• رها فهیمی
  نویسنده: رها فهیمی

لغو پیامک های تبلیغاتی و حذف این sms های آزار دهنده در هر اپراتور متفاوت است، در ادامه به بررسی روش‌های ساده و کاربردی غیرفعالسازی پیامک‎‌های تبلیغاتی می‌پردازیم.

اس ام اس‌های تبلیغاتی هیچگاه برای کاربران خوشحال کننده نبوده است و متاسفانه چنین وضعیتی را در هر سه اپراتور اصلی کشورمان مشاهده می‌کنیم. این اس ام اس‌های تبلیغاتی وقت و بی‌وقت و با مناسب‌های مختلفی به شماره‌های کاربران ارسال می‌شود و در کنار آزاردهنده بودن، گاهی اوقات شامل هزینه‌های اضافی می‌شود.

بنابراین همه‌ی کاربران دلیل کافی و منطقی برای لغو دریافت چنین پیامک‌هایی را دارند. یک نکته‌ی جالب در این بین آن است که وقتی که شما در یک مسابقه یا سامانه‌ای شرکت می‌کنید، در واقع مجوز لازم برای دریافت تبلیغات و کسر پول از حساب خود را می‌دهید، در حالی که این موضوع به‌طور واضح هنگام ثبت یا شرکت به شما اطلاع داده نمی‌شود.

همچنین بخوانید: آموزش استفاده از گوشی به عنوان میکروفون کامپیوتر

ما در این مقاله قصد داریم که به موضوع لغو دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل بپردازیم و شما را با روش‌هایی آشنا کنیم که می‌توانید برای لغو پیامک‌های تبلیغاتی، از آن‌ها استفاده کنید. بنابراین در ادامه با ما همراه باشید.

لغو پیامک های تبلیغاتی

مطالبی که درباره روش لغو پیامک های تبلیغاتی خواهیم خواند:

 • لغو اس ام اس‌های تبلیغاتی همراه اول
 • لغو اس ام اس‌های تبلیغاتی ایرانسل
 • لغو اس ام اس‌های تبلیغاتی رایتل
 • شکایت از پیامک‌های تبلیغاتی

لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول

اگر مشترک همراه اول هستید، ممکن است که پیامک‌هایی حاوی تبلیغ یک کالا یا خدمات برای شما ارسال می‌شود و اگر کاربری باشید که زیاد به اطرافیان یا سامانه‌های مختلف پیامک ارسال می‌کنید، حجم این تبلیغات نیز یقینا زیاد خواهد بود.

این پیامک‌ها اغلب آزادهنده هستند و شما استفاده‌ای از آن‌ها نمی‌توانید داشته باشید. این پیامک‌های تبلیغاتی معمولا به‌صورت انبوه ارسال می‌شود و براساس اطلاعاتی است که توسط این سازمان‌ها جمع‌آوری شده است و به تیم محبوب، محل زندگی، ثبت نام در سامانه‌های خاص، فرم‌های خاص در مکان‌های خاص و غیره مربوط می‌شود.

برخی از این پیام‌ها مربوط به یک سری اطلاع‌رسانی‌های مهم هستند که همه‌ی مخاطبین را شامل می‌شود و می‌توانیم به پیامک‌های دریافتی از دفتر ریاست جمهوری، وزارت بهداشت و پیامک‌های کرونایی در این یک سال اخیر اشاره کنیم. برخی نیز به‌دلیل دسترسی آسان به افراد است.

همچنین بخوانید: بهترین برنامه های ساخت شماره تلفن مجازی

بدین ترتیب که این شیوه بهترین راه برای تبلیغات شمرده می‌شود و مدیران سازمان‌ها می‌توانند دسترسی آسان و بدون دردسری به حجم بالایی از مخاطبین خود داشته باشند. برخی از این تبلیغات نیز خاص‌تر هستند و تنها به مشتریان یک شرکت یا سازمان ارسال می‌شود. به‌طور مثال اگر شما از یک فروشگاه بزرگ زنجیره‌ای خرید کرده باشید، احتمالا پیامک‌های زیادی را به‌صورت تبلیغاتی مبنی بر تخفیف‌های ماهانه و جشنواره‌های ویژه دریافت خواهید کرد.

