نقد و بررسی Brinno Timer Leps Camera Model Brinno BLC200

تصویر برداری تایم لپس عبارت است از تکنیکی که در آن تصاویر پیوسه را با زمان بندی مشخص در کنار هم قرار داده و با پخش سریع آنها یک رخ داد بسیار کند را با سرعت بالاتر مشاهده می کنند . به عنوان مثال میتوانید از طلوع تا غروب آفتاب را در عرض 10 ثانیه مشاهده کنید . به کمک چنین تکنیکی ویدئو های بسیار زیبایی می توانید خلق کنید اما این تنها کاربرد این قابلیت نیست . 

به کمک تصویر برداری تایم لپس می توانید وقایع فعل و انفعالات شیمیایی را زیر نظر بگیرید و یا در حیاط وحش رفتار های حیوانات را زیر نظر داشته باشید اینها تنها گوشه ایی از صد ها کاربرد تصویر برداری تایم لپس است . 

کمپانی تایوانی برینو( Brinno ) یکی از حرفه ایی ترین کمپانی های تولید دوربین های مخصوص تایم لپس است که در این زمینه محصولات متنوعی دارد . 

یکی از بهترین دوربین های مخصوص تایم لپس کمپانی Brinno دوربین Brinno BLC200 , این محصول با قابلیت هایی نظیر حسگر HDR و لنز 35 میلی متری قابل تعویض با زاویه دید 112 درجه با F2.0  و قدرت ذخیره باتری به مدت 45 روز طرف داران زیادی دارد .

 دوربین تایم لپس مدل Brinno BLC200 مجهز به یک نمایشگر 1.44 اینچی است که به کمک آن می توان کادر تصویر را مشخص کرد و تنظیمات و زمان بندی را بر روی دوربین انجام داد . 

یک نکته مثبت در مورد دوربین تایم لپس مدل Brinno BLC200 تولید فایل با فرمت AVI است که به این ترتیب فایل های تولیدی  Brinno BLC200  برخلاف سایر دوربین ها نیاز به پردازش های بعدی برای پخش در دستگاه های گوناگون ندارد . 

کیفیت تصاویر  Brinno BLC200 به دلیل مجهز بودن به لنز با F2.0 حتی در نور کم بسیار مطلوب است .

بر روی دوربین تایم لپس  Brinno BLC200  می توان از لنز های CS-mount استفاده کرد از این  رو می توانید تصاویر حرفه ایی تری به کمک این دوربین و لنز های متنوع قابل نصب روی آن  تهیه کنید . 

به طوری کلی این دوربین همان دوربین تایم لپس مدل Brinno TLC200 Pro می باشد با این تفاوت که دارای مبدل میکروسکوپ است  و  این امکان را به شما می دهد  با نصب بر روی لنز میکروسکوپ فیلم تایم لپس از تحقیقات میکروسکوپی خود تهیه نمایید.