فراگامان حافظه ایرانیان مانا

شرکت فراگامان حافظه ایرانیان مانا جهت تأمین رضایت مشتریان محترم خود ، خدمات پس از فروش خود را به بهترین نحو ممکن اجرا می‌نماید. شرایط و مدت زمان گارانتی محصولات با توجه به شرایط تعیین شده شرکت تولید کننده ارائه می‌گردد.
در حال حاضر دفتر خدمات پس از فروش شرکت در شهر تهران دایر می باشد و خدمات پس از فروش کالاها را به مشتریان عزیز ارائه می کنند.
1. محصول بدون پکیج هولولگرام دار فاقد ضمانت است.
2. خدمات گارانتی فقط برای تعویض دستگاه بوده و این خدمات کاملا رایگان به مشتریان ارائه می گردد.
3.. خدمات گارانتی فقط توسط مراكز مجاز معرفی شده و دفاتر گارانتی ارائه می گردد.
4. حداكثر مدت زمان تحت پوشش خدمات گارانتی برای محصولات مختلف متفاوت میباشد.
5.. لطفاٌ برای استفاده از خدمات گارانتی روزهای شنبه تا چهارشنبه به دفاتر گارانتی فراگامان حافظه ایرانیان مانا مراجعه نمایید.1. هر نوع آسیب فیزیکی مانند شکستگی ، کنده شدن قطعات ، خراشیدگی ، تاب برداشتگی ، داشتن ترک ، سوختگی ، تغییر رنگ قطعات
2. صدمات و ضایعات ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل ونقل ، تماس یا نفوذ مواد شیمیایی ، آتش یا حرارت زیاد ، گرد و غبار شدید، نوسانات برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی.
3. فلش هایی که دارای پوشش یا درب میباشد جهت تعویض دستگاه می بایست درب سالم به همراه آن ارایه شود.
4. استفاده غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نكردن به دستورالعملهای ذكر شده پشت پک کالا.
5. صدمات ناشی از اتصال غلط یا ارتباط دستگاه با سایر دستگاهها، تجهیزات و لوازم جانبی غیر سازگار یا معیوب
6. دستگاههایی كه دستكاری شده یا توسط اشخاصی بجز نمایندگان مجاز فراگامان حافظه ایرانیان مانا تعویض شوند.
7. هر نوع دستكاری، خدشه یا كنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام یا مشخصات دستگاه.
8. تمام دستگاه های حافظه که به علت بد افزار و یا نرم افزار با مشکل مواجه شده اند شامل گارانتی نمی باشد و با دریافت هزینه مشکلات آنها برطرف میگردد.
9. تمام دستگاه هایی که دارای گارانتی مدت دار و مادام العمر می باشند خدمات گارانتی آن تا زمان تولید آن دستگاه ادامه میابد و در زمان توقف تولید محصول گارانتی آنها منقضی میگردد.
10. فلش هایی که دارای روکش پلاستیکی می باشد در صورت جدا کردن روکش از بدنه و سپس جا زدن مجدد روکش به منزله دستکاری در فلش تلقی میشود و محصول از گارانتی خارج می شود .

نظرات کاربران

نام
لطفا کد امنیتی را وارد نمایید.

نظر خود را بنویسید: