• مهدی محمدی
    نویسنده: مهدی محمدی

هندرفری جدید Nubia Red Magic Cyberpods TWS مخصوص گیمیرها وارد بازارهای جهانی شد.

هندزفری‌ Nubia Red Magic Cyberpods TWS در ماه جولای امسال معرفی شده بود. اما در آن زمان فقط در چین موجود بود.

اکنون Nubia این هندزفری‌ها را به سمت بازارهای جهانی روانه کرده است. در زیر بصورت اجمالی به مشخصات این دستگاه می‌پردازیم.

مطابق طرح، این هندزفری‌ها دارای قلاب های قابل تنظیم برای یک تناسب عالی و همچنین دارای طراحی داخل گوش هستند.

همچنین مطالعه کنید: بررسی اپل واچ 6

از نظر مشخصات داخلی، این هندزفری‌ها در هر هدفون دارای درایورهای 8 میلی متری است. که از کنترل های لمسی و همچنین بلوتوث v5.0 پشتیبانی می‌کند.

این شرکت ادعا می کند که دستگاه حالت تأخیر ویژه ای دارد. به همین دلیل تجربه بازی باید بدون تاخیر باشد. در مورد پشتیبان گیری باتری، Cyberpods دارای 20 ساعت دوام باتری ترکیبی (با کیف شارژ) است. این دستگاه از طریق کابل USB-C شارژ می شود.

این اساساً یک محصول صوتی برای گیمرها است. به همین دلیل این شرکت حالت ویژه تأخیر کم را در این دستگاه تولید کرده است. هندزفری نوبیا مجهز به نور RGB نیز می‌باشد.

با توجه به قیمت گذاری و در دسترس بودن ، این دستگاه با قیمت 50 دلار بفروش می‌رسد و خرده فروشی رسمی نیز از 20 نوامبر از طریق وب سایت رسمی nubia آغاز می‌شود.

بهترین هدفون‌های 2020

جدای از این، خبر دیگری نیز درمورد گوشی جدید نوبیا هم منتشر شده که با نام Red Magic 5 بوده و با رنگ جدید Eclipse Black وارد بازار خواهد شد.

پنل پشتی این گوشی دارای رنگ مشکی با ترکیبی از نقره ای و قرمز است. این نسخه جدید، با یک پیکربندی حافظه 8 گیگابایتی و 128 گیگابایتی و با قیمت 579 یورو در دسترس خواهد بود. اولین فروش از 20 نوامبر در اروپا آغاز می‌شود در حالی که فروش جهانی این گوشی، بعداً انجام خواهد شد.