گروهی از این تبلیغات نیز با هدف مسابقات ورزشی ارسال می‌شوند و حجم بزرگ‌تری را شامل می‌شوند. اگر در مسابقات پیامکی برنامه‌ها شرکت می‌کنید یا طرفدار تیم خاصی هستید که فعالیت شما در شبکه‌های مختلف این تیم ثبت شده است، احتمالا پیامک‌های زیادی را مبنی بر طرفداری و استفاده از برنامه‌های خاص دریافت خواهید کرد.

لغو پیامک های تبلیغاتی

سیم کارت همراه اول یک سری امکانات در اختیار شما قرار داده است که می‌توانید با سرویس‌های تبلیغاتی را لغو کرده و دیگر آن‌ها را دریافت نکنید. این مورد سبب می‌شود که هزینه‌های شما کاهش پیدا کرده و دیگر با مشکل خالی شدن سریع شارژ پولی خود مواجه نشوید.


روش لغو دریافت اس ام اس تبلیغات همراه اول

برای این منظور می‌توانید از یکی از روش‌های زیر اقدام کنید.

 1. ارسال عدد ۱ به ۸۹۹۹
 2. استفاده از کد دستوری *۸۹۹۹#
 3. شماره گیری *۸۰۰# برای اطلاع از سرویس‌های فعال تبلیغاتی
 4. تماس با شماره ۹۹۹۰
 5. استفاده از برنامه همراه من

لغو پیامک های تبلیغاتی

روش اول: ارسال عدد ۱ به ۸۹۹۹

این روش بسیار ساده است و کافی خواهد بود که از طریق نرم‌افزار ارسال پیامک گوشی خود، عدد ۱ را به شماره ۸۹۹۹ ارسال کنید. بعد از انجام این کار، پیامی مبنی بر موفقیت‌آمیز بودن لغو اس ام اس تبلیغاتی همراه اول دریافت خواهید کرد و تا ۲۴ ساعت آینده این تبلیغات برای شما ارسال نخواهد شد.

لغو پیامک های تبلیغاتی

روش دوم: استفاده از کد دستوری *۸۹۹۹#

این روش نیز مانند روش قبل عمل می‌کند، با این تفاوت که به‌شکل ساده‌تری می‌توانید کد دستوری *۸۹۹۹# را وارد کنید.

لغو پیامک های تبلیغاتی

بعد از این کد شما پیامی مبنی بر «مشترک گرامی درخواست شما با موفقیت ارسال گردید.» دریافت می‌کند و نتیجه‌ی آن در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد.

روش سوم: شماره گیری *۸۰۰# برای اطلاع از سرویس‌های فعال تبلیغاتی

کدهای اطلاعاتی خاصی در همراه اول وجود دارد که به خدمات خاص این اپراتور برای کاربران اختصاص دارد. برای دسترسی به این کدها، کافی است که کد دستوری *۸۰۰# را شماره گیری کرده و سپس به لیستی از این خدمات دسترسی داشته باشید.

در این لیست، یک مورد مربوط به وصل پیام‌های تبلیغاتی است و از این طریق می‌توانید آن را غیرفعال کنید. در این لیست خدمات دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید در صورت عدم نیاز به آن‌ها، به راحتی آن‌ها را غیرفعال کنید.

روش چهارم: تماس با شماره ۹۹۹۰

این روش به‌طور مشابه در اپراتور ایرانسل نیز وجود دارد و شاید ایمن‌ترین و بهترین راه بعد از روش‌های سه‌گانه بالا است. شما به‌راحتی می‌توانید با شماره ۹۹۹۰ تماس حاصل کرده و مشکل خود را با یکی از اپراتورهای همراه اول بیان کنید.

همچنین بخوانید: آموزش بازیابی رمز اینستاگرام

آن‌ها می‌توانند مشکل دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را برای شما حل و فصل کنند. اگر از کدهای دستوری استفاده کرده‌اید و ارسال پیامک با روش اول نیز برای‌تان جوابگو نبود و هنوز هم پیام‌های تبلیغاتی دریافت می‌کنید، شکایت خود را در این سامان ثبت کنید تا به شکل جدی‌تری بتوانید این مشکل را برطرف سازید.

روش پنجم: استفاده از برنامه همراه من

شرکت همراه اول برای جلب بیشتر رضایت مشتریان خود، اپلیکیشن «همراه من» را برای دریافت خدمات خود ارائه کرده است و شما می‌توانید برای لغو پیامک‌های تبلیغاتی، از این برنامه نیز استفاده کنید. در این برنامه به‌طور مشابه سرویس‌های فعال به شما نشان داده خواهد شد و می‌توانید مدیریت بهتری روی سیم کارت خود و این خدمات داشته باشید.

کافی است که برنامه را دانلود کرده و نصب نمایید و سپس اقدامات لازم جهت لغو پیامک‌های تبلیغاتی را در لیست سرویس‌ها انجام دهید. این روش بسیار ساده است و با ورود به رابط کاربری برنامه، می‌توانید آن را پیدا کنید.یک نکته مهم در این جا این است که پیام‌های دریافت شده از بانک‌ها هیچ گونه ارتباطی به پیام‌های تبلیغاتی ندارند و شما بدون نیاز به نگرانی از بروز مشکل برای پیامک‌های موجودی یا دیگر خدمات بانک‌ها، می‌توانید از این روش‌ها استفاده کنید.

با لغو پیامک‌های تبلیغاتی، علاوه بر داشتن ذهنی با آرامش بیشتر، از هزینه‌های اضافی خود جلوگیری خواهید کرد و دیگر شارژ پولی شما به‌دلایلی که خودتان هم از آن آگاهی ندارید، کم نخواهد شد.

همچنین بخوانید: آموزش غیرفعال یا حذف اکانت اینستاگرام


لغو اس ام اس‌های تبلیغاتی ایرانسل

مشترکین ایرانسل هم معمولا با پیامک‌های تبلیغاتی زیاد در جعبه‌ی پیام خودشان روبرو می‌شوند و فارغ از نداشتن تمایل برای دریافت آن‌ها، نگران این هستند که این پیامک‌ها هزینه‌های اضافه برای آن‌ها داشته باشد.

بسیاری از کاربران برای جلوگیری از هزینه‌های اضافی، معمولا از خرید اعتبار زیاد برای سیم کارت خود خودداری می‌کنند و از رقم‌های پایین برای افزودن اعتبار به سیم کارت خود استفاده می‌کنند. اگر شما نیز زیاد از این مدل پیامک‌ها دریافت می‌کنید و قصد دارید که برای همیشه از شر آن‌ها خلاص شوید، این بخش را دنبال کنید.

روش لغو دریافت اس ام اس تبلیغات ایرانسل

ارسال کننده‌ی تمام پیامک‌های تبلیغاتی، در واقع اپراتور ایرانسل است و هنگامی که یک سیم کارت ایرانسل تهیه می‌کنید، این سرویس به‌صورت خودکار فعال خواهد شد. حال ما در ادامه قصد داریم که روش‌هایی را برای لغو این پیام‌ها در اختیار شما قرار دهیم. این روش‌ها عبارتند از:

 1. لغو از طریق ارسال پیامک
 2. استفاده از کد دستوری حذف پیامک تبلیغاتی
 3. تماس با پشتیبانی ایرانسل
 4. استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من
 5. ارسال پیامک به شماره ۵۰۰۶

روش اول: لغو از طریق ارسال پیامک

همواره اولین روش برای خلاصی از شر اس ام اس های تبلیغاتی در هر اپراتوری، ارسال پیامک است. این روش معمولا توسط خود اپراتورها نیز پیشنهاد شده است. شما می‌توانید برای این منظور عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال کنید. با ارسال این پیامک، پیامکی مبنی بر موفقیت‌آمیز بودن درخواست شما دریافت خواهید کرد.

لغو پیامک های تبلیغاتی

روش دوم: استفاده از کد دستوری حذف پیامک تبلیغاتی

کد دستوری *۸۰۰# برای این منظور کاربرد دارد و می‌توانید به شیوه‌ای ساده‌تر، دریافت اس ام اس تبلیغاتی را در سیم کارت ایرانسل خود پایان دهید. بعد از اینکه این کد را شماره گیری کرده و دکمه‌ی سبز رنگ را فشار دادید، چند گزینه‌ روبروی خود مشاهده خواهید کرد.

