• رها فهیمی
    نویسنده: رها فهیمی

موضوع مخفی شدن برنامه‌ها در هواوی ممکن است که برای هر کسی مورد نیاز باشد. برای این منظور راهکارهایی وجود دارد که قصد داریم در این مطلب به آن‌ها اشاره کنیم. اولین پیشنهاد ما به شما استفاده از برنامه Nova Launcher است. این برنامه یک جایگزین پیچر تلقی می‌شود که به شما امکان می‌دهد تا صفحه اصلی اندروید را سفارشی کرده و از بسیاری از ویژگی‌های جالب استفاده کنید.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی چگونه ممکن است؟

از روش های مخفی کردن برنامه ها در هواوی می‌توانیم به توانایی ایجاد پوشه‌ها در داک گوشی (صفحه‌ای با فهرست همه برنامه‌های نصب شده در تلفن همراه /تبلت) و آیکون برنامه‌ای را که می‌خواهید خصوصی نگه‌دارید پنهان کنید، اشاره کنیم. برنامه Nova Launcher برای دانلود و استفاده رایگان است. با این حال، برخی از ویژگی‌ها، از جمله ویژگی پنهان کردن برنامه‌ها در هواوی، نیاز به خرید برنامه با قیمت جهانی ۴.۵ یورو دارد.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی با برنامه Nova Launcher

ابتدا باید Nova Launcher را مانند سایر برنامه‌های موجود در گوگل پلی روی دستگاه خود نصب کنید. برنامه Nova Launcher Prime را پیدا کرده و نصب کنید. در این مرحله ابتدا باید Nova Launcher را به عنوان لانچر پیش‌فرض روی تلفن‌همراه یا تبلت‌تان قرار دهید.

برای انجام این کار، به منوی تنظیمات اندروید بروید (نماد چرخ دنده که در صفحه اصلی قرار دارد)، برنامه را آپلود کرده، دکمه پیشرفته (پایین سمت چپ) را فشار دهید و موارد تنظیمات پیش‌فرض را انتخاب کنید.

مخفی کردن برنامه ها در هواویدر نهایت، علامت تیک را در کنار مورد Nova Launcher قرار داده، دکمه ویرایش را فشار دهید. اکنون میتوانید اقدام به پنهان کردن برنامه هایی را که می خواهید خصوصی نگه‌دارید، کنید. بنابراین، روی یک نقطه «empty» در صفحه اصلی  (نقطه‌ای روی صفحه که در آن هیچ نمادی وجود ندارد، لمس طولانی کنید)، تنظیمات را از منویی که در پایین ظاهر می‌شود و مورد منوی برنامه را از منوی موردنظر انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: فیلم گرفتن از صفحه گوشی سامسونگ

به انتهای منو رفته، روی Hide application  ضربه بزنید و علامت تیک را در کنار برنامه‌هایی که می‌خواهید پنهان کنید قرار دهید. روی پیکان برگشت کلیک کنید و تمام: برنامه‌هایی که انتخاب کرده‌اید دیگر در لیست برنامه‌های نصب شده روی تلفن همراه (یا رایانه لوحی) شما قابل مشاهده نخواهند بود.

در صورت شک، می‌توانید به مراحل بازگردید و با بازگشت به منو، نمایش آیکون را بازیابی کنید. تنظیمات> منوی برنامه> برنامه را از Nova Launcher پنهان کنید و تیک را از برنامه‌ای که می‌خواهید دوباره قابل مشاهده کنید، حذف کنید.

اگر برنامه‌ای که قصد پنهان کردن آن را دارید در منوی کشویی نیست و در صفحه‌اصلی دستگاه‌تان قرار گرفته است، تنها کاری که باید انجام دهید، حذف آن است. بنابراین لحظه‌ای روی آیکون برنامه ضربه بزنید تا حذف شود و برنامه حذف شده را از منوی ظاهر شده روی صفحه انتخاب کنید.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی

مخفی کردن برنامه ها در هواوی با برنامه App Hider

اگر نمی‌خواهید لانچر پیش‌فرض هواوی را ازدست دهید، می‌توانید با انجام روت روی دستگاه خود و نصب برنامه رایگان AppHider، برنامه‌ها را مخفی کنید که به شما امکان حذف آیکون‌ها را از اندروید می‌دهد. اگر تا امروز نام او را نشنیده بودید، روت رویه‌ای است که به شما امکان می‌دهد مجوزهای مدیریتی را در اندروید دریافت و عملیات‌هایی را انجام دهید که معمولاً توسط سیستم‌عامل مجاز نیستند.

انجام آن خیلی سخت نیست، اما اغلب منجر به خراب شدن گارانتی و لغو تمام داده های موجود در حافظه تلفن همراه (یا تبلت) می‌شود. هنگامی که دستگاه شما روت شد، Play Store را باز و AppHider  را دانلود کنید، درست مانند هر برنامه دیگری.

بیشتر بخوانید: استفاده از واتس اپ در دو گوشی با چند راهکار ساده

در پایان مراحل، برنامه را راه‌اندازی کنید و با فشار دادن دکمه ابتدا به آن مجوزهای root بدهید. پس از انجام این کار، شما آماده اقدام هستید. بنابراین، دکمه مثبت (+) را که در پایین سمت راست قرار دارد فشار دهید، برنامه‌هایی را که می‌خواهید پنهان کنید انتخاب و دکمه Hide را فشار دهید تا عملیات تکمیل شود.

از شما خواسته می‌شود که یک پین ایجاد کنید تا از AppHider در برابر تغییرات غیرمجاز محافظت شود (برای جلوگیری از دسترسی شخصی به برنامه بدون اجازه و نمایش مجدد برنامه های مخفی). پینی را که می‌خواهید دو بار متوالی استفاده کنید پذیرفته و وارد کنید. وقتی به صفحه اصلی دستگاه خود دسترسی پیدا کردید، متوجه می‌شوید که برنامه هایی که انتخاب کرده‌اید مخفی شده‌اند و بنابراین دیگر قابل مشاهده نیستند.

برای ادامه مراحل و بازیابی صفحه، AppHider را باز کرده، و پین را وارد کنید تا قفل برنامه باز شود، برنامه‌ای را که دوباره در صفحه اصلی نمایش داده می‌شود انتخاب و دکمه نمایش داده شده در مرکز صفحه را فشار دهید.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی

پنهان‌سازی برنامه‌ها با App Hider

در صورتی که قصد روت کردن گوشی هوشمند یا تبلت هوآوی خود را نداشته و لانچر پیش فرض این شرکت هم برای‌تان جذاب نیست، در این صورت، می‌توانید با App Hider که یک برنامه رایگان همراه با بنرهای تبلیغاتی است، کار راحتی پیش رو داشته باشید.

این برنامه به شما امکان می‌دهد برنامه‌ها را در یک پوشه محافظت ‌شده نگه داشته و به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. این روش به اندازهAppHider  موثر نیست، چرا که برخی از برنامه‌ها اگر در داخل این برنامه محافظت شده پنهان شوند، دیگر به خوبی کار نمی‌کنند. اما به عنوان جایگزین برایNova Launcher  و راه‌حل ‌های دیگری که  منجر به روت گوشی می‌شوند، هیچ روش بهتری وجود ندارد.

برای دانلودApp Hider  در دستگاه خود، تنها کاری که باید انجام دهید این است کهPlay Store  را باز کرده و برنامه را دانلود کنید. عملیات کامل شده است، اما از پلی استور  خارج نشوید. ابتدا برنامه پشتیبانی App Hider Lite 64  را دانلود و سپس افزونه‌ای برایApp Hider  دریافت کنید که به شما امکان می‌دهد تا برخی از برنامه‌هایی را اجرا کنید که ممکن است پس از گنجاندن در برنامه، معمولاً کرش می‌کنند.

بیشتر بخوانید: رفع ریپورت اینستاگرام با چند راهکار ساده

وقتی همه چیز نصب شد، App Hider را راه‌اندازی کنید، دکمه (+) برنامه را فشار داده و برنامه هایی را که می‌خواهید پنهان کنید از صفحه اصلی و داک Android خود انتخاب کنید و دکمه وارد کردن برنامه ها را فشار دهید. کمی منتظر بمانید تا برنامه‌ها به App Hider وارد شوند (آیکون‌های شما باید کاملاً رنگی باشند). سپس یک پین امنیتی تنظیم کنید تا از تغییر تنظیمات برنامه بدون اجازه جلوگیری کند.

برای فعال کردن پین باز کردن قفل، نماد چرخ ‌دنده را که در سمت راست بالا قرار دارد فشار دهید، اهرم را نسبت به گزینه «App Protection» قرار داده و پین بازگشایی را که می‌خواهید برای برنامه استفاده کنید دو بار متوالی وارد کنید. در این مرحله، روی آیکون‌های برنامه های که درApp Hider  قرار داده‌اید ضربه بزنید و ببینید که آیا آن‌ها به درستی کار می‌کنند یا خیر. در صورت موفقیت‌آمیز بودن تست، می‌توانید با حذف نصب برنامه‌ها را از کشوی اندروید و صفحه اصلی حذف کنید.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی

از این مرحله به بعد، برنامه هایی که حذف نصب کرده‌اید، فقط در برنامه Hider در دسترس خواهند بود و در صورت فراخوانی از برنامه، به‌طور عادی به کار خود ادامه خواهند داد. برای تأکید بر این نکته، اگر قفل برنامهHider  را با پین فعال کرده باشید، آیکون برنامه به یک ماشین حساب تبدیل می‌شود و روی دسک‌تاپAndroid  به‌عنوان ماشین‌حساب + ظاهر می‌شود.

در صورت شک، برای حذف یک برنامه از محفظه App Hider تنها کاری که باید انجام دهید این است که دومی را انتخاب کنید، روی نماد آن لمس طولانی کرده و آن را بکشید، Eliminate که در بالا سمت راست ظاهر می‌شود، تأیید کنید (در پاسخ برای پذیرش اخطار روی صفحه ظاهر می‌شود).

نحوه مخفی کردن برنامه ها در هواوی با Huawei P20/P20 Lite

برای کسانی که گوشی هوشمندHuawei P20  دارند، راه‌حل دیگری برای مخفی کردن برنامه های خود بدون دانلود برنامه اضافی از فروشگاهGoogle Play  وجود دارد. دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید تا نحوه پنهان کردن برنامه‌ها را در تلفن هوشمندHuawei P20  جدید خود بیاموزید.

به تنظیمات گوشی خود بروید و سپس گزینه انتقال به امنیت و حریم خصوصی > PrivateSpace دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال و فضای خصوصی را تنظیم کنید. اکنون برنامه‌ای را که می‌خواهید از دید عموم پنهان کنید در فضای خصوصی نصب کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش کامل نصب دو واتساپ در یک گوشی هواوی

روش 2: به تنظیمات تلفن > کاربران و حساب‌ها > کاربران > افزودن مهمان بروید. اکنون دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کرده و یک حساب مهمان راه‌اندازی کنید و برنامه‌ای را که می‌خواهید از دید عموم پنهان کنید در حساب مهمان نصب کنید.

به این ترتیب، برنامه‌هایی که در حساب مهمان یا در حساب فضای خصوصی نصب می‌کنید از کشوی برنامه‌های تلفن شما پنهان می‌شوند. شما تنها کسی خواهید بود که به برنامه ها دسترسی دارد زیرا در فضای خصوصی پنهان است.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی

همچنان می‌توانید روش/ترفندهای بالا را برای مخفی کردن برنامه‌ها از گوشی‌های هوشمند Huawei Mate 10 و Mate 20 دنبال کنید. اما اگر راهی خاص یا متفاوتی می خواهید، برای رسیدن به آن به یک برنامه شخص ثالث نیاز دارید. این روش روی همه گوشی‌های هواوی، اعم از Huawei P20، Huawei Mate 20، Huawei P9 و حتی در گوشی‌های آینده هواوی مانند Huawei P30 و Huawei Mate 30 کار می‌کند.

بیشتر بخوانید: نصب گوگل پلی روی هواوی با راهکارهای ساده


تنظیمات حفاظت از حریم خصوصی

می‌توانید در هر زمان تنظیمات حفاظت از حریم خصوصی را تنظیم کنید تا سیاست‌های دسترسی به داده‌ها و مجوزها را که نیازهای شما را برآورده می‌کند، اجرا کنید و حفاظت‌های حریم خصوصی و امنیتی دستگاهتان را مدیریت کنید. یک برنامه فقط پس از اعطای مجوزهای لازم توسط شما می‌تواند به درستی کار کند.

