توشیبا - سامسونگ ؛ توقف ساخت درایو های نوری

388 بازدید / 1395/03/04
کنسرسیوم توشیبا- سامسونگ TSST (فن آوری ذخیره سازی توشیبا- سامسونگ) گزارش کرد که تولید درایوهای نوری را متوفق کرده است. TSST به تولید درایوهای CDRW + DVDR، DVDRW + BDR و BDRW تحت نام تجاری سامسونگ مشغول بود.

کنسرسیوم توشیبا - سامسونگ TSST  (فن آوری ذخیره سازی توشیبا- سامسونگ) گزارش کرد که  تولید درایوهای نوری را متوفق کرده است.  TSST به تولید درایوهای   CDRW + DVDR، DVDRW + BDR و  BDRW تحت نام تجاری سامسونگ مشغول بود. سامسونگ و توشیبا شرکت TSST را در سال 2004 برای تولید درایو نوری تحت نام تجاری سامسونگ تاسیس کردند که به تولید درایوهای نوری نصب شده در نوت بوک های مارک توشیبا و سامسونگ می پرداخت. سامسونگ تا به حال برای همکاری  با توشیبا این همکاری را به عنوان مجوز تکنولوژی دیسک های نوری ثبت کرده بود.

سامسونگ

ال جی الکترونیک نیز به طور مشابه این طور همکاری را با هیتاچی ، با تاسیس یکی دیگر از شرکت های چند عضوی استاندارد دیسک های نوری تشکیل داده اند که تحت عنوان HL-DT (هیتاچی-  LG - فن آوری ذخیره سازی داده) به تولید و فروش درایوهای نوری تحت نام تجاری LG میپردازد. KitGuru  مدیر فروش TSST اظهار داشت: "این درست است که تولید TSST (سامسونگ ODD)  از اواسط ماه آوریل متوقف شده است، اما ما کسب و کار تولید ODD را ادامه خواهیم داد و به شدت برای به دست آوردن حدود 50 درصد از سهم بازار و "انتشار یک ODD جدید به بازار،" برنامه ریزی کرده ایم.

TSST

اشتراک گذاری
منبع techpowerup
برچسب‌ها توشیبا درایو نوری سامسونگ

محصولات این دسته

Pioneer DVR-118CHV-IDE
50,000 تومان

نظرات

کاظم (1395/03/04)
پس درایو نوری توشیبا رو جای سامسونگ جا میزندن
0
نام کد امنیتی