• MeghdadIT
    نویسنده: MeghdadIT

ما در مجموعه مقداد آی‌تی تصمیم داشتیم به مناسبت سال ۱۴۰۲ و به پاس همراهی شما، برای کاربرانی که در روزهای پایانی سال مشتری ما بوده و خرید خود را از فروشگاه اینترنتی مقداد آی‌تی انجام دهند، قرعه‌کشی در نظر گرفته و به یکی از کاربران فروشگاه مقداد آی‌تی هدیه‌ی ارزنده‌ای را به عنوان عیدانه تقدیم کنیم.

و اما با توجه به استقبال شما، این طرح تا پایان فروردین 1401 تمدید شد.

برای شرکت در قرعه کشی عیدانه‌ی آیفون ۱۳ نیاز به شرکت در هیچ مسابقه‌ای نیست و فقط به دو روش می‌توانید شانس شرکت در قرعه‌کشی آیفون ۱۳ مقداد آی‌تی را به دست بیاورید که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

تاریخ شرکت در قرعه کشی:

15 اسفند 1401 تا 31 فروردین ۱۴۰2


روش های شرکت در قرعه کشی آیفون ۱۳

1) روش اول کسب شانس قرعه‌کشی آیفون سیزده، خرید از فروشگاه مقداد آی‌تی در تاریخ مشخص شده است. کاربران عزیز می‌توانند با ثبت سفارش با هر مبلغی و نهایی کردن خرید خود، شانس شرکت در قرعه‌کشی را به دست بیاورند. هر سفارشِ ثبت و نهایی شده ۱ امتیاز.

2) روش دوم کسب شانس قرعه‌کشی آیفون سیزده برای دوستانی است که در طول دوره فرصت و یا امکان خرید از فروشگاه مقداد آی‌تی را به دست نیاورده اند. به همین منظور دوستان عزیز می‌توانند با دنبال کردن صفحه اینستاگرام مقداد آی‌تی و منشن کردن ۱۰ نفر از دوستان در پست مربوط به مسابقه آیفون ۱۳، شانس شرکت در قرعه‌کشی را به دست بیاورند.

به ازای هر ۱۰ منشن، یک شانس در قرعه‌کشی عیدانه‌ی آیفون ۱۳ را کسب خواهید کرد.

تاریخ پایان دوره شرکت در این قرعه کشی تا 31 فروردین ۱۴۰۲ است و قرعه کشی بعد از آن انجام خواهد شد.

همچنین شما میتوانید برای خرید و خواندن مقاله های بیشتر به فروشگاه مقداد آی تی و مجله مقداد آی تی مراجعه کنید.