• حسین رازانی
    نویسنده: حسین رازانی

در فرهنگ ما ایرانی ها هر بار که نام عید به گوش می‌رسد، برای همه‌ی ما یادآور جشن و شادی است. شاید بعد از عید نوروز و عید فطر، دو روز قربان و غدیر مهمترین اعیاد در تقویم ما هستند و برای همه‌ی ما از اهمیت بالایی برخوردار است. به دلیل فاصله‌ی کم بین دو عید غدیر و قربان حدفاصل این دو روز عموما دلیلی است برای برگزاری کمپین‌ها و جشنواره‌هایی با موضوعات مختلف مثل کمپین فروش توسط شرکت‌ها و فروشگاه‌های معتبر.

جشنواره عید به عید مقداد آی تی

جشنواره عید به عید مقداد آی تی نیز بهانه‌ای است برای با هم بودن و تعامل بیشتر ما با کاربران. جشنواره‌ای برای ایجاد و تقسیم شادی با ارائه هدیای ویژه به قید قرعه و بدون قرعه کشی به همه ی دوستانی که در این جشنواره با فروشگاه مقداد آی تی همراه می شوند. به امید اینکه بتوانیم گوشه ای از لطف و همراهی شما را به بهانه ی این دو روز عزیز پاسخگو باشیم.

جشنواره عید به عید

هدایای جشنواره عید به عید

  • جایزه ویژه: یک دستگاه کنسول بازی پلی استیشن 5
  • دو دستگاه گوشی تلفن همراه Samsung Galaxy A04
  • 10 جایزه نقدی یک میلیون تومانی برای خرید کالاهای سرمایشی (کولر و پنکه و…)
  • 500 هزار تومان تخفیف با داشتن شرط حداقل خرید از گروه قطعات کامپیوتر

با توجه به این موضوع حتما برای شما هم این سوال ایجاد می شود که چگونه می توانیم در کمپین عید تا عید حضور داشته و در قرعه کشی جوایز آن شرکت کنیم.

برای شرکت در قرعه کشی هدایای عید تا عید باید حتما از مقداد آی تی در بازه‌ی پنج شنبه 8 تیر ماه تا پایان روز جمعه 16 تیر ماه از مقداد آی تی خرید کنید و کسب امتیاز داشته باشید. با هر یک میلیون تومان خرید شما 10 شانس یا امتیاز برای شرکت در قرعه کشی بزرگ هدایای عید به عید مقداد آی تی کسب خواهید کرد.

آیا امکان کسب هدیه بدون قرعه کشی وجود دارد؟

بله، شما با خرید از مقداد آی تی از بخش لوازم و قطعات کامپیوتر برای حداقل خرید 35 میلیون تومان، در بازه‌ی عید تا عید می توانید بدون قرعه کشی، از هدیه‌ی تخفیف 500 هزارتومانی مقداد آی تی بهره مند شوید. فقط لازم است که خرید خود را در بازه‌ی جشنواره انجام دهید. (راستی کسانی که این میزان خرید رو انجام میدن علاوه بر کد تخفیف 500 هزار تومانی توی قرعه کشی پلی استیشن و گوشی های هوشمند هم شرکت داده میشن!)

چطور کسب امتیاز کنیم؟

شرکت در قرعه کشی هر یک از جوایز نیاز به کسب حداقل امتیاز دارد.

10 جایزه نقدی یک میلیون تومانی

  • حداقل امتیاز: 50

برای شرکت در قرعه کشی 10 جایزه نقدی یک میلیون تومانی، لازم است که خرید خود را از دسته بندی لوازم و کالاهای سرمایشی مقداد آی تی انجام دهید. البته در صورتی که حداقل 50 امتیاز کسب کنید که برابر است با حداقل خرید 5 میلیون تومانی از دسته بندی لوازم و کالاهای سرمایشی!

دو دستگاه گوشی تلفن همراه Samsung Galaxy A04

  • حداقل امتیاز: 80

برای شرکت در قرعه کشی دو گوشی هوشمند لازم است تا با خرید از  فروشگاه مقداد آی تی در بازه زمانی عید به عید حداقل 80 امتیاز کسب کنید. برای کسب 80 امتیاز هم می توانید حداقل مبلغ خرید خود را به 8 میلیون تومان برسانید!

یک دستگاه پلی استیشن 5

  • حداقل امتیاز: 100

برای شرکت در قرعه کشی هدیه ی بزرگ و ویژه‌ی جشنواره عید به عید مقداد آی تی باید حداقل 100 امتیاز کسب کنید. برای کسب 100 امتیاز هم با توجه به قانون هر 1 میلیون تومان 10 امتیاز، فقط لازم است تا حداقل خرید 10 میلیون تومانی را در بازه‌ی زمانی جشنواره در سایت مقداد آی تی به ثبت برسانید.

  • راستی همه ی دوستانی که بالای 100 امتیاز کسب می کنند در قرعه کشی دو گوشی هوشمند نیز شرکت داده خواهند شد.

زمان قرعه کشی

قرعه کشی برای شناخت برندگان جشنواره عید به عید مقداد آی تی در تاریخ روز 22 تیر ، روز ملی فناوری اطلاعات به صورت لایو در صفحه اینستاگرام مقداد آی تی انجام خواهد شد.