بهترین انتخاب : عطر و ادکلن

1395/04/274,111 بازدید
با توجه به اضافه شدن محصول جدید عطر و ادکلن به فروشگاه مقداد آی تی تصمیم گرفتیم تا مقاله ای با عنوان انتخاب مناسب عطر و ادکلن داشته باشیم. فروشگاه مقداد با توجه به کارشناسان خود و گردآوری اطلاعات از بازار عطر و ادکلن لیستی از بهترین و پر فروش ترین های بازار را انتخاب و در دربخش عطر و ادکلن برای خرید در اختیار شما عزیزان گذاشته است.
ادامه مطلب

همه چیز درباره ی اپی ‌لیدی

1395/03/051,173 بازدید
دستگاه های موکن یا اپی لیدی ها توسط باتری یا جریان برق کار می‌کند. موکن‌های جدید حتی می‌توانند موهای صورت را هم بردارند. امروزه در بازار انواع مختلف موکن‌ وجود دارند که هر کدام برای قسمت خاصی از بدن استفاده می‌شوند.
ادامه مطلب

آشنایی با دستگاه های بخور سرد و گرم

1395/01/221,104 بازدید
با شروع فصل سرما بحث خشکی هوای درون منزل مطرح می شد، تا چند سال پیش این مشکل با قرار دادن کتری و ظرف آب روی بخاری منازل تا حدودی برطرف می شد، اما امروزه با وجود توجه افراد به سلامتی مشکل خشکی هوا در فصول گرم سال به خصوص در مناطق با آب و هوای گرم و خشک مطرح شده است، با پیشرفت تکنولوژی و ورود انواع دستگاه های بخور سرد و گرم به بازار این مشکل حل شده است.
ادامه مطلب

مسواک برقی مفید یا بی تاثیر؟

1395/01/22661 بازدید
مسواک زدن دندانها نقش بسيار مهمي در بهداشت دهان و دندان روزانه افراد ايفا مي کند. مسواک زدن، غذا و پلاک دنداني را از روي سطوح دندانها پاک مي کند. پلاک دنداني لايه چسبنده اي متشکل از ميکروب ها است که سبب آزردگي و التهاب لثه مي شود. اگر پلاک دنداني تميز نشود، سخت و آهکي شده و تبديل به جرم دنداني مي شود.
ادامه مطلب