ضمانت در مقداد آی تی

راهنمای گارانتی

در صفحه اطلاعات محصول می توانید از گارانتی دار بودن محصول مطلع شوید و جهت  گارانتی کالا با شرکت مذکور تماس بگیرید در صورتیکه دارای گارانتی غیر از اصالت کالا است بر روی لینکی که در انتهای این مطالب گنجانده شده است، کلیک نموده و شرایط و مدت آن و همچنین آدرس گارانتی را مطالعه نمایید.

 

منتظر تماس و ایمیل از طرف واحد پشتیبانی مقداد باشید تا جهت گارانتی شما را راهنمایی نمایند .

چند نکته :

 کلیه کالاها هنگام خروج از انبار از نظر فیزیکی چک شده و صدمات فیزیکی ازجمله شکستگی،له شدگی،ریختن مایعات ، شامل گارانتی نمی باشد.

کالاهایی که در اثر نوسانات برق ، اقدام به تعمیر توسط افراد غیر مجاز ، نصب غیر صحیح لوازم جانبی معیوب شده باشند شامل گارانتی نمی باشد.

کلیه محصولات شامل گارانتی باید در کارتن یا بسته های محکم باشند ، در غیر اینصورت خسارت وارده بر کالا درحین ارسال به عهده واحد گارانتی نخواهد بود.

کالاهایی شامل گارانتی قرار می گیرند که با جعبه اصلی خود به همراه کارت و یا هولوگرام گارانتی به آدرس دفتر گارانتی کننده ارسال شوند.

هزینه ارسال محصولات شامل گارانتی به عهده خریدار می باشد

 مدت زمان گارانتی برای کالاهای مختلف متفاوت بوده و برای آگاهی از این زمان به صفحه اطلاعات محصول مراجعه نمایید.

 

 

آدرس جهت ارسال گارانتی : تهران-خيابان وليعصر(عج)- بالاتراز چهارراه طالقاني-مرکزکامپیوترایران - طبقه منفی 4 واحد 36  کدپستی 1416794136

 

 جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، از طریق شماره تماس 88919010 داخلی 302 و 303 و یا ارسال ایمیل از قسمت ثبت درخواست به واحد پشتیبانی مشتریان مقداد اطلاع داده شود.

کارشناسان فنی شرکت  ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان شرکت تایید شود، کالا طبق مقررات رفع عیب، تعویض و یا مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

برای ارسال کالای دارای ایراد فنی به شرکت، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

این سرویس اشکال‏‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

از هنگامی که وضعیت کالا توسط کارشناسان فنی تایید شود، در صورتی که نیاز به واریز وجه کالا به حساب مشتری باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده برای نمونه رنگ آن با سفارش ثبت شده اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات فنی کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته‌‏های زیر دقت بفرمایید:

در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا برگرداندن کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا به شرکت اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد (کالا از جعبه خارج نشده باشد، جعبه کالا پاره یا له نشده باشد) و از آن استفاده نشده باشد.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس 88919010 داخلی 303 و یا  از طریق ارسال ایمیل به پشتیبانی مشتریان (از طریق ثبت درخواست) اطلاع داده شود.

از هنگامی که کارشناسان فنی، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تایید کنند، در صورتی که نیاز به واریز وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

هزینه‏‏‌های ارسال کالا در صورت تایید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت به عهده مقداد است

 

توضیحات خدمات شرکت های دیگر گارانتی :

پس از دریافت و پذیرش کالا توسط مقداد آی تی، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، بین 48 تا 72 ساعت کاری زمان خواهد برد.

همچنین برای رفع ایراد بین 15 الی 20 روز بسته به نوع خدمات شرکت گارانتی کننده زمان خواهد برد.

در مورد صفحات نمایش از قبیل لپتاپ / مانیتور وغیره هم تا 5 پیکسل سوخته از صفحه نمایش شامل گارانتی نمیشود.