• مهدی محمدی
    نویسنده: مهدی محمدی

ایسوس در حال کار بر روی تلفن جدید سری ROG است. و به نظر می‌رسد ممکن است خیلی زودتر از دوره معمول هر ساله یعنی ژوئن یا جولای معرفی شود.

از زمانی که کوالکام از جدیدترین چیپست پرچمدار خود یعنی پردازنده Qualcomm Snapdragon 888 5G رونمایی کرد. تقریباً همه تولیدکنندگان برجسته تلفن‌های هوشمند در حال رونمایی از دستگاه‌های پرچمدار آینده خود با این پردازنده هستند. ایسوس که یکی از آنهاست، در حال آماده سازی برای راه‌اندازی یک گوشی هوشمند جدید است. که به پردازنده Qualcomm Snapdragon 888 مجهز خواهد شد.

امروز ، یک تلفن هوشمند جدید ایسوس در وب سایت پایگاه داده Geekbench مشاهده شد. که با چیپ ست Qualcomm Snapdragon 888 اجرا می‌شود. این دستگاه احتمالاً نسخه آینده ایسوس ROG 4 است.

به نمرات Geekbench در گوشی هوشمند جدید ایسوس نگاهی بیندازید.

همانطور که در تصویر پایگاه داده Geekbench دیده می‌شود. دستگاه جدید ایسوس، تلفن Asus ROG 4 (با شماره مدل ASUS_I005DA) است که اخیراً لیست شده است. این دستگاه توانسته است در آزمون تک هسته‌ای 1081 و در آزمون چند هسته‌ای 3584 امتیاز کسب کند.

ASUS ROG4

علاوه بر این ، لیست Geekbench تأیید می‌کند. که تلفن Asus ROG 4 توسط پردازنده هشت هسته‌ای Qualcomm Snapdragon 888 (با نام رمز Lahaina) تغذیه خواهد شد. که به 8 گیگابایت RAM مجهز می‌شود. با این حال ، این احتمال وجود دارد که دستگاه با تنوع مقدار RAM بیشتری نیز وارد بازار شود.

از لحاظ نرم‌افزاری ، تلفن ایسوس ROG phone 4، جدیدترین سیستم عامل Android 11 را از جعبه خارج می‌کند. غیر از آنچه در بالا ذکر کردیم ، در لیست Geekbench برای این دستگاه جزییات بیشتری را به نمایش نگذاشته است.

مادربردهای msi، بروزرسانی جدید BIOS را بزودی دریافت خواهد کرد!

شایان ذکر است که دستگاه Asus ROG phone 4 فعلاً هیچ تأیید رسمی ندارد. و این مشخصات فقط در حد یک حدس و گمان است. گرچه این حدس بسیار محتمل است ، اما ممکن است اشتباه نیز باشد. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم. تا رسمی و قطعی شدن موضوع، صبر کنید. البته گمان می‌رود که گوشی مذکور با تمام ارزش آن حتی می‌تواند متعلق به سری گوشی‌های هوشمند Asus Zenfone 8 نیز باشد.

این تمام اطلاعاتی است که ما در مورد پرچمدار آینده ایسوس داریم. اما مطمئناً طی روزهای آینده اطلاعات بیشتری را در همین زمینه دریافت خواهیم کرد. هر زمان که این کار را انجام دهیم ، از طریق مجله مقداد آی تی به اطلاع شما خواهیم رساند. حالا نظر شما درباره تلفن آینده Asus ROG4 چیست؟ در قسمت نظرات زیر دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.