پاور بانک ۱۰.۰۰۰ میلی آمپری شیائومی با پشتیبانی از درگاه USB نوع C معرفی شد

1,226 بازدید / 1394/12/18
شیائومی در کنار تولید تلفن‌های هوشمند به ساخت برخی قطعات جانبی تکنولوژی نظیر هدست‌ بیسیم، مچ بند سلامت و پاور بانک‌ نیز مشغول است.
شیائومی در کنار تولید تلفن‌های هوشمند به ساخت برخی قطعات جانبی تکنولوژی نظیر هدست‌ بیسیم، مچ بند سلامت و پاور بانک‌ نیز مشغول است. این کمپانی عضو جدیدی را به خانواده “می پاوربانک” خود با نام “Mi Power Bank Pro” اضافه کرده که ظرفیتی برابر با ۱۰ هزار میلی آمپر دارد. از نکات جالب این محصول، پشتیبانی از درگاه USB نوع C بوده که یکی از محبوب‌ترین درگاه‌های این روز‌های تکنولوژی است.
 
غول تکنولوژی چینی از یک پاوربانک ۱۰ هزار میلی آمپری به نام Mi Power Bank Pro رونمایی کرد. اما ویژگی جالب این پاوربانک، پشتیبانی کردن از درگاه USB نوع C و همچنین دو راه مختلف جهت شارژ سریع است.
 
می پاوربانک پرو قادر خواهد بود تا از طریق دو مدل درگاه یو اس بی نوع A و نوع C به دستگاه‌های مختلف متصل شود. این پاوربانک می‌توان ۱۲ ولت-۱.۵ آمپر، ۹ ولت-۲آمپر و ۵ ولت-۲آمپر ولتاژ و جریان خروجی را به دستگاه‌ها انتقال دهد. همچنین شما می‌توانید به واسطه Mi Power Bank Pro انواع لوازم جانبی کم مصرف مانند هدست‌های بلوتوثی و مچبند‌های سلامت شرکت شیائومی را نیز شارژ کنید و این درحالیست که اغلب پاوربانک‌های موجود در بازار چنین امکانی را ندارند.
 
پاوربانک جدید شیادومی دارای یک کابل است که یک طرف آن USB نوع A و سر دیگر آن microUSB قرار گرفته است علاوه بر آن شما یک تبدیل microUSB به درگاه USB نوع C نیز خواهید داشت تا بتوانید انواع دستگاه‌ها را شارژ کرده و در کنار آن پاوربانک شما نیز با سرعت بسیار زیاد  شارژ شود.
همانند دیگر پاوربانک‌های شیائومی، Mi Power Bank Pro دارای بدنه‌ای آلمینیومی بوده و در برابر درجه حرارت بالا، ولتاژ ورودی بیش از حد، و اتصال کوتاه  مقاومت می‌کند. این پاوربانک با قیمتی برابر ۱۴۹ یوان معادل ۲۳ دلار قابل عرضه است.
 
اشتراک گذاری
منبع gadgetnews-gsmarene
برچسب‌ها MI POWER BANK PRO پ اوربانک پاوربانک 10.000 میلی آمپری پاوربانک USB C پاوربانک شیائومی شیائومی می پاوربانک پرو

محصولات این دسته

نظرات

محمد مهدی (1394/12/19)
دو تا درگاه یو اس بی A و microUSB دارد و میتواند ۱۲ ولت-۱.۵ آمپر، ۹ ولت-۲آمپر و ۵ ولت-۲آمپر ولتاژ و جریان خروجی را به دستگاه‌ها انتقال دهد یه ویژگی خوبه دیگش اینه که نواع لوازم جانبی کم مصرف را شارژ میکنه.
0
نام کد امنیتی