رم G.Skill Trident Z DDR4 در ترکیب 5 رنگ فروخته خواهد شد

914 بازدید / 1395/02/20
رم G.Skill Trident Z DDR4 در ترکیب 5 رنگ فروخته خواهد شد

 

کمپانی مقتدر سازنده قطعات کامپیوتر G.Skill طیف جدیدی از رم های DDR4 را برای آنان که خواستار حداکثر لذت از کارایی با ظاهری سازگار هستند ارایه کرد. با رشد عمومیت هواداران کامپیوترهای شخصی و ساخت آنها در طیف وسیع با جداره های شیشه ای افراد نسبت به ظاهر قسمتهای داخلی کامپیوترهای شخصی خود هوشیارتر شده اند. طرحهای رنگی G.SKILL Trident Z DDR4 ساخته شده برای پاسخگویی به این نیاز روز افزون در بخش بازار عملکرده است.

دنبال کننده گان منظم اخبار مقداد آی تی بخوبی از حافظه های G.SKILL Trident Z DDR4 مطلع هستند. در حال حاضر کیت های استاندارد Trident Z DDR4 جاذب هستند، با ظاهری به خوبی مهندسی شده با کارای شگفت انگیز. حال این شرکت قدم فراتر نهاده تا طرحهای رنگی خود را که مردم به آنها کشش دارند فراتر از کلیشه استاندارد مشکی و قرمز برای کامپیوترهای مختص بازی معرفی کند.

 

 

در بالا میتوانید ترکیبی از 5 رنگ را ببینید. یادآور میشویم رنگهای استاندارد Trident Z سری آلومینیومی براق مشکی یا نقره ای بعنوان بخش اصلی با نوار سری نارنجی، مشکی و نقره ای باله های خنک کننده، کاربران حالا انتخاب بیشتری دارند.

داشتن تمام کیت های حافظه از رنگ های موجود، در حال حاضر فشار زیادی را برای G.SKILL و تامین کنندگان آن در بر خواهد داشت بنابراین کیت ها با حافظه های خاص  تنها در رنگ های خاص در دسترس هستند. G.SKILL به آسانی کیتهایی را که درهر ترکیب رنگ تکثیر و در دسترس هستند با یک نمودار نشان داده است.

 

اشتراک گذاری
منبع hexus
برچسب‌ها G.Skill Trident Z DDR4 Trident Z DDR4 رم G.Skill Trident Z

نظرات

عباس (1395/02/21)
خیلی خوشگلا! واقعا حیفه اینا داخل مادربورد باشه و دیده نشه
0
آرمیتا (1395/02/22)
یه دونه صورتی لطفا! ...
0
نام کد امنیتی