• مهدی محمدی
    نویسنده: مهدی محمدی

Galaxy Buds Pro در حال تکمیل شدن است تا به مجموعه‌ای عالی از هدفون‌های بی سیم کاملاً بی‌نظیر، بعنوان رقیب بسیار سرسخت Apple AirPods Pro تبدیل شود. پیش‌بینی می‌شود اوایل ماه آینده در کنار سری Galaxy S21 رونمایی شوند. قبلاً طراحی و چند مشخصه این محصول منتشر شده یود. اکنون، در یک بروزرسانی، تقریباً همه ویژگی‌های جدید و هیجان انگیز آن را از جمله لغو فعال نویز (ANC) و صدای سه بعدی به نمایش گذاشته شد.

هدفون Air pods Max اپل، بررسی ، مشخصات و ویژگی‌ها

در حال حاضر بیشترین توجه سامسونگ به مجموعه آینده Galaxy S21 است. اما انتظار می‌رود Galaxy Buds Pro نیز همزمان با پرچمدار جدید سامسونگ معرفی شود.

Buds Pro به قابلیت لغو نویز فعال و همچنین صدای سه بعدی برای محتوای ویدئویی مجهز است. به وضوح می توانیم ببینیم که یکی از منوها دارای ANC در سمت چپ و حالت Ambient در سمت راست است. Buds Pro همچنین اگر صدای شما را تشخیص دهد. و در عین حال میزان صدای رسانه شما را کاهش دهد. می تواند حالت محیط را به طور خودکار تغییر دهد.

Galaxy Buds Pro features within Galaxy Wearable app 1
Galaxy-Buds-Pro-features-within-Galaxy-Wearable-app

به نظر می‌رسد ویژگی جدید با استفاده از ترکیبی از سنسورهای مخصوص ژیروسکوپ ، Dolby Atmos و SoundAlive خواهد بود. همچنین برای راه‌اندازی به دستگاهی با سیستم عامل Android 11 با One UI 3.0 و بالاتر نیاز خواهد داشت.

3D audio • Voice detect • Hearing enhacements
3D audio • Voice detect • Hearing enhacements

Galaxy Buds Pro همچنین دارای ویژگی تشخیص صدا است. که با تشخیص اینکه شما در حال مکالمه هستید، حالت محیط را روشن می‌کند. و میزان صدای رسانه را کاهش می‌دهد. سامسونگ همچنین تنظیم شنوایی چپ و راست را بصورت دستی ارائه می دهد. از دیگر ویژگی های جدید می توان به صدای بیدارباش Bixby و حالت بازی اشاره کرد. که هر دو از قبل در Galaxy Buds Live استفاده شده بودند.

به نظر می‌رسد ویژگی حذف فعال نویز دارای تنظیمات کم و زیاد است. در حالی که حالت صدای محیط دارای چهار گزینه تنظیم صدا خواهد بود.

Xiaomi Mi ۱۱ رسماً در تاریخ ۲۸ دسامبر وارد بازار می شود

علاوه بر این، برنامه پلاگین Galaxy Buds Pro تأیید می‌کند. که هدفون‌های بی سیم آینده دارای یک باتری 61 میلی آمپری در داخل هر هدفون و یک باتری 472 میلی آمپری در داخل قاب شارژر قرار دارند. دو ویژگی ابزارک نیز وجود خواهند داشت. یکی از این ویژگی‌ها گزینه Find My Earbuds است. که با استفاده از SmartThings Find به راحتی هدفون‌های گمشده را پیدا می‌کند.

Buds Pro با قیمت 229 یورو در اروپا به فروش می‌رسد. و به احتمال زیاد در کنار سری Galaxy S21 در دسترس خواهند بود. Buds Pro در ابتدا در رنگ های سیاه، نقره ای و سفید همراه با برخی از پیش خریدهای پرچمداران آینده Galaxy (احتمالاً با Galaxy S21 + و S21 Ultra) ارائه می شوند.