تجارت پاسارگاد

با پیشرفت روز افزون فناوری و گسترده شدن نفوذ این صنعت به تمام بخش‌های اجتماع، شرکت‌های بسیار بزرگی برای خدمات دهی بهتر وارد این عرصه شدند. کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در قسمت مهمی چون لوازم جانبی محصولات اپل، شرکت‌های ریز و درشتی مشغول به فعالیت هستند.

تجارت پاسارگاد به عنوان یکی از نخستین شرکت‌هایی که وارد این عرصه شده است، در سال ۲۰۰۸ و با گرفتن نمایندگی رسمی از برند بزرگی چون اوزاکی، کمر همت به خدمت بست و در طی سالیان گذشته و به دلیل استقبال گسترده خریداران، توانست مجموعه‌ای عظیم از برندهای گوناگون با کالاهای مختلف را جمع آوری کند، به نحوی که هم اینک برند تجاری PBM را می‌توان بزرگ‌ترین وارد کننده قانونی این دسته از محصولات در کشور قلمداد کرد که روز به روز سعی در متنوع ساختن و بهبود شرایط کاری خویش دارد.

تجارت پاسارگاد نشان رسمی از برندهایی معتبر همچون OZAKI، TREXTA, SPIGEN,، Case Mate و... را داراست که با ورود به وب‌سایت رسمی این شرکت‌ها از طریق لینک زیر، می‌توانید نام تجاری PBM را به عنوان نمایندگی رسمی این شرکت‌ها مشاهده کنید.
http://www.pbmco.ir/Certificate

گواهینامه ها

تجارت پاسارگاد خود را متعهد به این امر می‌داند که ضمن حفظ مشتری مداری، بهترین و متنوع‌ترین اجناس را وارد کشور کرده و کیفیت محصولاتش را نیز برای مشتریان ضمانت می‌کند. اطمینان بالای خریداران و اقبال گسترده فروشندگان به این شرکت، نشان از راه درستی دارد که PBM پای در آن گذاشته است، پس با خاطری آسوده و تلاشی بیشتر، سعی در خدمت گسترده‌تر به هموطنان عزیز خواهد داشت.

نظرات کاربران

نام
لطفا کد امنیتی را وارد نمایید.

نظر خود را بنویسید: