• مهدی محمدی
    نویسنده: مهدی محمدی


Samsung Galaxy S21 طبق برنامه اعلامی در 14 ژانویه (25 دی) رسما معرفی می‌شود. همچنین کمپانی سامسونگ اعلام کرد که فروش این سری گوشی هوشمند از 29 ژانویه آغاز می‌شود. هرچه به این تاریخ معروف نزدیکتر شویم، اطلاعات بیشتری در مورد آن دریافت می‌کنیم.

پس از شایعات ناخوشایند پیرامون فناوری باز کردن قفل گلکسی S21 با فناوری صدا، اوایل این هفته هم شایعه ای منتشر شد که غول کره‌ای می‌خواهد شارژر و هدفون‌هایی را که به طور معمول به همراه گوشی بود را از جعبه خارج کند.

گوگل، موتور جستجوی دسکتاپ را به حالت تیره مجهز می‌کند

این شرکت کره‌ای همچنین اعلام کرد که Galaxy Z Flip 2 در 14 ژانویه ارائه نخواهد شد، سامسونگ ترجیح می‌دهد دو گوشی هوشمند بسیار پیشرفته خود را از هم جدا کند تا آنها با یکدیگر رقابت نکنند. Galaxy Z Flip 2 کمی دیرتر وارد بازار می‌شود.

البته باید متذکر شد که گلکسی S21 در هند در حال پیش خرید است. جایی که به نظر می رسد نمایندگان محلی سامسونگ بسیار فعال هستند. در هند، پیش سفارش Galaxy S21 قبل از عرضه امکان‌پذیر است، بنابراین اکنون سامسونگ رنگ‌های مختلفی را که برای گلکسی S21 ارائه شد را منتشر کرد. این رنگها شامل خاکستری، سفید، صورتی یا حتی بنفش خواهد بود.

بهترین ساعت‌های هوشمند ۲۰۲۰

در مورد +Galaxy S21 و Galaxy S21 Ultra ، هر دو در 14 ژانویه ارائه می‌شوند. اما انتظار می‌رود رنگ‌های این سری از گوشی‌های سامسونگ متفاوت باشد. برای +Galaxy S21، فقط رنگ‌های صورتی، بنفش، خاکستری یا سیاه در دسترس خواهد بود، در حالی که Galaxy S21 Ultra در دو رنگ سیاه یا خاکستری عرضه می‌شود.

این تلفن هوشمند باید دارای سنسور اصلی 108 مگاپیکسلی و همچنین دو سنسور مجاور 10 مگاپیکسلی باشد. همچنین این گوشی مجهز به فوکوس خودکار لیزری است. البته اطلاعات جدیدتری از این پرچمدار سامسونگ در روزهای آتی منتشر خواهد شد.