آرمین درمان

شرکت آرمین درمان با بیش از 15 سال نمایندگی انحصاری کمپانی beurer آلمان در ایران عهده دار تمامی وظایف از جمله فروش- توزیع و خدمات پس از فروش کمپانی beurer در ایران است.
بیورر - متخصص در امور سلامتی و بهداشت برای شما
نگاهی متمرکز و قوی روی تحقیقات داخلی و توسعه همراه با تجزیه و تحلیل دقیق بازار در آینده beurer را تنها تولید کننده کامل در زمینه سلامتی و بهداشت قرار داده ست.
امروزه این محدوده تولید شامل بیش از120 نوع محصول از قبیل فشار سنج ، اندازه گیری تست قند خون ، درجه تب، تشک های برقی، ترازوهای فردی و آشپزخانه ، ماساژور پا، نبولایزر ها و همچنین ساعتهای ضربان قلب می باشد.
این شرکت((beurer در اولم واقع شده ، دفتر مرکزی و مدیریت نیز در اولم است.بخش های تحقیق و توسعه ، بازاریابی ، فروش ، خرید و بخش هایی از بخش تولید نیز در همین شهر واقع شده است.
از سال 1992 beurer تولید نیز در مجارستان آغاز شده . کارخانه از سال 2004 به صورت کاملا کاربردی ، با تکنولوژی مدرن راه اندازی شد. با توجه به سرمایه گذاری های مداوم beurer ، محصولاتی را ارائه می دهد که امروزه آخرین فن آوری ساخت را دارا هستند . استاندارد ها و کیفیت بالای محصولات به طور دائمی در حال بررسی هستند.
تهران - خیابان کریمخان- خیابان میرزای شیرازی - کوچه 15- شماره14

نظرات کاربران

نام
لطفا کد امنیتی را وارد نمایید.

نظر خود را بنویسید: