• مهدی محمدی
    نویسنده: مهدی محمدی

Amazfit سری جدید ساعت های هوشمند خود یعنی GTS 2 و GTR 2 در سپتامبر سال جاری طی کنفرانسی در پکن معرفی کرد. و گفته شد که این گجت‌های هوشمند شاخص با طراحی شیک و عملکردهای نظارت حرفه ای بر روی سلامتی وارد بازار جهانی خواهد شد.

ساعت های هوشمند جدید Amazfit GTR 2e و Amazfit GTS 2e هر دو 799 یوان (122 دلار) قیمت داشتند. پیش فروش این ساعت ها هم اکنون نیز با قیمت 749 یوان امکان پذیر است. و از 24 دسامبر به طور رسمی به فروش می‌رسد.

از نظر طراحی ظاهری، Amazfit GTR 2e و Amazfit GTS 2e سبک طراحی قبلی خود را ادامه می دهند. و تفاوت آشکاری در ظاهر کلی وجود ندارد.

Samsung Galaxy S۲۱ در ۴ رنگ عرضه می‌شود

این ساعت از طراحی بدون حاشیه یکپارچه بهره می برد و از شیشه 2.5D استفاده می کند. GTS 2e در رنگهای سیاه آبسیدین، ​​رولند بنفش و سبز تیره در دسترس است. در حالی که GTR 2e در رنگهای سیاه، آبی، خاکستری دلفینی و سبز یخی وجود دارد.

از نظر عملکرد GTS 2e و GTR 2e هنوز نظارت بر سلامتی را در هسته اصلی کار خود قرار می دهند. تشخیص اکسیژن خون، نظارت بر ضربان قلب 24 ساعته و نظارت بر خواب در این گجت هوشمند در دسترس خواهند بود. این محصول به نظارت بر کیفیت تنفس خواب همراه با موتور اکسیژن خون و موتور خواب مجهز است.

amazfit1

علاوه بر این، هر دو ساعت برای اولین بار دارای ابزار اندازه گیری دما هستند. که می تواند به کاربران در درک تغییرات دمای محیط کمک کند.

این دو ساعت مجهز به 90 حالت ورزشی هستند. و از قابلیت شناسایی خودکار 6 حالت ورزشی با 50 متر مقاومت در برابر آب و عملکرد موقعیت یابی GPS پشتیبانی می کنند.

همچنین این دو ساعت به NFC، کارت های کنترل دسترسی و عملکردهای پرداخت آفلاین Alipay مجهز هستند. عمر باتری Amazfit GTS 2e تا 14 روز و Amazfit GTR 2e تا 24 روز است.