در منوی نمایش داده شده گزینه‌ی «خدمات فعال» وجود دارد که در واقع لیستی از سرویس‌های فعال در سیم کارت شما است و با انتخاب آن، این سرویس‌ها از طریق پیامک‌ به شما اطلاع رسانی خواهد شد. گزینه‌ی دوم مربوط به «قطع خدمات» است که برای تمامی سرویس‌های حاضر کاربرد دارد. گزینه‌ی سوم مربوط به «قطع تبلیغات» است و می‌توانید برای پایان دادن به دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل از آن استفاده کنید.

لغو پیامک های تبلیغاتی

در گزینه‌ی چهارم «تبلیغ از خط شخصی» قرار دارد که کمی خاص‌تر است و اگر از یک خط شخصی پیامک‌های تبلیغاتی برای شما ارسال می‌شود، می‌توانید با استفاده از این گزینه‌ها، چنین پیام‌هایی را غیرفعال کنید. در گزینه‌ی پنجم «استعلام شماره» را داریم که به‌منظور دریافت اطلاعات در مورد یک خط می‌توانید با این گزینه اقدام کرد. همان‌طور که دیدید، در این صفحه باید از عدد ۳ برای رفتن به صفحه‌ی قطع تبلیغات استفاده کنید.

لغو پیامک های تبلیغاتی

اگر این عدد را در صفحه ابتدایی مشاهده نمی‌کنید، می‌توانید با وارد کردن عبارت # در صفحه‌ی بعدی آن را مشاهده کنید. با وارد کردن این عدد، پیام موفقیت آمیز بودن درخواست شما مبنی بر «درخواست شما با موفقیت ثبت شد و تا ۲۴ ساعت آینده اجرا می‌شود» نمایش داده خواهد شد.

لغو پیامک های تبلیغاتی

روش سوم: تماس با پشتیبانی ایرانسل

پشتیبانی ایرانسل روشی مطمئن و کاملا عالی برای لغو پیام‌های تبلیغاتی ایرانسل است که به‌طور مشابه در اپراتور همراه نیز وجود داشت. برای این منظور شما باید با شماره ۷۰۰ تماس گرفته و با اپراتور صحبت کنید. شما می‌توانید درخواست خود را به صورت شفاهی بیان کرده و اگر مشکل خاصی داشتید که نتوانستید تا کنون آن را غیرفعال کنید، با وی در میان گذارید. توجه داشته باشید که برای تماس با پشتیبانی ایرانسل با شماره‌ای غیر از ایرانسل، می‌توانید شماره ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ را در نظر داشته باشید.

روش چهارم: استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من

یکی دیگر از بهترین روش‌هایی که برای غیرفعال سازی سرویس اس ام اس تبلیغاتی ایرانسل وجود دارد، استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من است. این برنامه بخش‌های مختلفی دارد و شما برای رفتن به صفحه‌ی لغو پیامک تبلیغاتی، می‌توانید مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

 • ۱. ابتدا اپلیکیشن ایرانسل من را باز کنید.
 • ۲. از منوی سه خط که در گوشه بالای سمت راست مشاهده کنید، به صفحه کناری بروید.

لغو پیامک های تبلیغاتی

 • ۳. گزینه‌ی «پرونده» را انتخاب کنید.

لغو پیامک های تبلیغاتی

 • ۴. در تبی که به شما نشان داده می‌شود، گزینه «مدیریت پیامک های تبلیغاتی» را انتخاب کنید.

لغو پیامک های تبلیغاتی

 • ۵. در این صفحه احتمالا با گزینه‌ی «فعال‌سازی پیامک‌های تبلیغتی» روبرو خواهید شد؛ چرا که احتمالا با روش‌های دیگر اقدام به لغو پیامک‌های تبلیغاتی خود کرده‌اید. در غیراینصورت می‌توانید از این بخش اقدام به غیرفعال سازی پیامک‌های تبلیغاتی کنید.

روش پنجم: ارسال پیامک به شماره ۵۰۰۶

شما می‌توانید با ارسال عدد ۱ به شماره ۵۰۰۶ نیز اقدام به لغو پیامک‌های تبلیغاتی کنید که از طرف اپراتور ایرانسل به شما ارسال می‌شود. بعد از این ارسال، باید عبارت LAGHV را وارد کرده و دوباره آن ارسال کنید تا پیامی مبنی بر «درخواست شما برای عدم دریافت پیامکهای موردنظر قبلا ثبت شده است» دریافت خواهید کرد که بازهم نشان از لغو بودن این سرویس است و در صورتی که چنین کاری را تا پیش از این انجام نداده بودید، پیام دیگری مبنی بر موفقیت‌آمیز بودن درخواست برای شما نشان داده می‌شد.

