صدف

معمولا یکی از مشکلاتی که کاربران در مورد خرید کالا از فروشگاه های نامعتبر و حتی معتبر در سطح شهر و یا فروشگاه های اینترنتی دارند ؛ عدم وجود شرکت و یا مجموعه ای بوده که این دستگاه ها را به صورت اصل و با ضمانت نامه ی معتبر در اختیارشان قرار دهد.

تلاش ما در شرکت صدف این است که با اعتماد سازی برای مشتریان محترم و ارائه خدمات سریع و بدون نقص به تعهدات خود جامه ی عمل بپوشانیم تا نشان دهیم که می توانیم یک گارانتی پاسخگو و قابل اعتماد باشیم. ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمام کالاهایی که دارای گارانتی صدف هستند اصلی (اورجینال) بوده و در صورت بروز مشکلات احتمالی کارشناسان فنی ما همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهند بود.تمامی محصولات شرکت صدف دارای ۱۸ ماه گارانتی می باشند.

و اما در صورت وجود شرایط زیر، محصولات از گارانتی صدف خارج می شوند:

-وجود علائم ناشی از تماس دستگاه با آب، رطوبت و یا سایر مایعات

-استفاده از منبع شارژ معیوب یا غیر استاندارد(شامل آداپتور، پورت یو اس بی و…)

-استفاده از کابل یو اس بی معیوب و یا غیر استاندارد

-وجود علائم دستکاری دستگاه توسط اشخاص ثالث

-مخدوش شدن شماره سریال و یا سایر برچسب های مربوط به گارانتی

-مفقود شدن جعبه دستگاه و متعلقات آن

-مفقود شدن فاکتور فروش

-اتمام مهلت گارانتی بر اساس زمان صدور فاکتور فروش

-وجود علائم ضربه خوردگی و ضایعه فیزیکی در دستگاه(مانند پارگی دیافراگم اسپیکرها و هندزفری ها به دلیل استفاده نادرست از دستگاه، پارگی سیم هندزفری ها و یا از بین رفتن بافت آن ها و…)

توجه: تمامی موارد فوق توسط کارشناسان بخش گارانتی صدف بررسی و کنترل می شوند.

در صورت خرابی کالا جهت مراجعه به خدمات پس از فروش، به همراه داشتن اصل کالا، به همراه هولوگرام نصب شده روی جعبه و فاکتور خرید تاریخ دار، الزامی می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت صدف، از زمان تحويل كالا به مشتري آغاز مي‌شود. دقت و سرعت در ارائه خدمات پس از فروش مي‌تواند شكل دهنده‌ي نگاه و نظر مشتريان درباره‌ي خدمات يك شركت باشد.

نظرات کاربران

نام
لطفا کد امنیتی را وارد نمایید.

نظر خود را بنویسید: