تبلیغات در مقداد آی تی

در دنیای امروز که فروش نقش پررنگی از اقتصاد دنیا را در دست دارد، در بازارهایی با چند تولید کننده و برند، در شرایطی که رقابت حرف اول را می‌زند، تبلیغات و معرفی برند و محصولات، یکی از مهم ترین پلن های شرکت های کوچک و بزرگ برای به دست آوردن جایگاه واقعیشان در میان رقبا است. در بازار رقابتی و پر از برند در حوزه ی کامپیوتر و دیجیتال نیز، تبلیغات نقش تایین کننده ای را بازی می‌کند.

تبلیغات در فضای مجازی و در سایت هایی با حیطه ی کاری افراد با بازدید بالا یکی از راه های موفقیت برای رسیدن سریعتر به بازخورد مناسب و شناخته شدن هر چه بهتر و سریعتر در میان خیل عظیم خریداران آنلاین است.
فروشگاه اینترنتی مقداد آی تی نیز با داشتن بستر مناسب و آمار بازدید روزانه ی بسیار بالا در راستای خدمت رسانی به برندهای کوچک و بزرگ با ارائه خدمات تبلیغاتی تلاش خود را می‌کند تا در حد توان به شکوفایی شرکت ها کمک کند.

خدمتی نو از مقداد آی تی:
چه مکان و زمانی بهتر از لحظات و محل خرید مشتری برای تبلیغات؟ مقداد آی تی با در نظر گرفتن چند جایگاه تبلیغات در بهترین بخش های سایت، با توجه به اهداف، بودجه و زمان آماده ارائه خدمات تبلیغاتی بنری است تا بهترین بازدهی و اثربخشی را برای شما داشته باشد.

در صورتی که محتوای یک صفحه مرتبط با هدف تبلیغاتی شما باشد تبلیغ شما در آن صفحه نمایش داده خواهد شد. با این روش، می‌توانید مخاطبان خود را با توجه به علاقه مندیشان دقیق هدفگیری و از بازدید بالای کاربران سایت مقداد آی تی بیشترین بهره را ببرید.

بهینه هزینه کنید.

با تبلیغات در مقداد آی تی، هزینه تبلیغاتی بسیار کمتری در مقایسه با هزینه سنگین تبلیغات در بیلبوردها و رسانه های صوتی و تصویری می‌پردازید.

 

 

محل قرارگیری بنرهای تبلیغاتی مشخص شده است تا بر اساس نیاز محل قرارگیری بنر تبلیغاتی خود را انتخاب کنید :
یکی از پرکاربردترین تبلیغات در حوزه وب تبلیغات به صورت بنر بوده و همچنین اولین شکل تبلیغات در فضای اینترنت می‌باشد. در این شیوه از تبلیغ، نام، لوگو، تولیدات، خدمات شرکتها و اشخاص به روشهای گوناگون به نمایش در میآید و معمولا به صورت کادرهایی با اندازه های استاندارد ( که البته این استاندارد ممکن است توسط سایت تغییر یابد ) در نقاط مختلف سایت قرار می‌گیرد و به صورت تصویر، انیمیشن و متن به صورت چند لایه قابل اجرا می‌باشد.

 

 

 

بنابر آنچه گفته شد، تبلیغات بنری نقش بسیار پررنگی در معرفی نام های تجاری دارد، در نتیجه یک روش مطمئن برای افرادی که به تبلیغات اینترنتی پرداخته اند استفاده از بنر در سایتهای پر بیننده می‌باشد و یکی از نکاتی که آگهی دهندگان در حوزه وب باید به آن توجه داشته باشند این است که بازخورد تبلیغات اینترنتی در طول زمان مشخص می‌گردد.