پروبیت (بیت پرداز)

شرکت بیت پرداز ( سهامی خاص ) در سال 1368 در تهران تاسیس گردید و شالوده فعالیت خویش را بر تحقیق و تولید در عرصه الکترونیک ، مخابرات و رایانه بنا گذاشت ودر سال های بعد با توسعه و گسترش چشمگیر وارد عرصه های صوت و تصویر شد . پشتکار و ممارست ، نیروی متخصص و با تجربه ، استفاده از تجهیزات و ماشین آلات و روش های مدرن تولید ، این شرکت را قادر ساخت با تولید انبوه محصولات رایانه ای سهم عمده ای از بازار داخل را به خود اختصاص دهد.

همراه با کیفیت چشمگیر ، ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب ، رضایت و خرسندی مصرف کنندگان و بهای تمام شده مناسب ، شرکت بیت پرداز را در ردیف اولین صادرکنندگان محصولات رایانه ای ، صوتی و تصویری کشور قرارداده و علامت های ثبت شده تجاری microlab و علامت ثبت شده پشتیبانی Probit را هم ردیف نام های معتبر داخلی وخارجی قرارداد . شرکت بیت پرداز همواره متعهد بوده تا بالاترین تکنولوژی و کیفیت ممتاز روز دنیا را به گونه ای تولید کند که تمام هموطنان عزیز خصوصاً قشر متوسط جامعه توان خرید واستفاده از بهترین های روز دنیا را داشته باشند.

جعل ، کپی و شبیه سازی محصولات شرکت بیت پرداز در چین و امارات عربی برای اولین بار در تاریخ صنعت کشور شاهدی بر کیفیت بالا و محبوبیت محصولات microlab با پشتیبانی probit است .

نگاهی اجمالی به حوزه فعالیت های شرکت بیت پرداز در 15 سال گذشته:

فعالیت ها وخدمات اجتماعی و حضور در مجامع صنفی و تولیدی
اتوماسیون صنعتی ، الکترونیک و مخابرات
خدمات رایانه و نرم افزار
تولید صنعتی سخت افزار رایانه
تولید انبوه لوازم جانبی رایانه
نوآوری در صنایع و محصولات صوتی و تصویری
صادرات و توسعه سهم بازار داخلی
ثبت و صیانت علامات تجاری متعلقه

نظرات کاربران

نام
لطفا کد امنیتی را وارد نمایید.

نظر خود را بنویسید: