• حسین رازانی
  نویسنده: حسین رازانی


بازی Cyberpunk 2077 یک آرپی جی جاه‌طلبانه و بسیار لذت بخش است. که می توان آن را با روزهای خوب Fallout و Deus Ex مفایسه کرد. با گرافیک عالی، طراحی بی نظیر، سیستم‌های شبیه ساز همه‌جانبه، رئالیسم قابل توجه و گیم پلی فوق العاده. اگر می‌توانید از برخی باگ های مکانیکی بازی عبور کنید، از این بازی لذت خواهید برد.

بررسی

بازی Cyberpunk 2077 که پیشبینی می‌شد یکی از بهترین‌های ده اخیر باشد سرانجام اینجا است. و همانطور که پیش‌پرده‌ها نشان می‌دهد، بسیار پرجزئیات و زیبا است.

شرکت CD Projekt Red یک RPG تکرار نشدنی دیگر را به کتابخانه خود اضافه کرده است. نمونه‌ای که در طول چندین ماه می‌توانید به راحتی ده‌ها ساعت در داستان و گیم پلی آن غرق شوید. و از مشغله‌های فکری خود فاصله بگیرید.

افکار پوچ Moonage

 • مقیاس باورنکردنی با تلاش برای بهترین طراحی در کلاس خود، یک بازی خوش ساخت را ارائه می‌دهد
 • گیم پلی شبیه‌ساز همه‌جانبه سازگار و فوق العاده راضی کننده
 • پاداش برای اکتشاف و قابلیت پخش عالی

در Cyberpunk 2077، شما به عنوان کاراکتر V بازی می‌کنید. کسی که هر کاری انجام می‌دهد تا به یک افسانه زنده در Night City تبدیل شود. این به معنای پناه دادن به روح دیرینه کیانو ریورز … نه ببخشید جانی سیلورهند، یک ستاره راک است که در ذهن V قرار دارد.

بررسی Cyberpunk 2077

عصب کشی

 • یک سیستم شخصی سازی و نقش آفرینی به طرز چشمگیری عمیق
 • سرگرم کننده ترین مکانیک هک در بازار

  V ما یک مغز متفکر فنی است که می‌تواند از راه دور سیستم‌های دفاعی حریف خود را نقض کند و آن‌ها را با کد آلوده کند، و باعث سرایت و سایکوز سایبری شود. و افراد دستکاری شده را مجبور به خودکشی اجباری کند.

مکانیک هک این بازی باعث شرمساری Watch Dogs شده است زیرا به شما امکان کنترل تقریباً هر بخشی از یک محیط را می دهد. که فقط شبیه سازی‌های کلاسیک عمیق مانند Deus Ex با آن رقابت می‌کنند. اگر همه چیز هم خراب شود ما می‌توانیم به مکالمات سایبرنتیکی خود اعتماد کنیم. مانند حکاکی‌های پوستی که به شما امکان می‌دهد سلاح‌های هوشمند را با گلوله‌های خانگی و تیغه‌های Mantis و برآمدگی‌های بازوی تیغ مانند به روز رسانی کنید که به شما توانایی از بین بردن کلاهبرداران را می دهد.

و حتی وقتی مأموریت ها به پایان می‌رسد Cyberpunk 2077 با تبدیل شما به یک محقق بتمن آرکام، چیزهای جالبی را ارائه می‌دهد. پازل‌های Braindance با اجازه دادن به شما در بازی کردن و بازرسی از خاطرات ضبط شده دیگران، جزئیات طرح را افشا می‌کنند. سپس می توانید NPC های مشکوک را با چک‌های لیست‌های گفتگوی مبتنی بر آمار که به روزهای Halcyon Fallout 3 باز می‌گردد، بررسی کنید.

اگر هنوز هم به Fallout 3 فکر کنید. تعداد زیادی FPS RPS تک نفره با این ویژگی در بازار وجود ندارد. بنابراین بازگشت به این سبک احساس جدیدی را ارائه می‌دهد. به ویژه با تفاوت در نسل بعدی که توسط CD Projekt Red اجرا شده است.

بررسی Cyberpunk 2077

دیکسی فلت لاین

 • مبارزات متنوع و سرگرم کننده‌ای است. اما به آن تازگی که انتظار دارید نیست.
 • برخی از سیستم ها مانند نبرد با باند مواد مخدر، نیمه کاره هستند.
 • گلیچ‌ها می توانند لحظات خاص را خراب کنند.

این بخش در عمل بسیار پویاتر است. اما مبارزات شبیه نزدیکترین همسایه Cyberpunk 2077 یعنی Fallout 4 است. فراتر از نرم افزارهای سایبری عجیب و غریب در این بخش کار خیلی هیجان انگیزی انجام نمی‌دهد. اما با این وجود یک حلقه گیم پلی به اندازه کافی خوب فراهم می‌کند. مبارزات عظیم، به ویژه با سلاح‌های بی‌روح، شناور و ناامید کننده است.

طی تقریباً 50 ساعت، ما هرگز حتی نیاز به مواد غذایی یا نوشیدنی‌های مصرفی را نیز در نظر نگرفتیم. علی رغم اینکه آن‌ها موجودی شما را به همین راحتی مسدود می‌کنند. سیستم تعقب و گریز ضعیف است که به غیر از آزار دادن شما هنگام برخورد غیرنظامی، هدف دیگری ندارد. انجام این کار با توجه به خیابان‌های تنگ و فرمان نامنظم وسایل نقلیه هنگام حرکت بین آیکون‌ها، آسان است.

و بله ، متأسفانه ، اشکالات زیادی وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها مبارزه کنید. از چالش‌هایی که نمی‌توانیم کامل کنیم و اتفاقات زیادی که در حال انجام است. لحظاتی به یادماندنی خواهید داشت که با انیمیشن‌های بی قاعده و گفتگوها و بافت‌های از دست رفته همراه است. ممکن است بگویید که برای این نسخه مناسب است و به اندازه کافی منصفانه است. یک بسته الحاقی در حال آمدن است که باید برخی از ایرادات را رفع کند.

خط اصلی جستجو به عنوان ستون فقرات قابل اعتماد Cyberpunk 2077 عمل می‌کند. شخصیت‌های جالبی را معرفی می‌کند و ساختار دنیای باز را ارائه می‌دهد. و کاوش را به همان شیوه نامطلوب Skyrim انجام می‌دهد.

بررسی Cyberpunk 2077

پانک پلاستیکی

 • جانی سیلورهند، بخش خوبی است اما در نهایت قانع کننده نیست
 • مضامین بازی احساس تناقض و گیجی می‌کنند.

بازی در کامپیوتر کاملاً خوب اجرا می‌شود و عالی است، با صدای عالی برای غرق شدن در آن.
بازیگر پشتیبان توسط جانی سیلور هند، یار منفی ناپسند V که در بازی پس از یک خواب بد شبانه وارد ذهن او ‌می‌شود، شبیه کیانو ریوز است. او یکی از کسانی که مرگ موسیقی راک را انکار می‌کند و وجود دارد تا بازیکن را با گفتگو و مکالماتی که در میان یک داستان رستگاری غیرقابل قبول است، عذاب دهد. تماشای عملکرد ریوز بسیار سرگرم کننده است، اما داستانی که هول محور آن طراحی شده، آن را تضعیف می کند. شرم آور است، اما تعداد زیادی شخصیت جانبی جالب دیگر با داستان‌های بهتر وجود دارد که در طول بازی آن‌ها را خواهید شناخت.در بخش مضامین و زیر متن، بازی اغلب با خودش در تضاد است. این بازی طنزی ضد سرمایه داری است که از قضا خود را به عنوان کالای داغ نهایی در سال 2020 معرفی کرده است، کالایی که تحت شرایط مشکوک ساخته شده است. و آنچه برای ما باقی مانده است یک کار کاملاً شرکتی است.

بررسی Cyberpunk 2077

حکم نهایی

فاکتورهای سرگرم کننده، قابلیت پخش مجدد و ارزش ارائه شده در مقابل پولی که می‌پردازید غیرقابل انکار است، و محدود بودن بازار FPG RPG با سیستم‌های گیم پلی جذاب همه‌کاره باعث می‌شود Cyberpunk 2077 بازی عالی برای کسانی باشد که عاشق بازی‌هایی مانند Fallout و Deus Ex هستند. این بازی ادغام بسیاری از بهترین ویژگی‌های این ژانر است.

مکانیک‌های نیمه‌کاره، اشکالات و گام‌های نادرست روایی وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها مبارزه کنید و سعی کنید آن‌ها را نادیده بگیرید. در کل این بازی کاملاً ارزش دتجربه کردن را دارد. به خصوص اگر می‌خواهید از وفاداری قابل توجه بازی استفاده کنید تا از کنسول نسل بعدی یا کارت گرافیک خود نهایت استفاده را ببرید.