نقد و بررسی Logitech MX SOUND Premium Bluetooth Speakers

بررسی اسپیکر بلوتوثی Sound MX

اسپیکر بلوتوثی Sound MX محصول سال 2017 شرکت لاجیتک میباشد .کمپانی لاجیتک همواره به دنبال کیفیت بالای محصولات خود همراه با طراحی زیبا،مدرن و ظریف می باشد. باهم به بررسی مختصر این محصول زیبا و با کیفیت می پردازیم...

 

 

 

شکل ظاهری

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید این محصول از دو اسپیکر رو میزی دایره ای شکل که هر کدام از دایره ها ابعاد متفاوتی دارند و با رنگ خاکستری تشکیل شده است. دایره کوچک پردازشگر اصلی بیس موزیک های شماست که خروجی ان پشت اسپیکر قرار می گیرد . نقاط اتصال دستگاه نیز پشت دایره بزرگ قرار دارند . پس در ابتدا از دید رو به رو شما با دو اسپیکر متشکل از دو دایره کوچک و بزرگ که دایره کوچک پشت دایره بزرگ قرار دارد رو به رو هستید. سنسور حرکتی اسپیکر این امکان را برای شما فراهم میسازد که شما با قرار دادن دستتان رو به روی اسپیکر به سه اپشن کم و زیاد کردن صدا و توانایی اتصال دستگاه از طریق بلوتوث به وسیله لمس انگشتتان دسترسی داشته باشید که این خصوصیت جذابیت اسپیکر را برای شما دوچندان می کند!شکل ظاهری ، ابعاد کوچک وکیفیت ساخت این اسپیکر درکل میتوان گفت قابل قبول و زیبا بوده و به میز کامپیوتر یا قفسه اتاق و یا کتابخانه تان جذابیت خاصی می بخشد!

 

 

راه اندازی چند منظوره

یکی از خصوصیات جالب این اسپیکر این است که شما میتوانید همزمان دو دستگاه مجزا را به هر کدام از دو اسپیکر به وسیله تکنولوژی Easy Switch به یکدیگر سوئیچ کنید و با متوقف کردن موسیقی در یکی موسیقی دیگری از دستگاهی متفاوت را پلی کنید!

کیفیت و توان صدا

از نظر کیفیت ، توان صدا و بیس ، اسپیکر این دستگاه با 12وات (12 وات RMS) ودر مجموع 24 وات میتواند خیال شما را از صدایی کاملا قابل قبول با وضوحی عالی نسبت به یک اسپیکر رومیزی راحت کند!

به وسیله پورت منحصر به فرد Sound MX صدا به بهترین شکل بین اسپیکر ها بالانس میشود و شیب ده درجه این اسپیکر ها موجب میشوند که شما تجربه زیبایی از شنیدن موسیقی دلخواهتان کسب کنید!

کنترل های بصری

همانطور که در ابتدا گفته شد به وسیله حسگر لمسی شما با قرار دادن دستتان رو به روی اسپیکر سه کلید درخشان روبه روی شما ظاهر میشود و شما میتوانید به 3 اپشن ولووم صدا و امکان Pair کردن دستگاه از طریق بلوتوث دسترسی داشته باشید که برای صرفه جویی در مصرف برق این سه کلید بعد از بیست دقیقه به اصطلاح به حالت استندبای در می ایند.

 

 

نقاط اتصال

همانطور که گفته شد نقاط اتصال دستگاه پشت اسپیکر سمت راست قرار دارد که شامل 5 نقطه اتصال میباشد .

از راست به چپ بر مبنای تصویر ابتدا خروجی AUX سپس نقطه اتصال دستگاه به PC و بعد نقطه اتصال کابل به اسپیکر سمت چپ سپس سوکت پاور دستگاه و در انتها خروجی هدفون یا ایرفون.