مشخص شده شروع می‌شود.

بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو


سخن آخر

امروز شما به خوبی در مورد اینکه بهترین گارانتی لپ­تاپ لنوو اطلاعاتی را کسب کردید. به نظر شما بهترین گارانتی لپ تاپ لنوو کدام است؟

وجود گارانتی هنگام لپ تاپ تا چه حد می‌تواند خیال خریدار را راحت کند؟ شما هنگام خرید لپ تاپ تا چه حدی به وجود یک گارانتی معتبر برای لپ تاپ اهمیت می‌دهید؟ می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید.

چه تعمیراتی در نمایندگی لپ تاپ لنوو با گارانتی صورت می گیرد؟

حل مشکل مادربورد، کارت گرافیک، خطای کارت صدا، خرابی باتری و خطای صفحه نمایش از انواع تعمیراتی است که با گارانتی لپ تاپ لنوو انجام می‌شود.

گارانتی لپ تاپ لنوو شامل چه مواردی نمی شود؟

گارانتی لپ تاپ لنوو شامل این موارد نمی‌شود: 1. از دست دادن، آسیب یا افشای داده‌ها، برنامه نرم‌افزاری 2. شکسته شدن یا آسیب دیدن ناشی از نگهداری نادرست، حوادث، تصادف و… لنوو فقط مسئول مفقود شدن یا آسیب دیدن در زمان حمل و نقل یا زمانی که محصول در اختیار ارائه دهنده است می باشد.

انواع گارانتی لپ ­تاپ لنوو کدامند؟

انواع گارانتی لپ تاپ لنوو شامل گارانتی سخت‌افزار و گارانتی حفاظت می شود.

شما می‌توانید برای خرید و خواندن مقاله های بیشتر به فروشگاه مقداد آی تی و مجله مقداد آی تی مراجعه کنید.