تلاش می‌کنند تا هر مرحله از عملیات را شفاف، ایمن و تحت کنترل شما قرار دهند. امنیت بیومتریک: سیستم شناسایی بیومتریک پیشرفته تضمین می‌کند که هویت شما فقط توسط خودتان، از طریق داده‌های بیومتریک منحصربه‌فردتان، مانند داده‌های صورت و اثر انگشت شما قابل تأیید است.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی

امنیت دستگاه

حفاظت چند لایه، امنیت باز کردن قفل دستگاه را تضمین می‌کند. HarmonyOS برای ارتقاء ویژگی فوق‌دستگاه خود از محافظ‌های ضد هوا استفاده کرده‌است. هنگامی که مدیریت وظایف روی تلفن برای شما راحت نیست، می‌توانید از دستگاه های دیگر برای احراز هویت مشترک استفاده کنید و از دسترسی بهینه و راحت و ایمن لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: راهکارهایی برای باز كردن قفل گوشی سامسونگ

HarmonyOS شما را قادر می سازد تا به طور ایمن وارد شده و تلفن خود را از صفحه رایانه شخصی خود کنترل کنید، حتی زمانی که صفحه تلفن خاموش است. همچنین می‌توانید زمانی که تلفن و ساعت شما در مجاورت یکدیگر هستند، احراز هویت مشترک ساعت را انجام دهید تا با احراز هویت قفل قوی‌تر، امنیت تلفن را تقویت کنید.

اگر نگران ناکافی بودن قابلیت‌های امنیتی یک دستگاه خاص هستید، می‌توانید از احراز هویت مشترک برای ادامه کار در دستگاه دلخواه و ایمن‌تر خود استفاده کنید. به عنوان مثال، تلفن و Vision شما می‌توانند پرداخت مشترک را انجام دهند و از قابلیت های برتر احراز هویت تلفن برای افزایش امنیت پرداخت استفاده کنند.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی

شناسه HUAWEI

می‌توانید از شناسه HUAWEI خود برای ورود به برنامه‌ها و وب‌سایت‌ها استفاده کنید، بدون اینکه نگران فاش شدن اطلاعات شخصی‌تان باشید این فرآیند ایمن، شفاف و بدون دردسر است. در صورتی که با مشکلات غیرمنتظره‌ای مواجه شدید، با اعلان‌های به‌موقع که باعث حل شدن مشکلات می شود، میتوانید به راحتی حل کنید.

مرورگر HUAWEI

مرورگر HUAWEI طیف وسیعی از ویژگی‌های پیشرفته از جمله ضدردیابی هوشمند، تشخیص آدرس اینترنتی مخرب، حالت حریم خصوصی، فیلتر تبلیغات و مسدود کردن هوشمند باز کردن و دانلود خودکار برنامه را ارائه می‌کند که به شما امکان می‌دهد تا با آرامش کامل ذهن، وب را به دلخواه خود مرور کنید.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی

استفاده از HUAWEI Mobile Cloud

اجزای مهم مانند تصاویر، ویدیوها و مخاطبین را ذخیره کنید تا در همه دستگاه های خود به‌روز نگه دارید. با HUAWEI Mobile Cloud، مدیریت داده‌های شما هرگز امن‌تر از این نبوده است… یا تا این حد انعطاف‌پذیر! ویژگی‌هایی مانند پشتیبان‌گیری خودکار، همگام‌سازی بین دستگاهی داده‌های پرکاربرد، و یافتن دستگاه، به این معنی است که خاطرات ارزشمند همیشه در دسترس شما خواهند ماند!

بیشتر بخوانید: ساخت ایمیل در گوشی سامسونگ با چند روش ساده

استفاده از HUAWEI AppGallery

HUAWEI AppGallery از تأیید هویت توسعه‌دهنده، سیستم تشخیص چهار لایه و سایر حفاظت‌های سطح بالا برای محافظت از داده‌ها در کل فرآیند، از انتشار برنامه تا دانلود، نصب و استفاده می‌کند. فرآیند انتشار برنامه (از جمله برای برنامه‌های سریع) را با بررسی صلاحیت‌های توسعه‌دهنده، انجام بررسی‌های امنیتی قبل از انتشار برنامه با بررسی‌های منظم پس از انتشار، آزمایش دانلودها و نصب، ارائه حفاظت‌های امنیتی، و ردیابی بازخورد کاربر، مدیریت می‌کند، بنابراین پیشنهادات نهایی را ارائه می‌کند.

تضمین امنیتی تا پایان اگر مشخص شود که برنامه‌ای قوانین HUAWEI AppGallery را در رابطه با حریم خصوصی یا امنیت کاربر نقض می‌کند، از برنامه‌نویس می‌خواهیم اصلاحاتی را انجام دهد تا برنامه در HUAWEI AppGallery در دسترس باقی بماند.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی

دستیار HUAWEI∙TODAY

HUAWEI Assistant∙TODAY یادآورهای هوشمند و فیدهای خبری راحت و همچنین مجموعه وسیعی از خدمات شخص ثالث را ارائه می‌دهد. نهایت تلاش خود را می‌کند تا تمام اطلاعات شخصی شما را به صورت محلی و در خود دستگاه شما پردازش کند. هنگام کار با ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث، شناسه های تصادفی را برای جلوگیری از این شرکای قادر به تعیین هویت شما اتخاذ می کند.

بیشتر بخوانید: بهترین تم گوشی سامسونگ در تنوع بالا

HUAWEI Assistant∙TODAY رویدادهای زندگی و برنامه‌های کاری مانند تولد دوستان، تاریخ پرداخت کارت اعتباری، پروازها، قطارها، ورود به هتل و موارد دیگر را به شما یادآوری می‌کند. این اطلاعات از برنامه‌هایی مانند پیام‌رسانی، تقویم و دفترچه یادداشت می‌آیند و در فضای ابری آپلود نمی‌شوند. در عوض، فقط به منظور تولید کارت های یادآوری در تلفن شما استفاده می‌شود.

کیف پول HUAWEI

کیف پول HUAWEI ویژگی‌های Huawei Pay و کیف پول الکترونیکی را ارائه می‌کند که به تلفن شما اجازه می‌دهد تا به عنوان کارت حمل‌ونقل، کارت پرداخت، کلید در و غیره دو برابر شود. اقدامات گسترده‌ای را برای محافظت از حریم خصوصی و امنیت شما انجام داده و در عین حال خدمات زندگی هوشمندی را ارائه می‌کند که به سختی به آن نیاز دارید.

Huawei Pay یک پلتفرم پرداخت سریع، امن و خصوصی است که می‌توان از آن برای تکمیل پرداخت‌های آنلاین و خرید در فروشگاه به طور یکسان استفاده کرد. اطلاعات کارت پرداختی که به Huawei Pay اضافه می‌کنید توسط صادرکننده کارت به یک کد دستگاه منحصربه‌فرد تبدیل شده و پس از رمزگذاری به‌طور جداگانه در Secure Element (SE) دستگاه شما ذخیره می‌شود.

SE یک فضای عملیاتی کاملاً ایزوله برای کد دستگاه شما فراهم کرده و از وجوه شما در برابر دسترسی عوامل مخرب محافظت می‌کند.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی

استفاده از Petal Maps هواوی

برنامه Petal Maps فقط از داده‌های ذخیره‌شده در دستگاه شما برای ارائه توصیه‌ها و خدمات شخصی‌شده، بر اساس محاسباتی که محدود به خود دستگاه است، استفاده می‌کند. داده‌های شما به جای شناسه HUAWEI شما به شناسه‌های تصادفی مرتبط می‌شود تا اطلاعات شخصی را ناشناس کرده و از ردیابی آن‌ها جلوگیری کند. همچنین داده ها در طول انتقال رمزگذاری می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که فاش نخواهندشد.

بیشتر بخوانید: تنظیمات اینترنت گوشی سامسونگ

همیشه از شناسه های تصادفی برای جمع آوری و ذخیره داده های شما استفاده می‌کند. وقتی Petal Maps را استفاده می‌کنید، اطلاعات شخصی شما، از جمله تنظیمات برگزیده جستجو، مکان‌های سرچ شده، مقصدها، نقشه‌های مسیر، مسیرها و برنامه‌های سفر، به شناسه‌های تصادفی مرتبط می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات مستقیماً با شناسه HUAWEI شما مرتبط نیست. این همه اطلاعات شخصی را ناشناس نمایان کرده و از ردیابی آنها جلوگیری می‌کند.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی

پلتفرم‌های HUAWEI Music و HUAWEI Video

این پلتفرم‌ها می‌توانند توصیه‌های شخصی‌سازی‌شده را بر اساس شنیدن یا ضبط ویدیوی درخواستی (VOD) به شما ارائه دهند. همچنین هر دو پلتفرم را طراحی کرده‌اند تا اطمینان حاصل کنند که چنین اطلاعاتی در هنگام آپلود یا اشتراک‌گذاری بین ارائه‌دهندگان خدمات به دستگاه شما نمی‌توانند مرتبط شوند.

حریم خصوصی متفاوت

HUAWEI Music از فناوری حفظ حریم‌خصوصی متفاوت استفاده می‌کند و به استفاده از این فناوری به صورت گسترده‌تر برای بهبود تجربه کاربر و حفظ حداکثری حریم خصوصی شما ادامه خواهد داد. فناوری حریم خصوصی متفاوت، مستقیماً اطلاعات اصلی درباره استفاده شما از برنامه را آپلود نمی‌کند. در عوض، خلاصه‌ای از اطلاعات استفاده از برنامه را تولید و نویز تصادفی اضافه می‌کند، به طوری که اطلاعات را نمی‌توان به دستگاه شما پیوند داد. این فناوری برای کمک به Huawei در بهبود برخی از خدمات و محصولات خود، بدون جمع‌آوری اطلاعاتی درباره شما، کلیدی است.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی

ابزار HUAWEI Health

HUAWEI Health یک دستیار بهداشتی در هر زمان است که می‌تواند برای رفع نیازهای خاص شما طراحی شود. شما کنترل کاملی بر نحوه استفاده از اطلاعات شخصی که اضافه کرده‌اید دارید، مانند آپلود آن ها در ابر HUAWEI HiHealth. از آنجا، می‌توانید هر زمان که بخواهید، اطلاعات سلامت شخصی را که انتخاب کرده‌اید در ابر ذخیره کنید، مدیریت یا پاک کنید.

بیشتر بخوانید: رفع ریپورت تلگرام به چند روش کاربری

اطلاعات شخصی شما در برنامه Health با استفاده از کلید تصادفی که حتی هواوی قادر به رمزگشایی آن نیست، در تلفن شما ذخیره می‌شود. اگر اجازه جمع‌آوری و پردازش داده‌های Health خود را بدهید، از طریق HTTPS به ابر HiHealth HUAWEI منتقل شده و با استفاده از کلیدهای پویا رمزگذاری می‌شود.

حفاظت از کودکان

برای کودکانی که از سرویس‌های ابری Huawei استفاده می‌کنند، اقدامات بیشتری را برای ارائه محتوای مناسب سن، جلوگیری از نفوذهای ناخواسته و ایجاد یک محیط دیجیتال سالم و سالم انجام می‌دهد. ممکن است برای ارائه خدمات نیاز به جمع آوری اطلاعات خاصی باشد، اما چنین اطلاعاتی را تنها با رضایت صریح قیم قانونی کودک جمع آوری، استفاده و افشا می‌کند.

پس از ایجاد حساب کودک، می‌توان از آن برای ورود به برنامه‌های متعدد هوآوی، از جمله HUAWEI AppGallery، HUAWEI Video، مرورگر HUAWEI و مرکز بازی HUAWEI با فعال بودن حالت کودک استفاده کرد.

راه‌حل هایی که شامل غربالگری محتوای متناسب با سن، مسدود کردن خطرناک وب سایت، غیرفعال کردن نظرات و توصیه های صفحه وب، و به اشتراک گذاری روش پرداخت است، به محافظت از کودکان در برابر خطرات احتمالی و پرورش عادات دیجیتالی سالم کمک می‌کند.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی

حفظ حریم خصوصی شما

آنها متعهد هستند که از حریم خصوصی و امنیت داده های شما از هر نظر محافظت کنند، از اولین باری که از دستگاه خود استفاده و هر بار که به محصول یا خدمات دسترسی پیدا می‌کنید. ابزارهای مدیریت حریم خصوصی و پادمان‌های بسیاری را ارائه می‌کنند تا کنترل بیشتری بر روی داده‌های خود داشته باشید و از نمایه دیجیتال شما در برابر عوامل مخرب محافظت می‌کنند.

هدف آنها این است که به شما کمک کنند کنترل بیشتری بر روی داده‌های خود داشته باشید و در عین حال از محصولات و خدمات Huawei با سهولت استفاده بهینه کنید.

ابزار حریم خصوصی به شما کمک می‌کند اطلاعات شخصی‌تان را راحت‌تر مدیریت کنید، از جمله دریافت یک کپی از اطلاعات شخصی‌تان، تصحیح یا حذف اطلاعات حسابتان، کنترل مجوزهای دسترسی به حسابتان که به برنامه‌های شخص ثالث اعطا شده است، و اصلاح تنظیمات برگزیده برای دریافت پیام‌های بازاریابی.

بیشتر بخوانید: روش ديليت اكانت تلگرام در تمامی پلتفرم‌ها

آنها برای حفظ حریم خصوصی کاربران اهمیت زیادی قائل هستند، به شدت از سیاست‌های حفظ حریم خصوصی هواوی پیروی می‌کنند و فقط تبلیغات مرتبط و مناسب را نمایش می‌دهند. هنگام قرار دادن شما در یک گروه کاربری بر اساس اطلاعات شخصی، همیشه حداقل 5000 نفر را در چنین گروه هایی قرار می دهند. این هدف محافظت از حریم خصوصی شماست.

علاوه بر این، اطلاعات سلامتی، پرداخت‌ها، مخاطبین، گزارش تماس‌ها، یا ایمیل شما هرگز برای تبلیغات استفاده نخواهد شد یا توسط هیچ شریکی به دست نمی‌آید. می‌توانید هرزمان خواستید غیرفعال کردن تبلیغات شخصی‌شده را روشن کنید. وقتی این کار را انجام دادید، دیگر هیچ تبلیغی را که بر اساس علایق شما باشد به شما نشان داده نمی‌شود.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی


سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم که شما را به‌صورت کامل با نحوه مخفی کردن برنامه‌ها در گوشی‌های هواوی آشنا کنیم. راهکارهای جالبی هم در رابط کاربری این گوشی‌ها وجود داشته و هم می‌توانید از یک سری برنامه‌های سوم شخص برای این منظور استفاده کنید. شما هم می‌توانید از تجربیات خود برای ما گفته و بگویید که از چه روش‌هایی برای مخفی کردن برنامه‌ها استفاده می‌کنید. در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی چگونه ممکن است؟

از روش های مخفی کردن برنامه ها در هواوی می‌توانیم به توانایی ایجاد پوشه‌ها در داک گوشی (صفحه‌ای با فهرست همه برنامه‌های نصب شده در تلفن همراه /تبلت) و آیکون برنامه‌ای را که می‌خواهید خصوصی نگه‌دارید پنهان کنید، اشاره کنیم.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی با برنامه Nova Launcher چگونه ممکن است؟

ابتدا باید Nova Launcher را مانند سایر برنامه‌های موجود در گوگل پلی روی دستگاه خود نصب کنید. برنامه Nova Launcher Prime را پیدا کرده و نصب کنید. در این مقاله ما به شما روش های مخفی کردن برنامه ها را با این اپلیکیشن آموزش می دهیم.

مخفی کردن برنامه ها در هواوی با برنامه App Hider چگونه ممکن است؟

اگر نمی‌خواهید لانچر پیش‌فرض هواوی را ازدست دهید، می‌توانید با انجام روت روی دستگاه خود و نصب برنامه رایگان AppHider، برنامه‌ها را مخفی کنید که به شما امکان حذف آیکون‌ها را از اندروید می‌دهد. اگر تا امروز نام او را نشنیده بودید، روت رویه‌ای است که به شما امکان می‌دهد مجوزهای مدیریتی را در اندروید دریافت و عملیات‌هایی را انجام دهید که معمولاً توسط سیستم‌عامل مجاز نیستند.

شما میتوانید برای خرید و خواندن مقاله های بیشتر به فروشگاه مقداد آی تی و مجله مقداد آی تی مراجعه کنید.