لغو پیامک های تبلیغاتی

این موضوع مهم را در نظر داشته باشید که تمام این روش‌ها برای پیامک‌های تبلیغاتی مناسب هستند که از طریق پیش شماره‌های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ و ۰۲۱ برای شما ارسال می‌شوند و برای لغو پیامک‌های تبلیغاتی از سایر شماره‌ها، باید از کدی استفاده کنید که در روش دوم و بخش تبلیغ از شماره خاص به آن اشاره شد. نکته‌ی دوم این است که پیامک‌های اطلاع‌رسانی ایرانسل هیچ ارتباطی به پیامک‌های تبلیغاتی ندارند و هیچ کدام از این روش‌ها دریافت این پیام‌ها را غیرفعال نمی‌کنند.


لغو اس ام اس‌های تبلیغاتی رایتل

رایتل به‌عنوان اپراتوری شناخته می‌شود که بعد از همراه اول و ایرانسل، ممکن است که مورد استفاده کاربران مختلف قرار گیرد. غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی در سیم کارت رایتل بسیار ساده است و می‌توانید در اولین روش از نرم افزار رایتل من استفاده کنید. در این برنامه منویی تحت عنوان مدیریت خدمات پیامکی انبوه و ارزش افزوده وجود دارد که شما از این طریق می‌توانید غیرفعال سازی پیامک‌های تبلیغاتی دریافتی از این سیم کارت را مدیریت و غیرفعال کنید.

روش دوم استفاده از کد دستوری *۸۰۰# یا *۱۹۵# است. هرکدام از این کدهای دستوری به‌صورت شماره پیامک نیز در دسترس شما هستند و می‌توانید یک پیامک خالی به شماره‌های ۸۰۰ یا ۱۹۵ برای این منظور ارسال کرده و دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را پایان دهید.

همچنین بخوانید: راه های افزایش سرعت ویندوز 10 (چرا و چگونه؟)


لغو پیامک تبلیغاتی از شماره‌های دیگر

می‌دانیم که پیامک‌های تبلیغاتی صرفا از مراجع رسمی مانند ایرانسل یا همراه اول به شما ما ارسال نمی‌شود و کسب و کارهای کوچک و بزرگ با استفاده از شماره‌های سازمانی هم می‌توانند چنین کاری را انجام دهند. آن‌ها از برنامه‌های اس ام اس انبوه استفاده می‌کنند تا پیام‌های تبلیغاتی را به شماره‌های مشخص یا رندوم ارسال کرده و کسب و کار خودشان را به شما معرفی کنند.

بهترین شیوه در این زمینه، بلاک کردن آن‌ها است. شما می‌توانید برای یک بازه زمانی نسبتا کوتاه، هر پیامکی که از شماره‌های دیگر به شما ارسال می‌شود را یک به یک بلاک کنید. در این شرایط، خواهید دید که حجم این پیامک‌های تبلیغاتی تا حد زیادی رفته رفته کاهش پیدا کرده و از حد آزار دهنده بودن خارج می‌شود.

در این روش باید مراقب باشید که شماره‌های رسمی ایرانسل، همراه اول یا اپراتورهای دیگر را بلاک نکنید، چرا که آن‌ها به جز تبلیغات، اعلان‌های زیادی را به شما ارسال می‌کنند که هنگام دریافت شارژ جدید یا موارد مهم دیگر به شما ارسال می‌شوند. روش‌های مختلفی هم برای بلاک کردن وجود دارد که با توجه به برنامه‌های متنوع اس ام اس در گوشی‌های مختلف متفاوت خواهد بود.

در خیلی از اوقات، کافی است که روی پیام مورد نظر ضربه زده و کمی نگه دارید. در این حالت، یک علاقه سه نقطه در سمت راست بالای صفحه پدیدار می‌شود که با کلیک روی آن، گزینه‌ای پیرامون Spam یا Block وجود دارد و با انتخاب آن، دیگر تمام اس ام اس‌های دریافتی از آن به شما نمایش داده نمی‌شود. این روش برای لغو پیامک از این شماره‌ها کاربردی است.

