• مهشید شیروانی
    نویسنده: مهشید شیروانی

بر اساس شایعات، گوگل از مدتی قبل کار بر روی نسل دوم ساعت هوشمند خود را شروع کرده و به نظر می رسد احتمال معرفی پیکسل واچ ۲ به همین زودی ها وجود خواهد شد.

طبق گزارش 9to5Google، این شرکت قصد دارد تا در اواخر سال جاری، همزمان با سری پیکسل ۸، نسل جدید ساعت هوشمند خود را معرفی کند. در مورد این محصول مشخصاتی هم چه به صورت شایعه و چه به طور رسمی منتشر شده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.


احتمال معرفی پیکسل واچ ۲ با رابطه کاربری جدید

پیکسل واچ ۲ قرار است از تراشه ی جدید و عمر باتری بهتری بهره ببرد که این می تواند تحول مهمی برای این محصول باشد. نسل دوم ساعت هوشمند گوگل احتمالا از تراشه ی اگزینوس ۹۱۱۰ استفاده خواهد کرد که می تواند عمر باتری را بهبود بخشیده و کارهای سنگین تر را با سرعت و بدون مشکل انجام دهد.

از نظر نرم افزاری، انتظار می رود که پیکسل واچ ۲ پیشرفت های قابل توجهی را به همراه داشته باشد. احتمال معرفی پیکسل واچ ۲با معرفی زبان طراحی جدید گوگل همراه خواهد بود. این طراحی جدید در ابتدا با معرفی اندروید ۱۲ معرفی شد و رابط کاربری پویاتر و قابلیت های سفارشی سازی بهتری را ارائه می دهد.

WearOS برای دریافت به روزرسانی های جدید تنظیم شده است و انتظار می رود که ویژگی های تناسب اندام از جمله سنجش دمای پوست و آمار اشباع اکسیژن را نیز به این دستگاه اضافه کند.

گزارش شده است که با وجود پیشرفت های قابل توجه در محصول جدید پیکسل واچ ۲، برخی از ویژگی های نسل قبلی این ساعت بدون تغییر در پیکسل واچ ۲ حفظ خواهند شد. طراحی کلی این محصول مشابه مدل قبلی خواهد بود و بنابراین حاشیه های نسبتاً ضخیم و صفحه نمایش دایره ای را در این محصول نیز خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید:  قیمت گوشی xperia 1 V لو رفت

همچنین، روش اتصال بند به این محصول نیز احتمالاً بدون تغییر باقی خواهد ماند، به عبارت دیگر، بندهای مدل قبلی در سری جدید پیکسل واچ قابل استفاده هستند.

معرفی پیکسل واچ ۲ در کنار پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو، مجموعه ای قدرتمند از محصولات گوگل را برای علاقه مندان فراهم می کند. باید دید که جدیدترین ساعت هوشمند این شرکت نسبت به دستگاه های رقیب از جمله ساعت های اپل و سامسونگ چه عملکردی ارائه خواهد داد.

بیشتر بخوانید:  پاکسازی اقیانوس با ربات های عروس دریایی

برخی شایعات اخیر نیز می گویند احتمال معرفی پیکسل واچ ۲ به عنوان هدیه به همراه گوشی تاشو پیکسل توسط این غول جست و جوی اینترنتی وجود دارد.

شما می توانید برای خرید و خواندن مقاله های بیشتر به فروشگاه مقداد آی تی و مجله مقداد آی تی مراجعه کنید.