راهنمای خرید: بهترین ساعت های اندروید 2017

1396/05/181,559 بازدید
با وجود شروع ضعیفی که داشت، Android Wear امروز به لطف Android Wear 2 تبدیل به یک سیستم عامل بسیار قوی شده است. قابلیت های جدید این سیستم عبارت اند از راه بسیار سریع تر برای جواب دادن به پیام ها، تشخیص دست خط، دستیار گوگل و قابلیت اجرای برنامه ها بدون نیاز به کمک گرفتن از گوشی هوشمند شما اشاره کرد.
ادامه مطلب

مقایسه: LG Watch Sport در مقابل Samsung Gear S3

1395/11/231,318 بازدید
شرکت LG دو ساعت هوشمند جدید خود را وارد بازار کرد و حالا با وجود اینکه به نظرم میرسد این گجت پوشیدی قدرتمند، بتواند خود را میان طرفداران جا کند، به مقایسه ی آن با ساعت هوشمند Gear S3 میپردازیم.
ادامه مطلب

بررسی: جنگنده لاکهید مارتین F-35 لایتنینگ 2

1395/05/122,922 بازدید
یک هواپیمای جنگنده چندمنظوره نسل پنجم است که اکنون تحت آزمایش و توسعه نهایی قرار دارد. اف-۳۵ هواپیمایی پنهان‌کار، تک‌سرنشین و تک‌موتوره است که در وهلهٔ اول برای مأموریت‌های هجومی هوابه‌سطح طراحی شده اما توانایی انجام مأموریت‌های شناسایی و دفاع هوایی را نیز دارد. اف۳۵ سه مدل اصلی دارد: اف-۳۵ ای با توان نشست و برخاست متعارف، اف-۳۵ بی با توان برخاست کوتاه و نشست عمودی و اف-۳۵ سی با توان ناونشینی.
ادامه مطلب

بررسی: هواپیمای جنگنده پیشرفته T ـ 50 (پک فا)

1395/05/052,079 بازدید
جنگندهٔ پک فا در کلاس هواپیماهای جنگندهٔ سنگین (۳۲–۳۷ تُن) قرار دارد. روسیه برنامه دیگری را برای ساخت جنگنده نسل پنجم کلاس سبک نیز پیش می‌برد که جانشینی برای هواپیمای میگ-۳۵ خواهد بود.
ادامه مطلب

بررسی : جنگنده سوخو « 35 اس »

1395/04/292,780 بازدید
برتری نیروی هوایی یکی از بخش های اصلی ارتش و نیروهای نظامی هر کشور است، جدا از بحث نظامی ، جنگنده های آسمان همیشه برای تمام قشرهای سنی جذابیت های خاص خود را داشته اند. همیشه تعداد زیادی از مردم پیگیر این موضوعات هستند و همه کنجکاوند تا بدانند این جنگنده ها چگونه توانایی هایی دارند.
ادامه مطلب

نگاهی به آخرین رویداد در زمینه ی هوش مصنوعی و تاریخچه این علم

1395/01/24595 بازدید
هوش مصنوعی (AI) چندی هست که پا به علم و تکنولوژی گذاشته و بسیاری از دانشمندان و برنامه نویسان در صدد گسترش این پدیده‌ی کامپیوتری هستند.
ادامه مطلب

مروری کوتاه بر تاریخچه صنعت ساعت های هوشمند

1394/10/06631 بازدید
بسیاری معتقدند که ساعت های هوشمند چندان ابزار مفیدی نیستند و بیشتر یک کالای لوکس محسوب می شوند اما حضور چند ده ساله این کالای دیجیتال نشان از این دارد این ساعت ها هم اکنون توانسته اند دست کم توجه بخشی از عموم مردم را به خود جلب کنند. از همین رو به نظر می رسد زمان آن فرا رسیده است که نگاهی مختصر به تاریخچه ساعت های هوشمند بیاندازیم و از چند و چون سیر تکاملی بازار این کالا باخبر شویم.
ادامه مطلب

واقعیت مجازی با Hololens

1394/07/21566 بازدید
پروژه واقعیت مجازی مایکروسافت که با نام Project X-Ray شناخته شده است یک وسیله فوق العاده است که میتوان آنرا در بسیاری از زمینه ها ازجمله صنعت، بازی های ویدیویی و کارکرد های روزمره در آینده ای نه چندان دور از آن استفاده کرد.
ادامه مطلب