همچنین بخوانید: آموزش دانلود از یوتیوب ( روش های تست شده و رایگان )

لغو پیامک فواید بسیار جالبی می‌تواند برای شما داشته باشد. هر کدام از این پیامک‌های تبلیغاتی، اکثرا دارای هزینه اضافی هستند که از اعتبار شما کم می‌شوند. با یک بار زمان گذاشتن برای لغو پیامک از اپراتورهای مختلف، می‌توانید این مشکل را تا حد زیادی مرتفع سازید.

پیامک‌های تبلیغاتی اغلب برای ما جذاب نیستند و معمولا نمی‌خواهیم که نوتیفیکیشن‌های بیهوده برای چنین پیامک‌هایی دریافت کنید. شما با این روش‌ها می‌توانید همه چیز را مدیریت کرده و اجازه ندهید که هزینه اضافی برای دریافت چنین پیامک‌هایی از جیب شما خارج شود. این روش‌ها موفقیت آمیز هستند و اغلب نیازی به روش‌های دیگر نخواهید داشت.

با توجه به اینکه مراکز پیام‌ها ارسال کننده چنین پیامک‌هایی هستند، روش بلاک کردن شماره در دراز مدت می‌‌تواند سودمند باشد. شرکت‌ها اس ام اس‌های انبوه را معمولا از یک شماره ارسال می‌کنند و تغییر آن‌ها به این سرعت نیست که با بلاک کردن یک شماره، آن‌ها سریعا از شماره‌های دیگر برای این منظور استفاده کنند.

بنابراین، بخش کوچکی از پیام‌های تبلیغاتی دریافتی که با روش‌های اصلی لغو نشدند را با این روش می‌توانید سر و سامان دهید. لغو پیامک بدین شیوه بعد از یک بازه زمانی خاص، چندین و چند شماره بلاک شده را شامل خواهد بود که هیچ کدام نمی‌توانند آزاری به شما برسانند.


شکایت از پیامک‌های تبلیغاتی

در نظر داشته باشید که در صورتی که استفاده از این روش‌ها روی یک سری از شماره کاربرد نداشتند، می‌توانید روال شکایت از پیامک‌های تبلیغاتی را پیش بگیرید. برای این منظور کافی است که با شماره ۱۹۵ تماس حاصل کرده و شماره‌ی مربوطه را گزارش کنید. این شماره به‌صورت رایگان مورد پیگیری قرار می‌گیرد و هیچ هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت. از این طریق می‌توانید پیگیری‌های خود را انجام داده و دیگر از شماره مربوطه هیچ گونه پیامکی را دریافت کنید.

همچنین بخوانید: بهترین روش تغییر رفرش ریت در ویندوز 10 و ویندوز 10 قدیمی


جمع‌بندی

بدین ترتیب ما در این مطلب سعی کردیم که روش‌های مختلف لغو پیامک‌های تبلیغاتی در اپراتورهای مختلف را بررسی کرده و راهکارهای موجود را بررسی کنیم. شما در همراه اول، ایرانسل و رایتل، به‌سادگی می‌توانید دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را به‌صورت مستمر غیرفعال کنید و این کار زمان و انرژی خاصی از شما تلف نخواهد کرد.

پیامک‌های تبلیغاتی همیشه باعث دردسر و مزاحمت هستند و گاهی اوقات هم به‌صورت ناخواسته هزینه‌های اضافی را روی شارژ حساب سیم کارت شما تحمیل می‌کنند.

بنابراین چه بهتر است که لغو پیامک‌های تبلیغاتی را به‌صورت مستمر در سیم کارت خود انجام داده و مدیریت بیشتری روی هزینه‌های خود داشته باشید.

جدیدترین روش برای لغو پیامکهای تبلیغاتی؟

تماس با *800#

روش غیرفعالسازی پیامک تبلیغاتی همراه اول؟

ارسال عدد 1 به شماره 8999

روش قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل؟

ارسال عدد 2 به شماره 5005

شما میتوانید برای خرید و خواندن مقاله های بیشتر به فروشگاه مقداد آی تی و مجله مقداد آی تی مراجعه کنید.