بردپرداز

فعالیتهای تجاری شرکت بردپردازرایانه از سال 1374 تحت عنوان شرکت بردپرداز آغاز گردید که از سال1383 با هدف تمرکز بیشتر بر قطعات کامپیوتر (component) و دستیابی به نمایندگی از شرکتهای معتبر به بردپرداز رایانه تغییر نام داد.

در ضمن در راستای ارایه خدمات پس از فروش منظم تر و با کیفیت بالاتر، این مجموعه در سال 1388 اقدام به راه اندازی زیرمجموعه ای تحت عنوان بردپردازسرویس نموده است. که کلیه خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت تحت این نام ارایه میگردد.

تخصص اصلی شرکت بردپرداز رایانه کارتهای گرافیکی(16 سال تجربه) وتجهیزات ذخیره سازی مانند داریوهای نوری و هارد درایوهای External (یازده سال) تجربه بوده و همواره سهم قایل توجهی از بازاررا به خود اختصاص داده است.

این شرکت نماینده رسمی و انحصاری شرکت PALIT در زمینه کارتهای گرافیک با چیپهای NVIDIA میباشد . (شرکت PALIT شریک تجاری اول شرکت NVIDIA به لحاظ تعداد تولید کارت گرافیک محصوب میگردد. )
و همچنین نمایندگی رسمی شرکت SAPPHIRE شریک اول تجاری کمپانی AMD )ATI) نیز می باشد.
در رابطه با محصولات ذخیره سازی اطلاعات ، این شرکت مدت بیش از10 سال است که نمایندگی شرکت PIONEER را در محصولات BD,DVDWRITER, DVDROM دارا میباشد که هم اکنون بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص می دهد. در ضمن این محصولات با دو گارانتی بردپردازسرویس و سریر سرویس ارایه میگردد در نتیحه مصرف کنندگان عزیز میتوانند از خدمات دو شرکت استفاده کنند.
این شرکت ضمنأ نماینده شرکت FREECOM میباشد که محصولات EXT HDD را با تکنولوژی آلمان ارایه مینماید. محصولات این شرکت امکانات ویژه ای همچون حافظت اطلاعات را نیز دارا میباشد.

نظرات کاربران

نام
لطفا کد امنیتی را وارد نمایید.

نظر خود را بنویسید: